Vai jums nešķiet ,ka grūtnieces pārspīlē?

 
Reitings 72
Reģ: 25.01.2010
Esmu par to daudz aizdomājusies un no malas pavērojusu savas draudzenes ,bet kā jums šķiet vai sievietes būtdamas stāvoklī ,nekļūst mazliet tirāniskas un par daudz nepārspīle savu nevarību un bezpalīdzību ?
Man ir brīžiem žēl tos vīriešus ,kā sievietes viņus izkalpina it kā grūtniecība būtu kāda super varonība vai slimība .
Stāsts no dzīves ,ko brālis pastāstīja ,kad sieva bija stāvoklī.Sievai raksturs patiešam pamainījās un kļuva ļoti grūti izdabāt,nekas nebija labi. Lai kā centās palīdzēt, ēst gatavoja ,māju uzkopa un iepirkties devās !Pat centās sagādāt pārsteigumu atnesot puķes bez kāda iemesla ,bet visu darīja nepareizi !:D Kronis visam bija ,kad sieva naktī pamodināja brāli( vīru) un sabļāva kā viņš varot mierīgi gulēt ,kamēr viņai mugura sāp !

Man šķiet smieklīgi ,bet reizē arī skumji !
Pastāstie meitenes kā jums bija !Tikai godīgi :D
22.02.2012 16:08 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Mani aplausi karinjo pirmajam komentāram. Tiešām. Mani novērojumi šajā forumā liecina,ka vislabāk zina, cik briesmīgas mēdz būt grūtnieces un kā pareizi audzināt bērnus tās, kam ar bērniem nav bijis nekāda sakara un kuras atklāti bieži vien ir teikušas, ka bērnus negrib vai tie tracina:))) Es arī teorētiski zinu, kā pareizi noadīt zeķi, bet nezinu, kas ir adīšana:)))

Un par to bērnu izlutinātību un bļaušanu publiskās vietās, veikalos utt., ziniet,pat vislabāk audzinātie bērni dažkārt mēdz būt gražīgi.Protams, jebkuru tracina raudāšana, niķošanās, bet es, piemēram, nebūt neesmu pārliecināta, ka mans bērns (ja tāds būs), ka viņš nekad, nekad, nekad publiskā vietā ne reizi neieraudāsies vai neieniķosies pat tad, ja es viņu labi audzināšu, bet šī iemesla dēļ negrasos potenciālā nākotnē atteikties no socializēšanās. Pataloģiski izlutinātības gadījumi bijuši un būs vienmēr,bet nedomāju, ka tas ir jāizvērš par globālu problēmu. Un, jā, jā, jā, jā, jā, es uzskatu, ka grūtnieces ir īpaši saudzējamas bērniņa gaidīšanas laikā, daudzkārt vairāk saudzējamas par tādām bezbērnu mamzelēm kā es. Punkts.
23.02.2012 21:06 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Nu jaa, bet ja beernu neved nekur, ne uz veikalu, ne citur, tad vins ir ka muca audzis, pa spundi barots...
24.02.2012 07:44 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.02.2012
Man nevajag iesligt galejibas, runa bija par maziem zidainisiem, kas tiek nesti lidz uz veikalu...
Un diezin vai berns kautko zaudes ka sava zidainja vecuma netiks staipits uz to parbazto lielveikalu, sita pa garajam lielveikala rindam vien dzivojot tiesi izaugs par kadu no tiem ta saucamajiem "veikala berniem" - lielveikalos sez barinjos visu dienu, vazajas no viena gala uz otru, izskatas ka skola nav jabut, darit nav ko, sajegas ko citu labak padarit nav, visu laiku pavada lielveikala, rodas sajuta ka uzaugusi tani veikala :D

Atvainojos par novirzi no temas, vienkarsi izraisija smaidu Man teiktais ka berns bus muca audzis, pa smundi barots ja netiks vests uz veikalu un ne kur citur. Tad nu tas kaut kur citur butu piemerotaks variants neka veikals.
24.02.2012 13:40 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
A lielveikalos meedz buut paartiishanas vieta, tapec jaunaas maaminas ari dzivojas pa tiem lielveikaliem, nevis dienu pavada, piemeram, mezaa, kur nav saadas fiichas. Buutu uztaisita, piemeram, augstskolaa kaadaa taadu vieta, kur beernus atstaat, paartiit, luuk, tas jau buutu pozitivs moments, kas piedevam dzimstibu uzlabotu.
24.02.2012 14:52 |
 
10 gadi
Reitings 399
Reģ: 29.01.2009
Es varu padalīties ar to kas man pašai ir jauns un nesaprotams, jo šobrīd gaidu bērniņu.Lai gan ir tikai pats sākums, un staigāju laimīga un starojoša, tomēr pati sevi brīžiem nesaprotu. Šobrīd varu sākt raudāt absolūti ne par ko. Un mani pašu tas nebūt neiepriecina, ka jāraud par kaut kādām muļķībām, kas mani nekad nav uztraukušas.(Piemēram 6dienas rītā sēžu virtuvē un raudu par to, ka draugs aizgājis uz darbu un man jāpaliek vienai un vienai jādzer kafija :D)Stulbi, bet padarīt sev neko nevar. :D
11.03.2012 17:32 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
par garastāvokļa svārstībām utt. vēl varētu saprast.
man liekas, ka tieši jaunās māmiņas pārspīlē ar savu statusu. cik reižu nav bijis tā,ka aizņem ar ratiem visu ietvi?! un, protams, ka malā nepabrauks, jo viņas taču jaunās māmiņas, visur priekšroka utt. vajadzīga. cik esmu pamanījusi,tad viņas arī nelaipnas ir. ejot pie ģimenes ārstes vienmēr saskrien pa priekšu ar sīkajiem un vēl ar lielu lepnumu skatās apkārt, ka var tikt pirmās, kaut arī vajadzētu ar galvu padomāt un KĀDU reizi palaist citus pa priekšu, kuriem iespējams kaite ir vēl trakāka, nekā mazajam bēbim. man šitā bija vienreiz pamatīga aizķeršanās ar vienu jauno māmiņu. es skaidri un gaiši pateicu, ka iešu pirmā, jo toreiz man bija TIK slikti, ka es knapi tiku līdz poliklīnikai un piedodiet, atvainojiet, ja man jāgaida stunu uz maziem bērniem, kuriem iespējams ir kārtējās pārbaudes vai apaukstēts kakls, tad uzskatu, ka cilvēkam , kuram acīmredzami NAV LABI, būtu jādod priekšroka.. normālas māmiņas, manuprāt, neizrīkosies tik riebīgi, bet sapratīs arī citus, nevis acīs bāzīs - bet man ir mazs bēbis, man priekšroka.
11.03.2012 17:59 |
 
10 gadi
Reitings 399
Reģ: 29.01.2009
Midnight rose- tur tev absolūti var piekrist. Man viena pazīstama māmiņa jaunā uzskatīja ka viņai ir priekšroka uz ceļa atiecībā pret mašīnām. Uzskatu, ka jāpaliek drauos ar galvu arī tad ja ir bērns, jo citi arī ir cilvēki...
11.03.2012 18:03 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man loti patika Luiizeluiize komentaars!:)
11.03.2012 18:16 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
zuziit, tieši tā. lai arī kas tu nebūtu, ir taču jāsaprot arī citi cilvēki. māmiņas statuss nebūt nenozīmē, ka tagad visur viņas būs pirmās! es jau nepieciešu to, ja redzu, ka tik nesmuki izrīkojās pret citiem vai mani, es mēdzu ko pateikt, jo šķiet, ka pašas māmiņas acis nemaz netaisās atvērt vaļā. un ja neaizrādīs viņām, tad turpinās vēl ilgi. par tiem ratiem uz ielas, vispār nav ko teikt, ja godīgi! tagad vēl sadomājušās, ka viņām visa ietve pienākās :D ha, kātad!
11.03.2012 18:23 |
 
10 gadi
Reitings 399
Reģ: 29.01.2009
Nav jau grūti paiet malā,kad viņas stumjās, bet nav jau arī grūti nebraukt virsū. Runa ir par savstarpēju cieņu un sapratni, nevis fūrijām ar ratiem. Ir jau arī normālas jaunās māmiņas... Tiešām ceru, kad man tie rati būs jāstumj, es neaizmirsīšu par apkārtējiem cilvēkiem.. :D
11.03.2012 18:32 |
 
Reitings 12
Reģ: 19.01.2012
luīzeluīze komentārs = labs :)

Es esmu otrā bērniņa gaidībās un negribētos teikt, ka esmu īgna, kašķīga vai vēl kaut kāda. Un mums-grūtniecēm gribas būt īpašām šajā laikā! Es sevi un citas grūtnieces uzskatu par svētām - tas ir ļoti īpašs laiks.

Pati ar ratiem uz ielas neesmu jutusies kā kings un virsū neesmu nevienam tīšu prātu skrējusi. Protams, ka ļoti forši ir, ja veikalā kāds Tevi palaiž rindā pa priekšu vai pietur durvis, lai ar ratiem iekratītos iekšā.

Daudzi komentāri tiešām smieklīgi - īpaši jau tāpēc, ka daļai komentētāju nav ne jausmas kā ir būt stāvoklī vai ar ratiem :)
12.03.2012 12:50 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Es tomēr neticu, ka tās ar ratiem virsū braucējas to dara tāpēc, ka ir jaunās māmiņas. Jā, līdz ar statusu nāk līdzi uzbraucamais rīks, bet man kaut kā liekas, ka tās "psihās" līdzīgi uzvedās arī pirms bērna. Nu prātā nāk noplukušas, smēķējošas sievietes, kas vienkārši ielidoja un bērnu neplānoja.

Hormoni izmaina, jā, bet cmon, neviens hormons man neliks stumt ratus taisni pa ceļa vidu vai spraukties rindā! Taču - varu iedomāties meičas, kas tā darītu, ja ielidotu.

Es arī domāju, ka iznēsāt un dzemdēt IR varoņdarbs, pat ja to var visas un to darīs lielākā daļa. Pats elementārākais - staigāt ar tādu lieko svaru mēnešiem ilgi ir milzīga slodze mugurai un kājām, es pati nevaru iedomāties sevi pēdējos mēnešos neraudam no sāpēm. Kur nu vēl dzemdības!

Un runājot par poliklīniku, manā poliklīnikā bija noteikums, ka zīdaiņiem priekšroka. Kaut kā liekas loģiski, ka tas tā varētu būt visur, ar sīko veselībām tomēr joki mazi. Un normāla mamma taču sapratīs, ka stulbi līst priekšā cilvēkam, kuram palīdzību vajag tūlīt. Nu atkal man nāk prātā urlīga plukata, kas poliklīnikā uzrīkos scēnu, bet mamma ar prātu taču pratīs izvērtēt situāciju.

Īsāk sakot, ja tev kāda brauc ar ratiem virsū, tad nav tāpēc, ka viņa jūtas pārāka par tevi mammas statusa dēļ, viņa vienkārši kā cilvēks ir stulba, always was and always will be.

Par sīko ņemšanu sabiedriskās vietās. Esmu pieredzējusi, ka bērniem ne sūda nevar iemācīt uzvesties. Ir bijis pietiekami daudz stingrības un loģikas audzināšanā, bet tas tā vienkārši nedarbojas. Ja tavs bērns uzvedas labi, tev vienkārši ir paveicies. Vai arī tu viņu regulāri dauzi.
Taču man jāsaka, ka varētu nožņaugt tās mātes, kas taurējošus, traci ceļošus vai brēcošus sīkos ņem, piemēram, uz restorāniem. Da kaut vai tā ir starojoša, labsirdīga un ar ratiem virsū nebraucoša māte - brēcošam sīcim nav vietas restorānā. Ja nav auklītes, neej uz restorānu, āmen.
12.03.2012 16:13 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Nee, tik negatiivas attieksmes pret maaminaam deel vien man jaizsaka jums kritika...
14.03.2012 10:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits