greizserdība ,slikta lieta?

 
Reitings 1001
Reģ: 14.11.2011
Labrīt !

Zinu ka liela greizserdība ir slikta lieta , bet gribējās zināt kā Jūs pret to izturaties?
Par ko Jūs tiešām paliekat ļoti geizserdīga uz savu puisi un kā izpaužat savu greizserdību?



Es par sevi varu teikt vienu!
Esmu ļoti greizserdīga,
mazākās aizdomas kā uzreiz visu jaizmeklē un jāpārbauda:D
zinu tas ir nedaudz slimi.:D

Un mana greizserdības izpausme vēl dīvaināka .:D
Es nerunāju ar savu otru pusīti,vai ignorēju.Pati sapucējusies pa māju :D
21.02.2012 09:22 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
demoiselle, piekrītu meitenēm- Tu esi forša, vienmēr izlasu, ko Tu esi uzrakstījusi :)

par tēmu- neesmu greizsirdīga, jo laikam pārāk daudz viņam uzticos. vienīgi, jā, ja viņam patīk kāda aktrise vai dziedātāja, un viņš pasaka, ka viņa ir skaista, tad man liekas.. kamoooon, es tāda nekad nebūšu.

bet kā viņš vienreiz teica- ja Tu būtu aktrise, lai Skārleta Johansone iet galīgi, Tu būtu mana mīļākā aktrise.
likās piemīlīgi ^^
22.02.2012 12:37 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Demoiselle pareizi dara - es ar domaju, ka ta "spiegosana", "cekosana" drizak vel vairak pastiprina to greizsirdiibas sajuutu, vai ka nu to lai labak apraksta. Un tas sajutas ari loti lidzigas - maneejai, piem., aktieris Kjesteris loti patik patiik. Ir tacu saprotams, ka aktieris rada par sevi savu skatuvisko teelu, buutiibaa cilveks jau nefano par pasu aktieri, bet par vina aareejaam izpausmeem. Kaadas ir aktiera/aktrises patiesaas iekseejaas domas, kas to lai zin...
22.02.2012 13:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits