Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Harmoniskas attiecības

 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Pastāstiet, dāmas, vai Jūs jūtat savās attiecībās, ka Jums piemīt kādas rakstura īpašības, kas nu traucē harmonisku attiecību izveidošanai? Kādas tās būtu, kā varbūt mācāties tikt ar tām galā?
Pēc pēdējā strīda ar līgavaini, sāku aizdomāties par savām rakstura iezīmēm, kas tiešām izteikti traucē attiecībām, piemērām, pārjūtīgums nevis vienkārši emocionalitāte un tas, ka pati neesmu iekšēji harmonijā ar sevi. Kā lai ar šādas īpašības iemācos kontrolēt? Es tiešām daudz cenšos, bet reizēm VIŅA rīcība, kas šķiet man pilnīgi nepieņemama izraisa milzu emociju bumbu, kas izvēršas milzīgā strīdā daudzu dienu garumā... lai gan pēc tam apzinos, ka to taču varējām atrisināt daudz mierīgāk kā pieauguši cilvēki.
Padalaties ar savu pieredzi, padomiem :)
20.02.2012 12:48 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Man arī ir tā pārlieku lielā emocionalitāte,tieši attiecībā uz to,ka viņam patīk skatīties uz citām,dzīvē un virtuālajā pasaulē,tā ir vienīgā lieta,dēļ kuras es nevaru sevi saņemt rokās.Un vienīgā lieta dēļ kuras strīdamies.Tā kā redzu,viņš nekad neatzīs,ka tas ir kaut kas slikts,es strādāju ar sevi,lai ikreiz kad to redzu,neeksplodēju.Bet tas ir grūti.
Es tagad vnk konkrēti riju to kamolu nost,kaut iekšā viss plēšas uz pusēm,grauž un griež.Es vnk turu muti ciet cik vien spēka.Aizeju teiksim darīt kaut ko citu,lai neuzsākam strīdu...
Es apzinos,ka pēc dabas laikam esmu greizsirdīga,un tā ir mana vaina..
Nu ko man darīt tāda situācijā,kad man patrāpījies tāds cilvēks,kuram tāds niķis,hobijs,vai kā to varētu nosaukt,un tajā jautājumā ar viņu kaut ko sarunāt tas ir kā runāt ar koka bluķi.
Tāpēc secinu,lai nebūtu mūžīgi jāplēšas - man jābūt tajai kam jānorij tas viss,jācenšas uztvert savādāk,vienaldzīgāk.Jo nevienu uz sitiena neizmainīsi.Un strīdus jau nevienam negribas.
Bet tas ir liels darbs.JO intensīvi jāstrādā ar sevi,jāuztver dzīve vienkāršāk.
20.02.2012 13:41 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
megan_fox , tā klusējot un norijot to sāpi nost, neeksplodēs bumba vienreiz?
20.02.2012 13:47 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Man pilnīgu harmoniju traucē tas, ka viņš domā, ka viņam vienmēr ir taisnība un cenšas atrast kādus iemeslus, kāpēc kāut kas cits ir vainīgs, ne viņš pats.......rrrrrrrrrrr!!!!!

Un vēl kaitina, ka viņš gandrīz vienmēr kavē, bet uzskata to par normu.

Savukārt mani visas mazās lietas ļoti uzvelk, tāpēc nevaru palaist garām tās tā prosta :)
20.02.2012 13:49 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Jā, no vienas puses es saprotu savas kļūdas un cenšos tās labot, tik neizprotu to - vai viņš arī cenšas ar saviem trūkumiem cīnīties. Jo stulbi, ja viens visulaiku cenšas un rik kamolus, bet otrs tik dod vaļā!
20.02.2012 14:02 |
 
Reitings 787
Reģ: 02.05.2011
Lai arī esmu ļoti prasīga pret otru cilvēku, tomēr jāsaka, ka pilnīgai harmonijai traucē tikai un vienīgi manas īpašības.
Viena no tām ir tas, ka nespēju līdz galam novērtēt to, ko mans cilvēks manā labā dara. Tiešām nezinu nevienu citu vīrieti, kas tik daudz ieliktu attiecībās.
Vēl traucē tas, ka neesmu līdz galam izbaudījusi dzīvi. To it kā gribētos, taču tikpat ļoti gribētos ar šo vīrieti nodzīvot līdz mūža galam. Zinu, ka tas ir tas, ko viņš ļoti vēlas un nekad nespētu salauzt šī cilvēka sirdi.
Bet kopumā ik dienas priecājos par to, cik saderīgi esam un cik labi spējam sadzīvot.
20.02.2012 14:06 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Esmu staigājošs emociju vulkāns. Tas traucē ne tikai harmoniskām attiecībām, bet harmoniskai dzīvei kopumā.
20.02.2012 14:09 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Lex..
Man jau tā bumba ir eksplodējusi tik bieži...
Pa lielam,viņš mani fiziski nekrāpj,visu laiku mājās,ir saimniecisks,mīļš un jauks.Tikai tajā mazajā netikumā viņš uzskata, ka viņam ir taisnība un viss,ka neko sliktu nedarot.Un manus emocionālos izvirdumus nesaprot.
Nu cerams ar saviem izvirdumiem tikšu galā,un spēšu visu vēsi uztvert,lai būtu tās harmoniskās attiecības.Vienīgi,cerams,ka kādreiz viņam tas viss nenāks atpakaļ ar uzviju,ka nedomāšu pie sevis -eh,priekš kam man tas vajadzīgs,ir tachu tik daudz foršu vīriešu apkārt.
20.02.2012 21:33 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Man traucē tas, ka nevaru ciest kritiku.
21.02.2012 11:38 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nu ja jums ir stridi daudzu dienu garuma, tad parsitat pat mani, jo es varu max strideties pus dienu, bet jaizligst ir un viss.
ja. man ir tads saspringts ritms paslaik, yapec biezi stresu sanak izgast uz tuvakajiem.
21.02.2012 22:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits