Vai jums nešķiet ,ka grūtnieces pārspīlē?

 
Reitings 72
Reģ: 25.01.2010
Esmu par to daudz aizdomājusies un no malas pavērojusu savas draudzenes ,bet kā jums šķiet vai sievietes būtdamas stāvoklī ,nekļūst mazliet tirāniskas un par daudz nepārspīle savu nevarību un bezpalīdzību ?
Man ir brīžiem žēl tos vīriešus ,kā sievietes viņus izkalpina it kā grūtniecība būtu kāda super varonība vai slimība .
Stāsts no dzīves ,ko brālis pastāstīja ,kad sieva bija stāvoklī.Sievai raksturs patiešam pamainījās un kļuva ļoti grūti izdabāt,nekas nebija labi. Lai kā centās palīdzēt, ēst gatavoja ,māju uzkopa un iepirkties devās !Pat centās sagādāt pārsteigumu atnesot puķes bez kāda iemesla ,bet visu darīja nepareizi !:D Kronis visam bija ,kad sieva naktī pamodināja brāli( vīru) un sabļāva kā viņš varot mierīgi gulēt ,kamēr viņai mugura sāp !

Man šķiet smieklīgi ,bet reizē arī skumji !
Pastāstie meitenes kā jums bija !Tikai godīgi :D
22.02.2012 16:08 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Estilauren, nee - piem., ka jaapalaiz gruutniece vai maamina ar jaundzimuso pa prieksu, ja ir rinda un vispar vinai visadi vajag palidzet. Nu jaa, un ari tas uzskats, ka viirietim jaajuutas nedaudz vainigam tadel, ka to lielo punci uztaisiijis, tas ari nu - nemotivee sim razosanas procesam.
Demoiselle - tikai censos uzlabot demografisko situaciju...
23.02.2012 13:40 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.02.2012
Jessica par Rimi atro kasi - neteicu ka nav janak iepirkties uz veikalu ar bernu, bet kaitina tas, ka berns tiek acimredzami nests uz veikalu, lai kalpotu ka "biljete" uz isaku rindu, jo jau ejot uz veikalu ir zinams ka tiks pirkts viskautkas vairak par 5 precem (pilni rati) un savadak bus jastav garaja rinda. Cik reizes sita esmu palikusi bez pusdienam, jo vienkarsi man ir noteikts pusdienas laiks un ka lai elle rata es taja atraja kase kautko paspeju nopirkt, ja prieksa ir 4-5 vecaki (abi - kas viens nevareja ar bernu pasedet masina? ) ar pavisam mazu berninju un aiz muguras stumjas vel nakamie vecaki ( ari abi) ar pilniem ratiem lidz augsai ar brecosu mazu berninju kas nonakot pie rindas bezkaunigi pazinjo lai visi laizot pa prieksu, jo berns brec!!! Nu un tas ir normali???
23.02.2012 14:13 |
 
Reitings 372
Reģ: 29.01.2009
Sintija- tas,ko tu saki pēdējā komentārā,ir VIENKĀRŠI DRAUSMĪGI! bērns kā biļete uz ātro kasi? ak Dievs!
23.02.2012 14:30 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Ok, es arī nesaprotu kādēļ ir jāvelk mazie uz veikalu. It sevišķi zīdaiņi. Saprast var vienīgi vientuļos vecākus, bet tādus, kur visi 3 iet iepirkties man liekas tizli. Taču paņem viens un aizbrauc sapirkt visu vajadzīgo! Tā vietā trijatā labāk var iziet pastaigā, nevis mīcīties pa veikalu, kur ir daudz cilvēki, karsts un bērniņam grūti.
23.02.2012 14:37 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Vislabāk būtu, ja par šo tematu izteiktos sievietes, kas pašas ir gaidījušas bērnu, garantēju, ka nebūsiet tik neizprotošas un kategoriskas. ;)
23.02.2012 14:39 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.02.2012
shera piedod, bet es nezinu ka savadak to pieklajigi nosaukt, jo tas ta gluzi vienkarsi sanak! Un ka ari koshlene zemak mineja - kapec ABIEM vecakiem ar raudosu zidaini jastav lielveikala kase? Aiz slinkuma stavet vienam pasam nenormali garaja parastaja rinda.
23.02.2012 14:41 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.02.2012
karinjo man vecakajai masai ir berns, vinja, zinot ka veikalos ir brivdienas garas rindas aizsuta savu viru iepirkties, vai ari bernu atstaj pieskatit un abi brauc iepirkties. Ari kad divata staigajamies vasara un ir lidzi berns, ejot kautkada rimi vai maxima, es paliku ara ar mazo un pagaidu kad vinja ieskries veikala un nopirks vajadzigo.
23.02.2012 14:46 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Ne jau visiem ir, kam atstat pieskatit, naakas to bernu nemt lidz..
23.02.2012 14:48 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Par to bērnu stiepšanu līdzi nevietā, es piekrītu. Īpaši publiskos pasākumos, ballītēs, koncertos, kur visiem tiek sabojāts vakars, jo bērnam uznācis bļaujamais un māte nejēdz iznest ārā.
Es šoreiz vairāk par to nestabilo garastāvokli un nespēcību grūtniecības laikā.
23.02.2012 14:50 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.02.2012
Man bet es aprakstiju gadijumus kad abi vecaki stav ar to bernu...neko nesaku par tiem kam tiesam nav citu variantu, pati esmu bez prasisanas ari parastaja rinda laidusi pa prieksu maminjas ar berniem.
23.02.2012 14:54 |
 
Reitings 46
Reģ: 15.02.2012
Nezinu, kā tas ir - būt stāvoklī. Bet man domāt, ka tās, kas visu laiku ir nevarīgas un biežāk dusmojas, arī stāvoklī būs neciešamas, varbūt pat vairāk. Savukārt tās, kas visu laiku pieradušas darīt pašas, arī stāvoklī būdamas, mazāk kāps uz nerviem citiem.
Vairāk mani apbēdina tas, ka, tiklīdz tas bēbeis ir, tā jaunā māmiņa neparko citu vairs nerunā... Nekas cits vairs neeksistē.

Laikam jau eksistē tāda "jauno māmiņu psīcholoģija" :)
23.02.2012 14:58 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Oi, tad jau Sintija runa par mani, man jaabut ar sievu kopa. Un beernam jau ar jaaredz k-kas vairak par dziivokli, izglitibas iestadi, aarstu un celu satiksmi.
23.02.2012 15:09 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.02.2012
Man bet tev liekas normali brecosu bernu mocit cilveku piebazta lielveikala? Nedomaju ka ta ir ista vieta kur atpusties kopa ar bernu
23.02.2012 15:18 |
 
Reitings 372
Reģ: 29.01.2009
nu ja bērnu nevar pēc jūsu sacītā pat uz veikalu izvest tad nu es nezinu ko teikt! Tiešām,kad būsiet grūtnieces un jaunās māmiņas, visu to ļoti labi sapratīsiet! I par ratiem, i par sabiedrisko, i par garajā rindām rimčīkos! Bērns ir pirmkārt cilvēks un neredzu nekādu iemeslu viņu ierobežot pastaigās pa veikalu utt!
23.02.2012 15:24 |
 
Reitings 372
Reģ: 29.01.2009
jums tik tagad skatoties uz svešiem bērniem besī ārā tas ka viņš bļauj,brēc,visu veikalā pēc kārtas aiztiek ar rokām, skraida, varbut pat tiēšma brīžiem tas traucē, taču jūsu viedokļi ir pārāk kategoriski! Kad piedzemdēsiet savu bērnu,savu mazulīti,daļiņu no sevis,tad visa tā brēkšana un slikta uzvedība liksies pilnīgs nieks salīdzinājumā ar to,cik smaidu un prieka dāvā tev šis bēŗns!
23.02.2012 15:26 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
KAdas nidejas salasijusas :D piedodat, bet tas ir manas domas :D
Man nav gadijusas tadas kaskigas, un ari sievietem ir jaieperkas un jabrauc kkur ar berniem, jo tad bus nakama diskusija, kad sievietes nemak pa sevi parupeties :D
Man kka gadijusas normalas grutnieces un pieklajigas, bet kad jums piedzims berni sapratisiet ka ir, jo zinu ir tadi berni memmisi, kad vel mamma vai tetis ir tik svarigs, kad atstat otra istaba vai kur citur blaus vel vairak :)
Nez laikam es vnk neesmu ar tadam trakajam grutniecem saskarusies :)
Protams ir redzetas maminas, kas savus bernus ka lelles ieterp un ne vienu netirumu nelauj bernam izbaudit, ne pelki ne ko, ka sunitim taisni jaiet lidzi, par tam gan man liekas var pasmieties, jo mazs berns ir ka udenszale, itipashi ja ir vairaki verni. Tas nav viegli, tas kad neredz cik bernu nenozime, kad ir izlutinatas utt..
Un zinu te pazistama dzivo ar viru un ta mati, smiekligakais, kad vinai nav kur atrstat mazo, jaalga aukle, jo ta vira mate nemaz negrib izpalidzet gimenei, bet attiecibas vinu ka ir jajaucas ir pirma rinda un rokas bere ko tadu izdarit vai ieriebt.
Nez tas ta mans viedoklis :)
23.02.2012 15:31 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Sintija, labaak ar beernu - tadu pavisam mazu, vispar attureties no vietam, kur ir daudz lauzu, lai pasargatu no slimibam, un tads mazs beebis ari neko daudz tajaa pasaakumaa neiebrauc. Kaut gan ir ari cita teorija, ka saskare ar dazadiem mikroorganismiem jau agra vecuma attista imunitati labak.
23.02.2012 15:38 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
Šodien daudz tēmu par un ap grūtniecību. Secinājums-kāpēc viena daļa sieviešu,kuras šeit izsakās tiek ļoti neciešami par jaunajām māmiņām un atbalsta abortus - jūs vienkārši neciešat grūtnieces un mazus bērnus. Tas ir skumji. Šeit tiešām ir lielākā daļa patmīles,kas domā tikai par sevi.
23.02.2012 15:48 |
 
Reitings 17
Reģ: 29.01.2009
Visas šīs nevarēšanas un vīru piesaistīšana izpalīdzēšanā un mājas uzkopšana varbūt ir saistīta ar kādām veselības problēmām. Kad biju stāvoklī man ārste neļāva darīt pilnīgi neko, jo bija šādas tādas problēmiņas. Manā uztverē ne pārāk lielas, bet ārsts neļāva pat strādāt visu grūtniecības laiku. Turpretī māsa,kad gaidīja otro bērniņu jutās tik labi, ka brauca pat pie vīra radiem uz laukiem palīdzēt kartupeļus un sīpolus vākt grūtniecības septītajā mēnesī. Personīgi es tā nedarītu, baidoties par to cik labi tas varētu būt bērnam, bet katrs dara pēc savas varēšanas. Citam tas nesagādā grūtības un visu grūtniecības laiku var pavadīt vēsā mierā, bet citam pat uzkāpšana pa kāpnēm var sagādāt lielas grūtības. Un tur neiet runa par kaprīzām. Es gan nenoliedzu, ka sieviete grūtniecības laikā būtu viegli izprotama, bet ne jau bieži paliek stāvoklī un iznēsā bērniņu . ;)
23.02.2012 15:50 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Jaa jaa, visas te ieniist beernus, ka nu tikai :D vienkaarshi nepatiik, ka nemaak uzvesties gruutnieces un jaunaas maaminjas (un atkal jau jaatkaarto, ka te nerunaa par visaam !!!!!!!!!!!!!!!!!! pat ne par lielaako dalju, vienkaarshi par dalju trakajaam un nepieklaajiigajaam). neizskataas, ka komenteetaajas baigi ieniistu beernus :D:D turklaat veel peec juusu "ak juus, beernu niideejas, KAA TAA VAR TEIKT" komentaariem, kad kaada atbild un izskaidro, juus laikam neiedziljinaties komentaaraa. neatceros kas, bet izskaidroja par to veshanu uz veikalu un sheera tik malj, ka pagaidi kad buusi maate. SAPROTI, KA NAV JEEGAS IET VISIEM 3 UZ VEIKALU.
23.02.2012 18:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits