Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

GRŪTNIECĪBA + MR ??

 
Reitings 193
Reģ: 19.10.2009
Labvakar !
Uzreiz vēlos pateikt, ka nevēlētos saņemt riebīgus komentārus, laikam tiešām būšu viena no nezinītēm un pat, ja zini tad vēlos zināt citu meiteņu viedokļus !
Man pēdējo reizi dzimumakts bija vecgada vakarā, janvārī mēnešreizes bija kā nākas - viss vietā, bet tās bija krieni mazākas un ilga us pusi mazāk nekā parasti !
Pēc datumiem manām mēnešreizēm bija jāsākas šodien, bet tas tā nav, un parasti man sāp krūtis pirms MR, bet tagad arī tā nav ! Un man ļoti stipri sāp vēdera lejasdaļa, stipri velkoša sajūta ! Bet tas, kā man to paskaidroja ārsti, bija no kāda iekaisuma ! Tāda sajūta, ka sāp urīnpūslis !
Bet vai varētu būt tā, ka man ir bijušas mēnešreizes 2 nedēļas pēc dzimumakta un es varētu būt stāvoklī ?
Nekādu citu pazīmju man itkā nav, varbūt vēders vienkārši ir ietekmējis mēnešreizes ?

Un vai TAD, ja man taisīja sonogrāfiju vēderam tā sieviete nebūtu pamanījusi , ka esmu stāvoklī, ja būtu ?

ATVAINOJOS, KA ESMU NEZINĪTE, BET MAN IR NELIELS UZTRAUKUMS TĀPĒC JAUTĀJU JUMS, PALDIES JAU IEPRIEKŠ !

iešu pie ginekologa un zinu, ka jūs neesat ginekologi, bet varbūt kāda dalīsies ar viedokli utt pirms esmu bijusi pie ārsta !
12.02.2012 03:35 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Nebuushu originaala, bet meegini tagad iet guleet, riit nopeerc gruutnieciibas testu un pagaidi liidz pirmdienas riitam (jo riita uriins vajadziigs).
Tas, ka kaveejas MR vienu dienu 1.kaart nav satraukuma veerts, turklaat Tev ir simptomi, ka taas tuvojas. Ja riit, pariit nesaakas, uztaisi testu, nav veerts uzreiz stresot par skrieshanu pie ginekologa.
12.02.2012 03:49 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Man gribeetos, lai Tu nomierinies.
Ja lasiisi internetaa, atradiisi, ka dazaam esot pirmajaa meenesii MR, neliela smeereesanaas, nepaziistu gan nevienu reaali, kurai taa buutu bijis.
Ja skiet, ka iekaisums joprojaam turaas, tad centies riit dabuut daudz dzeervenu (sulu kaut vai), dzer miltenaaju, kumeliishu, rasaspodinu teejas.
12.02.2012 03:57 |
 
Reitings 193
Reģ: 19.10.2009
tu esi tik jauka, paldies :*
12.02.2012 04:02 |
 
Reitings 1109
Reģ: 17.10.2009
Lai netaisītu jaunu diskusiju.

Vakar vakarā (22:00) ieraudzīju, ka esmu aizmirsusi iedzert piektdienas tableti un iedzēru abas kopā - piektdienas un sestdienas. Vakar no rīta bija dzimumakts. Tabletes dzeru jau gandrīz gadu un ir bijušas tikai apmēram 2 reizes, kad aizmirstu, bet paspēju iedzert 12 stundu laikā. Man ir pamats satraukties vai tomēr ir maza iespējamība, ka, pēc gadu ilgas tablešu lietošanas, varētu zust iedarbība dēļ vienas aizmirstas tabletes?
Lietoju Yaz un aizmirstā bija trešās rindas pirmā tablete.
Ceru uz kaut ko mierinošu. :(
12.02.2012 08:55 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Ponette, izlasi lietošanas instrukciju - tur parasti ir norādīts tieši, ko un kā darīt, ja esi aizmirsusi konkrētajā nedēļā iedzert. Ja instrukciju esi izmetusi ārā, vari atrast internetā - tur visām zālēm ir.
12.02.2012 09:12 |
 
Reitings 25
Reģ: 30.09.2011
Ponette,pati dzēru yaz gadu,un es domāju,ka Tev nav pamata uztraukties. :) Jo man vairākas reizes bija gadijies aizmirst . :):)
12.02.2012 12:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits