Vai jums nešķiet ,ka grūtnieces pārspīlē?

 
Reitings 72
Reģ: 25.01.2010
Esmu par to daudz aizdomājusies un no malas pavērojusu savas draudzenes ,bet kā jums šķiet vai sievietes būtdamas stāvoklī ,nekļūst mazliet tirāniskas un par daudz nepārspīle savu nevarību un bezpalīdzību ?
Man ir brīžiem žēl tos vīriešus ,kā sievietes viņus izkalpina it kā grūtniecība būtu kāda super varonība vai slimība .
Stāsts no dzīves ,ko brālis pastāstīja ,kad sieva bija stāvoklī.Sievai raksturs patiešam pamainījās un kļuva ļoti grūti izdabāt,nekas nebija labi. Lai kā centās palīdzēt, ēst gatavoja ,māju uzkopa un iepirkties devās !Pat centās sagādāt pārsteigumu atnesot puķes bez kāda iemesla ,bet visu darīja nepareizi !:D Kronis visam bija ,kad sieva naktī pamodināja brāli( vīru) un sabļāva kā viņš varot mierīgi gulēt ,kamēr viņai mugura sāp !

Man šķiet smieklīgi ,bet reizē arī skumji !
Pastāstie meitenes kā jums bija !Tikai godīgi :D
22.02.2012 16:08 |
 
Reitings 180
Reģ: 29.01.2009
un šobrīd, kad esmu jaunā māmiņa (es jau vismaz ceru, no malas jau labāk redzams), ka ļoti cenšos skatīties kā, kur braucu ar ratiem, ja sanāk (kā tas bija pirmajās reizēs, kad nemācēju vēl labi vadīt ratus) tad vienmēr atvainojos, nekad neesmu purpinājusi vai lamājusies veikalā.

Tas laikam atkarīgs no paša cilvēka. Man nav vajadzības lamāties un būt neapmierinātai. esmu laimīga un ar smaidu un laipnību eju arī ārā. tāpēc mana meita ir arī laimīga un smaidīga :))
22.02.2012 18:49 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
kāpēc tu raksti 'ķīkstēju' ? lai arī tas ir sarunvalodas vārds,bet tomēr rakstāms kā 'čīkstēju' :)
22.02.2012 18:52 |
 
Reitings 180
Reģ: 29.01.2009
paldies par labojumu. Bieži piedomāju kā šo vārdu raksta pareizi
22.02.2012 19:06 |
 
Reitings 1093
Reģ: 02.11.2011
Agrāk strādāju sieviešu kolektīvā un "aizvadīju dekrētā" 5 grūtnieces (strādāju ar viņām vienā kabinetā, tātad bijām diendienā vienā telpā 8h) un mani novērojumi ir tādi, ka tas ir ļoti individuāli (cik oriģināla atbilde :D ). Viena staigāja apkārt un nepārtraukti smaidīja no laimes, vienmēr bija labā noskaņojumā, priecīga. Cita, savukārt, bija riktīgs pūķis - atlika vārdu pateikt tā, ka var pārprast, un tas arī notika. Visu laiku kašķējās, rūca uz visiem, bet visizteiktāk tas bija pirmajā trimestrī, pēc tam lēnām kļuva tāda kā bija iepriekš. Centos neņemt viņu galvā, lai arī dažbrīd tas bija ļoti grūti, jo tika izmantota jebkura iespēja pastrīdēties.
Vēl cita vienu dienu bija jauka, vienu - riebīga. Tur bija grūti uzminēt, kāda būs nākamā diena :D
22.02.2012 19:08 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nezinu vai parspileti, jo stavokli neesmu bijusi.
22.02.2012 19:26 |
 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009
Kur mani kacina jaunās māmiņas, tas ir sabiedriskais transports. Droši vien daudzas mani nosodīs bet es uzskatu, ka sabiedriskais transports nav piemērots mātēm ar ratiem. Ok, ja vēl ar vŗieti klāt, kas to visu palīdz - iecelt, izcelt utt, tad vēl kaut kāaa
Kad man būs bērns, nespētu iedomāties, ka es viena pati braukt ar bērnu un ratiem autobusā':O
22.02.2012 20:04 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Dāmas šeit salasījušās. Veikalā ar maziem bērniem iet nevar (kronis bija komentārs, ka Rimi pie ātrās kases, kas tieši paredzētas vecākiem ar maziem bērniem, nevar iet), pārtiku pirkt nevar, apģērbus arī pirkt nevar, sabiedriskajā braukt nevar. Tiešām ceru, ka tad, kad pašām jums būs bērni, sēdēsiet visu laiku ar bērnu mājās un pastaigāsieties pa piemājas dārzu. Tad jau pat rati nebūs jāpērk. :D Un nedod dievs, ka otra puse jūs pametīs un reāli nemaz nebūs to bērnu kam atstāt. Kā tad pārtiku nopirksiet?

PS. Man nav bērni, bet tolerance pret citiem gan.
22.02.2012 20:47 |
 
Reitings 459
Reģ: 02.11.2011
Nē, man nešķiet, ka grūtnieces pārspīlē.
22.02.2012 20:50 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Paarspiilee taas, kas parspiilee. Nav bijusi saskarsme ar trakajaam gruutnieceem. Viena draudzene staavoklii ir taada traki emocionaala, nu ka raud un tad peekshnji smejas, bet taads gruutniechu trakums nav :D
22.02.2012 21:04 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Par galveno jautājumu nemāku spriest, bet par to, ka ir cilvēki, kuri bērnībā bērniem nemāca pavisam elementāras uzveības normas, piekrītu. Saskaros ar to ikdienā ļoti bieži, ieejot veikalā daudziem vecākiem ir pilnīgi vienalga, ko bērns dara ar veikala inventāru, var ņemt visu, ko grib pēc kārtas, daudzīt, sist pret sienu, mest zemē, bet vecāki tikai pasmaida, vai izliekas to nemanot. Neiemācā cienīt un taupīt mantas, kuras nav savas, lai gan arī pret tām vajadzētu izturēties ar lielu mīlestību. Un tur vairs nav runa par bērniem, kuri nesen iemācījušies staigāt, bet pat par tādiem, kuri noteikti jau vairākus gadus iet bērnudārzā.
22.02.2012 21:12 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Mūsdienās, vispār bieži sievietes, stāvoklī un ne stāvoklī, pārspīlē dažādas lietas, tā ka neko īpašu tur nesaskatu.
22.02.2012 21:17 |
 
Reitings 298
Reģ: 29.01.2009
Esmu stāvoklī, tikai pirmajā trimestrī.
Noskaņojuma maiņas mani iekšēji vienkārši nobeidz. Brīžiem gribās raudāt, tad pēc 5 minūtēm smieties, tad bļaut, tad lēkāt aiz sajūsmas par kādu sīkumiņu. Nu jā - sajūas tādas, ka PMS :)
Beidzos nost tāpēc, ka ļoti cenšos sevi kontrolēt un nekāpt nervā apkārtējiem. Esmu taču grūtniece, nevis psihopāte.
:)
22.02.2012 21:23 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
cassandra - Tavs viedoklis ir ļoti mulsinošs, jo kā gan var traucēt māte ar ratiem? Tāpēc jau tas ir sab. transports, tur ir visi sociālie slāņi, kam nav mašīnas.
Par grūtniecēm - man nekas netraucē, jo viņas nav manā paziņu lokā,patreiz. Atceros, ka tēva sieva sāka raudāt ar to, ka banāns sapuvis, kad bija stāvoklī, bet man tas tiešām netraucēja, jo tā jau nebija mana sieva.
22.02.2012 21:30 |
 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010
Ārprāc,man bail sāk palikt,klausoties,kādās jūs visas psihotājas.Cerams es tāda nebūšu savādāk vīru aizbaidīšu :D
22.02.2012 21:30 |
 
Reitings 510
Reģ: 16.09.2011
Nu es gan pazīstu vienu grūtnieci, cik nu tikāmies garastāvoklis viņai ok, pati tāda smaidīga un izskatījās, ka bērniņu tiešām ļoti ļoti gaida :)

Bet nu man laikam vienreiz tikai ir gadījies sastapties ar jaunās māmiņas nekaunību - gājām ar draudzeni garām mātei , kas stāvēja blakus ratiņiem kopā ar citu sievieti, abām rokās bija cigaretes, abas vilka dūmu blakus ratiem. Tai māmiņai laikam nepatika, ka mēs ar draudzeni garām ejot kko skaļi apspriedām , šī uz mums uzkliedza !!! lai runājam klusāk, viņai taču bērns guļ , lieki piebilst, ka bēbis pamodās tieši no viņas kliegšanas un par to smēķēšanu blakus bēbim man nešķita diez ko normāli.
22.02.2012 21:39 |
 
Reitings 787
Reģ: 02.05.2011
Ārprāc,man bail sāk palikt,klausoties,kādās jūs visas psihotājas.Cerams es tāda nebūšu savādāk vīru aizbaidīšu :D


Neuztraucies :) Visbiežāk tās, kam ikdienā ir normāla, stabila nervu sistēma, arī grūtniecības laikā sevišķi nemainās :)
22.02.2012 22:10 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Es sini gadijuma tomer nostasos grutniecu pusee. Ja ir taada attieksme ka jums vienai lielai dalai, nav briinums, ka nav dzimstibas un tauta izmirst.
23.02.2012 05:34 |
 
Reitings 72
Reģ: 25.01.2010
Man ,kurā gadījumā tu domā nostāties grūtnieces pusē ? Pinkšķēšanas ? :D
Pie dzimstības jau vīrieši arī vainīgi ! Būtu viņi brašāki sarožotu vairāk latvju bērnus :D
23.02.2012 12:13 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Manuprāt ,mūsdienās tās visas grūtniecības izpausmes ir par daudz apdziedātas ! Kādēļ ,mūsu mammas nebija tādas fūrijas ,ka daudzas no mums atļaujās tagad ? :D


Kā tu vari zināt, ka nebija?

Vispār tāds stulbs novērojums. Ne jau sievietes pašas izvēlas garastāvokļa maiņas. Ja grūtniecība norit smagi, gribētu redzēt kā tu katru dienu priecātos, ja tev pamtu kājas, nevarētu paiet, nespētu savaldīt gāzes publiskās vietās, tev būtu aukstuma/karstuma viļņi, katru dienu sāpētu mugura, niezētu krūtis un vēders, jo plīst āda, tev paliktu milzīgi krūšgali un bonusā visam tu vēl būtu pieņēmusies svarā par 20kg. Domājams, ka pēc šādām mokām 9 mēnešu garumā neviens nespēj vairs īsti priecāties. Nedomāju,ka visas sievietes grūtniecību uztver kā medusmaizi.

Padomā, cik slikti tu jūties, kad esi slima vai tev kaut kas sāp. Un tagad iedomājies, ka tev tā ir katru dienu 9 mēnešus.
Nav, protams, runa par visām sievietēm, bet nu lielāko daļu gan.
23.02.2012 12:28 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Ja ir taada attieksme ka jums vienai lielai dalai, nav briinums, ka nav dzimstibas un tauta izmirst.

Man, jaa, noteikti. Tikai taadas citu cilveeku attieksmes deelj, es negribu beernus :D
Ko tu vispaar veel dari shajaa sievieshu forumaa?
23.02.2012 12:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits