Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mana apņemšanās :)

 
Reitings 2
Reģ: 25.02.2012
Sveikas! Esmu šeit jauniņā, pievienojos šeit, lai padalītos ar savu apņemšanos, varbūt arī iedvesmotu vēl kādu, un galvenokārt - uzzinātu, vai, lai piepildītu savu apņemšanos, visu daru pareizi :)
Garus ievadus man rakstīt nepatīk, tad nu stāstu.
Vasara vairs nav aiz kalniem, tāpēc esmu nolēmusi notievēt. Un nevis zaudēt svaru jeb kilogramus, man aktuāli ir zaudēt tieši centimetrus. Neuzskatu ka esmu resna, bet esmu kļuvusi apaļīgāka, gurni kļuvuši platāki, un ķermenis ir kļuvis tāds kā neproporcionālāks - plati gurni, pati esmu apaļīga, bet krūtis pavisam maziņas :D
Kā es rīkošos:
1) no rītiem celšos apmēram 1h agrāk - iesildīšos ar šiem vingrinājumiem: www.tas.id.lv/8min un 1h skriešu
2) atteikšos no maizes, kartupeļiem, saldumiem, ceptiem ēdieniem un fast food
3) dzeršu tikai ūdeni un zaļo tēju bez cukura
4) daudz vairāk gulēšu - pa nakti 8h, pa dienu nosnaudīšos 2h (dzirdēju, ka arī pietiekams miegs ir ļoti svarīgs notievēšanai)
5) cik vien bieži būs iespējams griezīšu riņķi un lekšu ar lecamauklu
Ļoti gribētos dzirdēt jūsu padomu, zinu ka šeit ir bijušas daudzas diskusijas par šo tēmu, lielu daļu no tām esmu izlasījusi un apkopojusi informāciju, bet es vēlētos uzzināt par šo konkrēto gadījumu ;)
Gandrīz aizmirsu, šie ir mani apkārtmēri, lai Jūs varētu stādīties priekšā , cik nu apaļīga esmu :) Svaru nerakstīšu, jo kā jau teicu, nav problēmas ar kilogramiem, bet gan ar centimetriem ;)
Krūtis- 80 cm
Viduklis- 69 cm
Gurni-94 cm
Ciskas- 51 cm
Un šeit mani vēlamie apkārtmēri-
Krūtis- 80 cm
Viduklis- 60 cm
Gurni- 88 cm
Ciskas- 45 cm

Jauku Jums šo sestdienas vakaru :)
25.02.2012 20:41 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
man ir jautājums - cik tu esi gara?
man parametri ir maaaazliet līdzīgi tavējiem, bet esmu gara, man gurnos ir 95, viduklī 62, krūtis 77 cm, cisku nemērīšu, jo neuzskatu, ka to parametrs ir tik būtisks.. ar šādiem parametriem izskatos nu tā, varētu būt tievāka, jo arī ir tieši ar gurniem problēmas.
par miegu varētu piekrist, tas ir ļoti svarīgi, bet es tomēr neieteiktu uzreiz tev ļoti strikti kā ar nazi nogriezt- to ēdīšu, to neēdīšu ;)
jo tad, kad tu par to iedomāsies - to es nedrīkstu!!!! tev sagribēsies vēl vairāk tā visa un diezgan liela iespējamība pārēsties, jo tu jutīsi to trūkumu vēl 10x vairāk, nekā viņš ir.. tādēļ, ieteiktu tev no visa pa bišķiņam, ok, maizi tu vari neēst un tos miltu produktus, bet kartupeļus tu vari ēst vienkārši nedaudz mazāk, saldumus neaizliedz pilnībā, piemēram, vari apēst kādu rindiņu šokolādes pa dienu - tas par sliktu nenāks, jo ar saldumiem ir tā, ka tos jebkurā gadījumā ir jāierobežo, bet mazlietiņ jau var, kaut to pašu tumšo šokolādi ;)
un varētu vēl tev ieteikt pašai sulas spiest, vai arī, ja ir pieejamas vasaras ogu spiestās sulas, kuras var šķaidīt ar ūdeni (protams, pašu spiestas), tad tās arī būs veselīgas, jo galvenais ir, lai tas uzturs ir veselīgs, lai viss, ko tu pārsvarā ēd, būtu veselīgā veidā taisīts un pats par sevi veselīgs, tā arī veselīgi pazudīs tie cm :)
25.02.2012 21:09 |
 
Reitings 2
Reģ: 25.02.2012
171 cm :)
Bet vai no skriešanas kājas nepaliks drausmīgi muskuļotas? Gribētos slaidas, nevis muskuļainas kājas :(
25.02.2012 23:04 |
 
Reitings 1
Reģ: 07.04.2012
es gribētu zināt, kā tad Tev sokas? :)
īstenībā, mani mēri ir diezgan līdzi tavējiem. esmu 172 cm, gurni 94, viduklis 64, krūtis 82. sāku aktīvi sportot, jo gibēju tikt vaļā no gurnu apkārtmēra un ciskām. tagad arī dzeru vairāk ūdeni, neēdu pēc sešiem, vingroju, skrienu. nokritos svarā par vairakiem kilogramiem, bet diemžēl samazinās tikai viduklis un krūtis , bet dibens un kājas tievākas nekļūst, tikai aug muskuļi!
tā kā nezinu vai no tā jebkad varētu tikt vaļā..
07.04.2012 14:33 |
 
Reitings 58
Reģ: 12.03.2012
Nu man izdevās notievēt "atsakoties" no kartupeļiem, baltmaizes, makaroniem. Protams, ne jau baigi strikti - ja draugs ēda ceptus kartupeļus mazliet panašķojos, kad gribējās saldumus vai kādus citus kārumus ēdu augļus. Protams, ūdens daaaaudz :D Ā un es dzīvoju 8. stāvā un pārstāju izmantot liftu + maksimāli daudz pārvietojos ar kājām ;) Nometu aptuveni 6kg - 3 mēnešos laikam...
07.04.2012 14:51 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Man neiespējami būtu skriet 1 h katru rītu. Es bieži eju gan vingrot, uz ūdens aerobiku, bet nu skriet... Uz skrejceliņa varu varbūt minūtes 10-15. Katrā ziņā - veiksmi.
Viss pārējais izklausās saprātīgi, vienīgi vai tiešām ir jāguļ 10 h diennaktī? Tā jau var pusdzīvi nogulēt!
07.04.2012 15:07 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Tikai man tās apņemšanās izskatās nereālas? :D
Mana pieeja ir savādāka, es drīzāk kā AA katru dienu sāku ar apņemšanos un ja noturos, tad ir izdevies, nevis iegrožoju sevi ar tikpat kā neizpildamām apņemšanās.
07.04.2012 15:11 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
priekš manis būtu pārāk liela slodze, ņemot vērā, ka tas būtu jādara arī darba dienās! hmm...
07.04.2012 15:14 |
 
Reitings 286
Reģ: 29.01.2009
Parametri puslīdz normāli.. Vienīgais, kas man acīs duras, ir krūšu un gurnu nesaderība. Īdeālā variantā krūtīm un gurniem jābūt vienādā apkārtmērā ;)
07.04.2012 15:55 |
 
Reitings 425
Reģ: 10.09.2009
Tu pārāk daudz gribi ar vienu piegājienu.
1) 1h skriet? Tu kaut reizi esi mēģinājusies skriet 1h no vietas? Tie ir vairāk kā 10km. Pat maratona skrējēji tādam attālumam gatavojas ilgu laiku. Nemoki sevi, un iesākumā pamēģini kaut vai 20 min. Nevajag sevi pārpūlēt. Tev skriet apriebsies jau pēc 3 dienām, ja gribēsi daudz un uzreiz.
2) Ja visu strikti izslēgsi no ēdienkartes, vienu dienu norausies, un jēgas no tievēšanas nebūs. Atstāj kaut vai kartupeļus, organisms nejutīsies badā atstāts.
3) Ar zaļo tēju neaizraujies, sirdij nav laba.
4) Aha, un tā nu pamēģini to organismu atslēgt uz 8h miega. Ja iepriekš neesi pieradusi gulēt 8h, organisms neļausies. Notiks viss, bet gulēt Tu negribēsi. Un par miegu dienas laikā...Nu nezinu..Es šito piekopju, kad ir daudz darbu, jo pagulējusi 3h pa dienu, visu nakti varu strādāt, jo miegs nenāk. Priekš mana organisma ļoti neveselīga metode.
5) Par riņķi nezinu, bet lecamaukla. Izvēlies vai nu skriet, vai lekt ar lecamauklu. Visu kopā samiksējot, jau pēc nedēļas būsi galīgi bez spēka.

Es Tavā vietā iesākumā pārskatītu ēdienkarti tā, lai OH būtu no rīta, OB vakariņās, 20 min. skrējiens vakarā, pozitīva domāšana. Vieglāk notievēsi, ja neieciklēsies uz to tievēšanu.
07.04.2012 17:50 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Maizi vari arī atstāt, bet tai jābūt labai nevis baltai. Ja baidies, tad neēd katru dienu, bet, manuprāt, maize nav ļaunajā sarakstā.

Skrējiens visefektīvākais ir no rīta pirms brokastīm, apmēram pus stundu līdz 40 min .ilgs kardio būs perfekts. Kājas nepaliks muskuļainas.
07.04.2012 20:55 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
Aiga - es neko nedaru , bet maijā gribētos gan.. +/- kādus 5 kg nost un centimetri jau paši par sevi būs mazāki, it kā man saka,ka forši - viduklis esot tievs, gurni platāki, bet viduklis nu tā izceļas, 'it kā - baigi sievišķīgās formas un tā :D bet būtu jau ok, tik to visu varētu vēl paslīpēt.. =)
07.04.2012 21:15 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
interesanti gan.man ir lidzigi cip[arui taviem, esmu p[at isaka(166), bet man ir laba figura, neprasas notievet.
07.04.2012 21:49 |
 
Reitings 100
Reģ: 29.01.2009
Ja kritīs cm citur, rēķinies, ka arī uz krūšu rēķina tie samazināsies. Nebūs tā, ka no gurniem un vēdera kritīs, bet krūtis maģiski paliks tādas pašas.
07.04.2012 21:56 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
aa..un vel.ta celsanas no ritiem un skriesana man skiet nereala. es labak mazak estu, samazinatu saldumu/neveseligopartikas daudzumu, druksu sportotu un tad jau viegli viss naktu nost...jo tada rezima ilgak par 1 nedelu diez vai var izturet!
07.04.2012 21:59 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
esmu 3cm par tevi garaaka,parametri 103-68-100 un svars ir 5kg zem aarstu noteiktaas veseliigaa svara normas. neviens mani nav nosaucis par apaljiigu un veikalos paardeveejas lielaakus apgeerba gabalus par S nepiedaavaa. tieveeshana toch neietilpst manos plaanos. njaa.
07.04.2012 22:12 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Ja kāds var piecelties, tas ir visideālākais laiks!

1. Visefektīvāk tiek dedzināti tauciņi
2. Dienas gaitās vari doties možs un enerģijas pilns. Labs garīgais jau no paša rīta
3. Pēc darba un skolas ir grūtāk saņemties kaut ko darīt, vismaz man personīgi gribas nolīst savā migā un skatīties kaut kādus seriālus
4. Var sanākt, ka pēcpusdienā vai vakarā nav spēka, bet no rīta taču būs.

Manuprāt, tas ir emocionāli patīkams režīms
07.04.2012 22:16 |
 
Reitings 62
Reģ: 21.10.2011
mans lielākais ieteikums tev - neplāno, bet dari
tici man, visu uzreiz sākt ir grūti - neēst neveselīgi, sportot, celties, gulēt :D
palēnām, un tad jau tas viss ieiesies kā dzīvesveids. vienā dienā ir grūti mainīties un tad, ja saproti, ka nesanāk kā gribējās, zūd motivācija. - tāpēc nevajag pārsteigties!
pati sāku ar vingrošanu 3x nedēļā, palēnām pazuda šokolādes, bulciņas.
tad jau uz miegu arī ātrāk vilka, sportot gribējās vairāk, mazāk sāls/krējums u.t.t.
un tā palēnām arī nonāc līdz tam solītajam medus podam :)

veiksmi! :)
08.04.2012 19:30 |
 
10 gadi
Reitings 2278
Reģ: 09.07.2011
Tu domā, ka krūtīm apkārtmērs ne cik nemainīsies svara zaudēšanas rezultātā? :D
08.04.2012 19:58 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)