Vai jums nešķiet ,ka grūtnieces pārspīlē?

 
Reitings 72
Reģ: 25.01.2010
Esmu par to daudz aizdomājusies un no malas pavērojusu savas draudzenes ,bet kā jums šķiet vai sievietes būtdamas stāvoklī ,nekļūst mazliet tirāniskas un par daudz nepārspīle savu nevarību un bezpalīdzību ?
Man ir brīžiem žēl tos vīriešus ,kā sievietes viņus izkalpina it kā grūtniecība būtu kāda super varonība vai slimība .
Stāsts no dzīves ,ko brālis pastāstīja ,kad sieva bija stāvoklī.Sievai raksturs patiešam pamainījās un kļuva ļoti grūti izdabāt,nekas nebija labi. Lai kā centās palīdzēt, ēst gatavoja ,māju uzkopa un iepirkties devās !Pat centās sagādāt pārsteigumu atnesot puķes bez kāda iemesla ,bet visu darīja nepareizi !:D Kronis visam bija ,kad sieva naktī pamodināja brāli( vīru) un sabļāva kā viņš varot mierīgi gulēt ,kamēr viņai mugura sāp !

Man šķiet smieklīgi ,bet reizē arī skumji !
Pastāstie meitenes kā jums bija !Tikai godīgi :D
22.02.2012 16:08 |
 
Reitings 40
Reģ: 19.02.2012
Lipsy, vai Tavuprāt ir normāli ja tāda ratu mamma izvēlas ratiem gandrīz necaurbraucamu vietu un speciāli nobrauc citam kājas? Lai gan viņa varētu braukt tur kur ratiem ir pietiekami daudz vietas?

Manuprāt jaunajam māmiņām būtu jāpiedomā pie savas uzvedības tieši tadās situācijās.
22.02.2012 16:27 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
tā kā man ir reti īgns raksturs, es ar drošvien būšu grūtniece kašķīgā purpinātāja :D protams, virsū cilvēkiem gan nebrauktu, cerams :D
22.02.2012 16:27 |
 
Reitings 72
Reģ: 25.01.2010
Lipsy mēs jau nesakam ,ka mammas ar bērniem nevar iepirkties ! Bet brīžiem šķiet ,ka viņas aizmirts ,kur atrodās un ka bērnu rati nedod nekādas priviļēģijas ,lai iesprauktos rindā vai stūrētu taisni virsū :D
22.02.2012 16:27 |
 
Reitings 72
Reģ: 25.01.2010
Vai arī Lipsy tu esi viena no tām brīstamajām ratu stūretājām ?
22.02.2012 16:29 |
 
Reitings 556
Reģ: 13.09.2011
Nē, man nav bērnu.
22.02.2012 16:33 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.01.2009
jā, par tām ratu stūmējām piekrītu dažreiz liekas ,ka izdarījušas baigo varoņdarbu piedzemdējušas un citiem var kāpt uz galvas.
22.02.2012 16:54 |
 
Reitings 264
Reģ: 18.05.2009
Ir sanācis dzīvot kopā ar grūtnieci. Tā kā viņa bija pati par sevi diez gan briesmīga - visu laiku bļaustījās un ārdījās ar savu čali, tad grūtniecības laikā bija mierīgāka. Manas draudzenes ir ļoti mierīgas, vismaz esot kopā ar mani, un arī neko nav teikušas, ka bija citādāk. Man šķiet, ka ir atšķirība, vai to bērnu tiešām ļoti vēlējās vai no gadījuma "nu, sanāca".

Un pievienojos komentāriem par māmiņām ar ratiem. Vispār neskatās, kur stūrē ar saviem ratiem.
22.02.2012 16:56 |
 
Reitings 231
Reģ: 20.02.2012
Man ari kaitina tie rati, dazas vispar izskatas ka vienkarsi pabraukaties pa T/C atnakusas...butu labak braukajusas pa parku svaiga gaisa nevis braukusas nost cilvekus lielveikala.
Ka ari sausmigi kaitina tas, kas pavisam mazus berninjus velk lidzi uz lielajiem partikas veikaliem Rimi (tur ir atras kases, mazajiem pirmkumiem un cilvekiem ar berniem)...citreiz tada sajuta ka speciali to bernu atnesusas lai isaja rinda tiktu, it seviski ja rinda abi vecaki stav ( nu butu viens pagaidijis masina ar bernu, nevis abi ar to bernu stav un berns vel breec)
22.02.2012 17:02 |
 
Reitings 40
Reģ: 19.02.2012
Par māmiņām runājot, neciešu tās kuras saviem bērniem nemāk iemācīt pareizi uzvesties sabiedrībā. Pretīgi ienākt kaut taja pašā Cili Picā kad apkārt skaida bēbis un bļauj kautko, apstajas pie tava galdiņa un pirkstu degunā iebāzis skatās. A māmiņa tajā laikā čalo ar draudzeni un liekas, ka viņai nospļauties kur viņas bērnelis šobrīd atrodas.

Nemāk mūsdienu māmiņas audzināt bērnus (lielākā daļa)!
22.02.2012 17:13 |
 
Reitings 57
Reģ: 14.12.2011
Nē, nedomāju, ka pārspīlē. Kā arī uzskatu, ka tā tiktiešām ir varonība- iznēsāt un dzemdēt bērnu.
Un Tev vajadzētu sagaidit, kad pati gaidīsi bērnu un tad vērt savu lielo muti vaļā! :)
22.02.2012 17:14 |
 
Reitings 556
Reģ: 13.09.2011
Mocca, varbūt Tava māmiņa nav Tev iemācījusi toleranci?
Bērns ir bērns.
22.02.2012 17:15 |
 
Reitings 146
Reģ: 29.01.2009
Da labi Nicelady , tas nav nekāds varoņdarbs to ir izdarījušas ,dara un darīs daudzas , bet tas nenozīmē ,ka jājūtas tagad kā baigajam stāram. Katrā ziņā es citiem neatļautos braukt virsū vai vēl sazin ko
22.02.2012 17:18 |
 
Reitings 40
Reģ: 19.02.2012
Lipsy, mana māmiņa man bērnībā iemācija pieklājību sabiedriskās vietās un pret cilvēkiem. Bet mūsdienu bērneļi izturās kā monstri. Man vienalga kā viņš uzvedas mājās, smilšukastē vai bērnudārzā bet mūsdienās bērni ir IZLAISTI.
22.02.2012 17:18 |
 
Reitings 345
Reģ: 21.07.2010
Par jaunajām māmiņām var saprast abas puses(pati neesmu, bet kaut kad drīzumā plānojās).
No vienas puses, viņas ar to bebi sēž mājās vienas četrās sienās, protams, ka gribās iziet kaut kādā puslīdz sabiedrībā.

No otras puses žēl visus tos veikala apmeklētājus, kuru ausis dabon no bļaurotāja ciest!
Bet piekrītu par jaundzimušajiem, reizēm rodas sajūta, ka pārgriež nabas saiti un pa taisno uz lielveikalu mauc.. :D Tā gan, manuprāt, nav labi..
22.02.2012 17:22 |
 
Reitings 57
Reģ: 14.12.2011
Nu bet tas ir Mans viedoklis, kas gan tev liek tam piekrist.
Bet šitās visas pukstētājas, manuprāt, gan izklausās pēc kaut kādām vecmeitām, kas ienīst, bērnus, māmiņas utt. smieklīgi :D
22.02.2012 17:24 |
 
Reitings 119
Reģ: 19.04.2010
Ja to bērniņu patiešām gaida un lolo, tad arī tajās reizēs, kad viss riebjas, to var pasniegt normāli un iziet uz kādu kompromisu. Viss ir attieksmē un viss, pirmkārt, sākas no sevis paša. Tāpat arī ar tām ,kurām šīs "kašķīgās māmiņas" krīt uz nerviem .. nu pašas arī diez vai ir gaišākie cilvēki uz pasaules .. Jo cilvēki ar veselīgu uztveri prot saskatīt ne tikai to, kas pirmajā brīdī acīm parādās.
22.02.2012 17:43 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
kaa jau es draugam teicu-ja tu speesi mani uztureet gruutnieciibas laikaa,tad peec tam speesi visu iztureet. tieshaam sajuutas un garstaavoklis mainaas.es juutos biezhi vien dusmiiga un kashkjiiga,un ciesh,protams,draugs..taa nu tas ir..
noveelu,lai tev taa nebuutu,kad gaidiisi beerninju..

bet padomaa,cik daudz hormoni tajaa laikaa darbojas un ir tavaa organismaa...tas visu ietekmee. uz beigaam jau paliek labaak,manupraat...vismaz es jau sakau justies kaa kaadreiz :)
22.02.2012 18:02 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man jau liekas,ka gruutnieciibas laikaa sievietes tomer ir taadas juutiigaakas!Tajos pirmajos meenesos daudzaam slikta duusa,tad uz beigaam tik loti pamst kaajas,mainaas izskats...!Viegli nav,bet var sanemt sevi rokaas !
Es tagad domaaju par savaam meiteneem savaa darbaa-vinas straada nenormali gruutu darbu un arii staavoklii...gandriiz liidz pasaam beigaam.Es tiesaam skatos uz vinaam ,kaa uz briinumu!Reizeem man "sirds pa muti naak aaraa"-paliidzu izcilaat tos smagos slimniekus-nespeju noskatiities-vinaam gruuti,bet nesuudzas!
Kiwii-loti labi pateica!Taa gruutnieciiba ir siikums ,saliidzinosi ar to ,kas prieksaa...!
22.02.2012 18:11 |
 
Reitings 72
Reģ: 25.01.2010
Bet jautājums vairāk par grūtniecēm !

Es savu draugu ļoti mīlu un pēc rakstura arī esmu dzīvesprieciga ,bet iedomājos ,ka grūtniecības laikā kļūšu dusmīga un piepūtusies zilonīte ,nu bet ceru ,ka tas vairāk raksturīgs tādam ar dzīves nogurdinātām sievām un ''ups gadījās '' :D

Nicelady -nepiekrītu ,ka tas ir varoņdarbs ,katras veselas sievietes organisms ir tā ieprogrammēts ,lai varētu iznēsāt pēcnācējus ! Bet varoņdarbs ir tad jau sieviete ,laiž pasaulē dvīņus vai trīnīšu un izaudzina bez želošanās !! Tas man šķiet wow ,tapēc tās kuras te žēlojās un pikst par vienu bērnu padomājiet ,ka jūs varētu dabūt tās rūpes uzreiz dubultā :D
22.02.2012 18:22 |
 
Reitings 180
Reģ: 29.01.2009
kad es biju stāvoklī, nemanīju, ka es mainītos, nu varbūt mazliet, bet uz labo pusi. Nebija vajadzības man ķīkstēt, man grūtniecības pēdējie mēneši iekrita tieši vasarā, neko laukos nevarēju darīt. tā nu sēdēju un skatījos kā vīrs skalda malku, tad varbūt paķīkstēju, ka nav ko darīt, garlaicīgi. kamēr visi strādā, es guļu (sāpēja mugura). un reizēm jau vīrs nokaitināja, ka mājās neko nedara (bet tā bijis gan pirms, gan pēc grūtniecības). tā kā vīrs man varēja būt laimīgs.
22.02.2012 18:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)