Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tagadējais draugs...

 
Reitings 7
Reģ: 02.09.2011
Sveikas! Man šobrīd nav ar ko pajautāt un gribējās uzzināt jūsu viedokli no malas.
Runa iet par tagadējo puisi. . .šodien nejauši atklāju, ka viņš ik pa laikam uzraksta savai bijušajai meitenei un pat ir ticies ar viņu. īsti neizprotu tā visa vajadzību!Nesaprotu kā man to visu uztvert!
14.02.2012 12:10 |
 
Reitings 1103
Reģ: 07.10.2011
Es jau pašā sākumā skaidri pateicu savu nostāju draugam par bijušajām draudzenēm. Lai sarakstās, apmainās ar jaunumiem un pieklājības frāzēm, ja vēlas, tomēr tikšanos es neatbalstu, nē, neaizliedzu, bet vienkārši neatbalstu un tas mani dikti sāpinātu. Zinu, ka nav gudri salīdzināt un vilkt pagātni tagadnē, bet mans ex uzturēja draudzīgas attiecības ar savu bijušo, un viņu tikšanās izvērtās par abpusēju pajautrošanos. Tagadējam draugam teicu, ka man tas liek justies nedroši. Jā, mums bija neliela nesaprašanās šajā jautājumā. Laikam ritot, jūtām kļūstot spēcīgākām, viņš pats vienreiz uzsāka šo sarunu no jauna un atzinās, ka nevēlas man likt justies nedroši, nav viņam liela nepieciešamība tikties ar to bijušo, arī tā pati sarakste viņam nešķiet tik ļoti nepieciešama :)
Protams, es sagaidīju, ko es vēlējos dzirdēt, ceru un dziļi sirdī patiesībā arī ticu, ka viņš to tā arī domāja :)
14.02.2012 12:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits