Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pēdiņas

 
Reitings 480
Reģ: 20.10.2009
Sveikas.
Es nesaprotu, itkā protu pati sev pedikīru uztaisīt, bet nesanāk... tāpat pēdas nav skaistas un mīkstas utt.

Varbūt variet padalīties ar kādiem kopjošajiem līdzekļiem kopjat pēdiņas vai arī kur apmeklējat pedikīru?
Paldies :)
26.02.2012 11:29 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Es pamanīju, ka pārejot uz apaviem ar zemu un anatomiski pareizo papēža augstumu (~3cm), kā arī anatomiski pareizi veidotiem apaviem, visi ādas sabiezējumi izzūd paši, pēdas kļūst maigas kā zīdainim, laikam tādēļ, ka visas slodzes pareizi sadalās un pēdām nav nekāds papildus slogs.
26.02.2012 11:38 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Vēl vērtīgi ir aiziet uz pēdu centru, viņi diagnosticē, kāda tev tā pēda un uztaisa īpaši tev pielāgotu supinatoru, tad arī svars pareizi izlīdzsvarojas, nav tā pēdas šļūkšana uz iekšpusi un arī sabiezējumi kļūst ievērojami mazāk.
26.02.2012 11:43 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.06.2010
Man baigi foršas pēdiņas paliek, kad tieši pirms gulētiešanas gultā esot, riktīgi pabaroju ādu ar mitrinošu krēmu un saleju eļļu uz ienadžiem. No rīta super foršas pēdas. Regulāri pati masēju pēdas ar pumeku.
27.02.2012 18:11 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Uz pedikīru eju Aquavilla Spa. Katru vakaru smērēju pēdas ar šī sviestu, kuram piepilināta citronu ēteriskā eļļa. Man ir briesmīgi papēži dēļ tā, ka vasarā ļoti bieži staigāju ar baletčībām. Tie ir vieni briesmīgi apavi! Tagad sanāk vairākas reizes nedēļā berzt lieko ādu nost, jo vēl joprojām neesmu atkopusi pēdas. Šī sviests ir vienīgais, kas man līdz. Nekādi kāju krēmi neko nedod. Vēl ik pa laikam Kolonnā pērku bare foot plūmju-piparmētru kāju krēmu tas arī ir viens no retajiem, kas man palīdz.
27.02.2012 18:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits