Apavi un to garantija

 
Reitings 24
Reģ: 29.01.2009
Vai kādai ir līdzīga pieredze bijusi un kā tas beidzās?
Situācija: iegādājos ziemas apavus un pēc mēneša zole atlīmējās, visa iekšas odere izplīsa, nesu atpakaļ uz veikalu, bet šie man atbild, ka zoles atlīmēšanās ir maznozīmīgs defekts, bet tas, ka visa iekša izplīsusi esot tāpēc, ka kaut kā, pēc viņu domām, ir neparezi staigāts.
Uzrakstīju pieteikumu, bet atbildi pamatā jau zinu. Tā ka, dārgās dāmas, vai kādai ir tā gadījies un kā tas beidzās?
Esmu nolēmusi nepadoties un iet līdz galam, tas ir, nesīšu tos apavus arī pie neatarīgiem ekspertiem.
20.02.2012 23:21 |
 
Reitings 171
Reģ: 08.09.2011
Man gadījās līdzīga situācija - pēc nedēļas atplīsa zole, lai gan tikai 2x biju uzvilkusi. Veikals piedāvāja, lai nesu salabot un viņi apmaksās izdevumus. Protams, mani tas neapmierināja, jo normāli apavi neplīst pēc divām nēsāšanas reizēm. Tā kā viņi atteicās mainīt, tad aizrakstīju uz Patērētāju tiesību aizsardzības centru, tur veica ekspertīzi un, protams, apavi izrādījās brāķis. Rezultātā naudu atguvu. Bet tajā veikalā vairāk neiepērkos, tikai attieksmes dēļ.

Tāpēc iesaku rakstīt un sūtīt apavus uz PTAC, ja veikals atsakās atgriezt naudu.
21.02.2012 14:20 |
 
Reitings 345
Reģ: 21.07.2010
Man gadījās ar rudens apaviem ķibele - zole pārplīsa uz pusēm pēc ~ 1~1,5 mēneša.. Saklausījusies stāstu drebēdama gāju uz veikalu mainīt, bet pa laimi uzreiz ļāva izvēlēties pa to pašu naudu jebkurus citus apavus
21.02.2012 14:27 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Viņi nevar nemainīt pret citiem apaviem par šo summu vai neatgriezt naudu, ja apavi iegādāti pirms pusgada un ekspertīze atzīs, ka tas ir ražošanas brāķis (kas 99% izklausās tieši pēc tā). Un, ja veikalnieki piesauc faktu, ka Tev kā pircējai nāksies apmaksāt ekspertīzi, ja tā atzīs, ka brāķis radies Tavas vainas dēļ - tā ir tikai prasta biedēšana, lai Tu piekristu apavu remontam, kas veikalam iznāks lētāk.
Un atlīmējusies zole NAV maznozīmīgs defekts - 100%, ka to uzrakstījis pats veikals NENODODOT apavus ekspertīzei. Mana draudzene pagājušogad ar NS King kasījas par šo pašu jautājumu - zābakiem liestes salūza pēc 3 dienu valkāšanas un veikals atrakstīja viņai vēstulīti, ka tas redz' esot MAZNOZĪMĪGS defekts un, ja viņa grib ekspertīzi, tad varētu nākties pašai par to maksāt! Pilnīgas muļķības - es tiem neliešiem aizbliezu vēstuli, ka viņi nav tiesīgi noteikt defekta izcelsmi un nozīmību un lai atgriež visu summu vai atsūta apavu ekspertīzes slēdzienu. Protams, ka tik stulbi jau viņi nav, lai par savu naudu vēl ekspertīzi taisītu, un naudu atdeva tuvākajās dienās, jo tur par zirgam bija skaidrs, ka tas ir ražošanas brāķis!
NEPADODIES UN PIEPRASI ATPAKAĻ NAUDU UN NEPIEKRĪTI REMONTAM!!

Brook22 - nezinu, kas Tev tie par ECCO zābakiem, jo man jau iet kāds septītais pāris un nekas tāds līdz šim nav gadījies, lai gan katrus apavus vidēji valkāju 2-3 gadus un tie drīzāk morāli noveco!
Turklāt ECCO (tas, kas ALFĀ) ļoti labprāt maina vai atgriež naudiņu, ja ir gadījies kāds defekts, ko TIEŠĀM varētu dēvēt par maznozīmīgu, nevis tā kā berry_10428 aprakstītajā situācijā!
21.02.2012 17:26 |
 
Reitings 1
Reģ: 26.06.2012
NSking ņirgājas par pircējiem! Nevajag klusiņām segā nīst šo veikalu, bet iet un cīnīties! Jā, patstāvīgi pieteikta ekspertīze patērētājam sākotnēji maksās tos 30 ls. Bet pirms ekspertīzes var par stipri lētāku naudiņu vienkārši pakonsultēties ar ekspertu, vai vispār ir jēga taisīt ekspertīzi - vai tas tiešām ir brāķis. Ja eksperts apstiprina, ka ekspertīzes slēdziens būs par labu patērētājam, tad ar šo slēdzienu var iet uz veikalu un prasīt atpakaļ par ekspertīzi samaksāto naudu. Tā lūk.
26.06.2012 22:25 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Lai gan uz tēmu īsti neattiecas, tomēr nevaru neuzrakstīt - ir arī tiiiik daudz cilvēku, kuri iedomājas, ka var nopirkt apavus zem 10 latiem un nākt uz veikalu pēc sezonas un teikt, ka grib naudu atpakaļ. K`mooon

Pati nekad nepērku dārgus apavus, labāk biežāk pamainu, bet pērku lētākus. Un nekad neesmu iedomājusies iet uz veikalu sūdzēties, ka, piemēram, baletčībiņām, kuras pirku pa 9 Ls ir atlīmējusies zole. Ok, ja notiktu pēc nedēļas, divām - saprotu, bet sezonas beigās? Tak vajag domāt ar galvu, pērkot pa tādu cenu, kādu kvalitāti gaida? lai iet pirkt tad super dārgajos veikalos pa 50 Latiem un uz augšu. ehh
26.06.2012 22:33 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
mjā Ns King izceļas :D
man tras pats bija, tik 50Ls ziemas zābaki, kuri vnk stāvot pa vasaru sāka dilt ārā. Tad nu nesu uz veikalu, bet man atteica, teica, kad staigāju kā klauns ar kājām izliektām, bet kad nesu vēstuli, kad vēlos, lai veic PTAC, tad nu tādu brēku veikalā sataisīja, pat negribēja parakstīt kopijas, kad esmu iesniegusi šo iesniegumu. Kad pēc nedēļas man deva atzinumu, kad ir brāķis, tad tik laipni bija. LV veikali vnk cer, kad latvieši muļķīši neis sūdzēties.
26.06.2012 22:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits