Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

12.02.2012. Beztēma.

 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!
Šodien atkal skaists datums, jau iepriekš tā rakstīju par 21.01.2012.

Aiz loga nedaudz apmācies un lido mazas sniegpārsliņas, katrā ziņā savādāks laiks nekā iepriekšējās visas dienas. Šodien laikam tomēr būs jāizkustās no mājās ārā!
Kāds noskaņojums? Kādi plāni brīvdienai? :)

Jauku brīvdienu visām ;)
12.02.2012 10:17 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Es vakardien izdarīju, kā teicienā "Dažkārt cilvēks uzbūvē sev apkārt sienu, lai redzētu kurš ir gatavs to nojaukt!" , tad jau redzēs vai man to sienu jauks kāds nost vai nē.
12.02.2012 10:18 |
 
Reitings 447
Reģ: 07.03.2009
Hey! :)
Jauki izgulējos mājās, tagad palēnām taisos ārā ar mammu un viņas māsu iziesim aplīti. :)
Pēcāk varbūt draudzene pavilks ar ragavām aiz mašīnas. :D Gribas, kko extreme. :D Vai arī apciemošu citas draudzenes. Kamēr esmu mājās, jo rīt atpakaļ uz nodarbībām un darbiņu. :)
Kam tad Tu to sienu uzbūvēji? :P
12.02.2012 10:28 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Blusa, pa kurieni tad Tevi vilks ar ragavām?
vienkārši esmu redzējusi tādus video, kur arī mašīnas pretīm brauc un cik reāli tas ir bīstami.

Es to sienu nelielu uzbūvēju savam draugam. Pārbaudījums viņam, vai viņš nojauks vai nē. Ja nenojauks tad jau nekas traks nenotiks, bet tas tā, kā jau sievietei patīk vērbt intrigas :D
12.02.2012 10:30 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
čaaaau!
skatos Superbingo, bet šodien laikam 100tk nebūs :D
šorīt jāuzcep beidzot pāris plānās pankūkas, tik ilgi nav darīts.
tad vēl slidot vajadzētu aiziet + izmantot Kabuki dienu :)
es gribētu, lai draugs pavelk ar dēli aiz mašīnas, es tikai pagaidām nevaru tādu labu vietu iedomāties..
12.02.2012 10:39 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
Laburītu!
gaidu ciemiņus,vedīs pie manis sunīti :) un tad kopīgi dosimies iepirkt viņai pārtiku!tā kā vakar neuzspēju uz jelgavu aizbraukt,tad šodienas plānos aizbraukt tur un apskatīt tās ledus skulptūras!
nezz bet šodien man velk visu laiku uz kašķi,kopš pamodos tāds garstāvoklis-nekāds un protams pirmais patrāpījās draugs kuram kārtējo reizi gadījās saņemt ne tās labvēlīgākās atbildes...galvenais lai viņš mani nenokaitina dienas laikā :D
jā pa logu skatoties,izskatās jau jauki :) ceru ka sals nekož sejā un stilbos :D
12.02.2012 10:41 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Piparene, tur jau ir jābūt tādai labai vietai, kur mašīnas nenāk pretīm. Laukos jau tādas vietas varētu atrast mierīgi.
12.02.2012 10:41 |
 
Reitings 158
Reģ: 12.02.2012
Labrīt!
Ieraugot cosmo jaunumus pat paroli aizmirsu :D
Noskaņojums labs:)
12.02.2012 10:47 |
 
Reitings 216
Reģ: 02.10.2011
Labrīt!
Palūkojoties ārā pa logu, šķiet, ka jau ir pavasaris. Tik ļoti vēlos atkal siltumu un sauli.
No rīta twitter pārsteidza šokējoša ziņa - Vitnija Hjūstone ir atrasta mirusi savā viesnīcā. Tiešām negaidīti.
12.02.2012 10:57 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Labrīt!

Man atkal foršs rīts, vienīgais nevarēju ilgi pagulēt, jo kkādi putni ārā brēc trakāk kā pavasarī.:D Smuki sataisījos un atbraucu uz darbiņu.
Gaidu kad draugs izgulēsies un man kko ņammājamu atvedīs.
Piparene tā sakārdināja ar plānajām pankūkām! :)

Vispār man ir jābeidz darīt viena lieta, ko es visu laiku daru. Es visu laiku speciāli daru lietas kas man nepatīk, lai vnk pārietu tā napatikšana. Respektīvi man vajadzētu drīzāk pieņemt faktu, ka kkas nav priekš manis, bet es tā viena spīdzinu sevi. Ai.. :D

Un vsp es dzīvoju ēkā, kur atrodas bibliotēka, bet grāmatu neesmu nodevisu jau 3 mēnesus. Nu kas ir ar mani! :D
12.02.2012 10:57 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Labs rīts :)

Eh, ievilkās neplānotais pasākums pēc slidošanas līdz šorītam. Sāp galva, gribas ēst nejēgā, nu tā kārtīgi. Bet izdejojos uz urrā :)
Vārtos pa gultu, iešu pēc kafijas un pasēdēšu pie virtuves loga, vērojot sniega pārslas.
Jauku dienu, meitenes ;)
12.02.2012 11:08 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
izlasīju karinjo vakardienas komentāru, traki :/
12.02.2012 11:09 |
 
Reitings 579
Reģ: 09.04.2011
Labrīt!
Tā kā vakar labi pastrādāju a-skolai, tad šodien varu nedaudz brīvāk justies. Darīt jau ir ko, bet vismaz nav ar sakostiem zobiem jāstrādā pēc darāmo darbu saraksta. :D Manos plānos ir skatīties Pelnrušķīti un Māja uz ezera. Vakar neredzēju, šodien atkārtojumi. Pusdienās izcepšu savas mīļākās biezpiena pankūkas un pēcpusdienā uz Rīgu.
No rīta bija skaista saulīte, tagad tāds nomācies pie manis un gaisā virpuļo pa kādai mazai sniegpārsliņai. Laikam solītais putenis tomēr būs.
Lasot par piparenes vēlmi nodoties ziemas priekiem, man sagribējās slidot. Lai arī no slidošanas māku tikai profesionāli krist, tomēr būs jāaiziet. Dzirdēju, ka Imantā arī esot. Jācer, ka tur var izīrēt slidas. :)
12.02.2012 11:09 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Labriit!
shoriit pamodos laiciigi, biju jau riita pastaigaa ar sunci! tagad iegrimu graamatas lasiishanaa..
Vakar vispaar bija TADA diena.. bija sarunaats savaakt draudzeni, bet pirms tam gribeeju suni liidz vetam aizvest, izstaigaajos ar suni, piedarbinaaju mashiinu, un ielaidu suni par aizmugureejaam durviim mashiinaa.. aiztaisiiju taas un gaaju uz shofera durviim, tajaa briidii suns skreeja man pretti un uzkaapa uz pogas, kur no iekshas aizsleedz durvis. viss, es staavu aaraa aukstumaa suns, ar manu somu, kuraa tel., maks, aizsleegtaa mashiinaa.. :D draudzenei nevaru nekaa pateikt, lai negaida mani, ka nebuusghu..tas bija traki.
tad saceelu augshaa visus kaiminjus.. kaadas 2 h, meegjinaajam ar otru pulti, kkaa atdabut durvis, bet bez panaakumumiem, bija 2 varianati, saukt atsleedzniekus, kas solija 30-50ls atveert durvis vai sist stiklu.. kad jau atmetu ceriibas, un gribeeju no kaiminjienes tel. saukt tos atsleedzniekus, suns uzkaapa uz logu atveershanas podzinjas un attaisija nedaudz prieksheejo logu, tad nu beidzot peec visiem stresiem tiku mashiinaa!! :D
beigaas ar draudzeni izstaigaajaamies pa veikaliem, nopirkaam man jaunu guess somu un maku, viiram bikses!
pieedaamies, driizaak apaareedam :D bijaam uz kino - Cilveeks uz dzegas, patika!! vispaar jautra vakardiena izveertaas, beigaas maajaas biju jau ap pusnakti..:)
shodien uz nagiem, un jaagaida virs no speeleem maajas, vakar vismaz vinjam labi gaajis - uzvara! skatiisimies kaa shodienas speele ies..jaacer, ka arii uzvarees!

Jauku dienu! :))
12.02.2012 11:14 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Sveikas!
Esmu iegājusi atpakaļ ritmā, par to prieks, var vismaz laicīgi pamosties un jau ap pusnakti nāk miegs.
Naktī nevarēju atrast pareizo pozu, lai gan slidojot tik divreiz nokritu, elkonis pamatīgi sāp, un ceļgali arī zili.
Vel domāju par visādām attiecību lietām, man tas viss liekas kā Morzes ābece. Pēkšņi.
Šodien plānos izpildīt visus studiju mājasdarbus, kas atlikuši.
12.02.2012 11:26 |
 
Reitings 1007
Reģ: 10.02.2012
Brīt!

Skumji jau ir, ka tādi lieli mākslinieki kā Hjūstone aiziet mūžībā, bet pārsteigta arī neesmu, viņa pēdējā laikā atcēla uzstāšanās, lietoja narkotikas, alkoholu.Tāda lēnā pašnāvība.


Man šodien priecīgs notikums, sarunāju sev vienu latviešu dizaineri kleitas šūšanai. Tā kā sāksim līdz ar aprīli, līdz tam jāsaved sevi puslīdz kārtībā, jābeidz slimot, jāatgriežas sporta zālē un jādozē uzturs. :)
12.02.2012 11:36 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Brīīītiņ! (izmēģinu efektus :D)

ehh, pietrūka 2 skaitļi līdz Superbingo - viens rāmī, viens centrā, tā ka es nevinnēju neko :D
plānā kko padarīt ārā, dikti skaista diena, tikai drusku sāp visas maliņas no vakardienas kalna.
Omīte sacepusi man skudrupūzni, jāiet notiesāt :D
12.02.2012 11:40 |
 
Reitings 2224
Reģ: 29.01.2009
Čau visām aukstajā dienā :)
Es vakar vienkārši atslēdzos - pat nedzirdēju, ka draugs līdz 2viem naktī TV skatījās!
Šodien plānā iztīrīt māju un sataisīt ēst- tad nedaudz jāpamācās :)
Rīt es beidzot iešu uz gēla nagiem, nevaru jau savus vairs izturēt!

Šodien mani atkal ir pārņēmusi nostaļģija par kaķi, man vajag kādu mīluli un viss! Gaidu 21. datumu, kad satikšu saimnieku, tad jau noskaidrošu vai viņam nav iebildumu pret dzīvnieciņa turēšanu :)
12.02.2012 11:49 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Labrīt!
Esmu izgulējusies, lai gan man visu nakti gultu apspīd liels gandrīz apaļš mēnesis, kas nedaudz traucē. Šodien īpašo plānu nav, iztīrīšu dzīvokli, brauksim ar draugu uz baseiniem un pirtīm, sen neesam bijuši, un tad jau gatavošos darba nedeļai, jāsamazgā drēbes.
12.02.2012 11:50 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Jūs te lielākā daļa par slidošanu, man pie mājas 100m attālumā ir slidotava, redzu no sava 5.stāva loga kā visi mazie priecīgi virpuļo, spēlē hokeju un pavisam mazie mācās slidot.
Vakar nakts vidū uznāca iedvesma Intopijai, tadnu rēķināju pašizmaksu, sūtīšanu, kredītus un visas citas pederošās lietas ļooti ilgi.
Brokastīs vakardienas ceptie keksiņi un Project Runway, kā arī novilku jauno Smash seriāla pirmo sēriju.
Lai jauka dena :)
12.02.2012 11:56 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Šodien plānā palasīt jocīgo grāmatu,ko esmu iesākusi un padarboties ap maģistra darbu.
MVK,kādi iespaidi par Smash?Es noskatījos to vienu sēriju...tāds patizls likās.Bet var būt,ka vnk pirmā sērija tāda...
12.02.2012 12:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits