Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sapni

 
Reitings 3
Reģ: 29.11.2011
Sveikas meitenes!

Vēletos uzzināt jūsu domas sakarā ar to, ka vairākas reizes nedēļā redzu vienu un to pašu puisi savā sapnī. Pazīstu šo puisi arī dzīve taču esam tikai pazīstami nekas vairāk. Taču sapņos es izjūtu lielas simpātijas pret viņu, mēs esam kopā, skūpstāmies vardu sakot viss ir skaisti... taču, kad pamostos ir grūti atiet no šīm jūtām un visu dienu tad staigāju domājot par viņu. Gribēju uzzināt jūsu domas, ko tas varētu nozīmet un varbūt kadai ir bijis kas līdzīgs? :)
16.02.2012 00:46 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man ir bijis vairaakas reizes taa,ka sapnii redzu cilveeku par kuru kaadu laiku nemaz neesmu domaajusi , peec kaada laika uzzinu,ka vins loti daudz domaajis par mani,prasiijis ,kaa man iet?!Liekas ,nespeejam kaadreiz izskaidrot siis diivainiibas!Es saprotu, ka mees redzam sapnos kaadreiz cilveekus,par kuriem domaajam kaut zemapzinaa,bet tomeer,bet otraadi...Loti interesanti!
16.02.2012 00:56 |
 
Reitings 3
Reģ: 29.11.2011
Jā, es arī daudz kur lasu, ka bieži tas nozīme ka tas otrs cilvēks par kuru tu sapņo arī domā par tevi, bet es nezinu gan vai mana situācijā tam var ticēt, ja viņam ir meitene un ikdienā īpaši neizskatās, ka viņš domātu par mani bet var jau būt ka viņš labi to nomaskē :)
16.02.2012 00:58 |
 
10 gadi
Reitings 3279
Reģ: 29.01.2009
Da labi..protams, domāt jau mums gribas, ka tas cilvēks, ko redzam sapnī, iespējams, ka domā par mums.. BET.. nezinu kur to dzirdēju (laikam kādā filmā vai kur) un pilnīgi tam piekrītu: Ja kādu redzi sapnī, tad TU esi tā, kam kaut ko vajag no tā otra (vai no tavas puses ir kādas lietas, emocijas, kas nav pateiktas, nokārtotas) un nevis otrādi. Tavi sapņi ir TAVA zemapziņa nevis tā otra cilvēka domas, izjūtas.
16.02.2012 02:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits