Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Psihe netur

 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Šobrīd ir sanākusi tāda situācija, ka mēs ar draugu esam spiesti dzīvot pie maniem vecākiem (caurstaigājamā istabā dzīvoklī). Tur jau dzīvo arī mans brālis ar savu meiteni. Kopā sanāk 6 cilvēki 3istabu dzīvoklī.
Es vienkārši to nespēju izturēt, man nervi netur. Man ir vajadzīgs miers, klusums un vienatne, lai es normāli spētu funkcionēt.
Es jau darbā atrodos telpā ar vēl 10 cilvēkiem. Mājās tas pats.
Vai kādam ir pieredze ar to, ka pārāk daudz cilvēku apkārt? Ko tad darāt jūs?
11.02.2012 17:40 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es pat nezinu iisti ,ko ieteikt!Atceros,ka man bija loti gruuti!Esmu dziivojusi "saspiesti" loti ilgi!
Atceros ,ka priecaajos par visaam reizeem ,kad maajas biju viena!Izklausaas jociigi,bet laikam par daudz biju saistiita ar slimiem cilveekiem darba-maajaas pat veselos bija gruuti uztvert!Atceros ,ka loti labi jutos vannas istabaa....skarbi skan,bet kaadreiz taa bija vieniigaa vieta,kur vareeju relakseeties!Pameegini "izsleegties"!Atceros,ka mekleeju klusu vietu virtuvee pie galda,kur lasiju graamatas!Varbuut ir iespeeja iet staigaat...parks,juura!Taadas garas pastaigas arii vareetu nomierinat!Tikai ne veikali un citas ,lauzu piebliiveetas vietas!Turies!
11.02.2012 17:53 |
 
10 gadi
Reitings 4890
Reģ: 29.01.2009
Mjā, cik pazīstama situācija!!
Vienīgā iespēja laikam iet projām, īrēt atsevišķi savu dzīvokli... :)
11.02.2012 18:12 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
ui es ta 3 gadus nodzivoju ar sveesiem cilbekiem ari bijam 6, pectam vienam paritim sikais uzradas, brr,, tas bija murgs, lai kas, bet negribu vairs to atkartot, ka jau Emmanuelle teica ari es slepos tolete vai vannas izstaba, jo tas bija vienigas vietas, kur nemaz tik biezi nebija neviens, jo virtuve vini biezi dzivojas + vel tie stulbie noteikumi kas bija izdomati(dzivoju ar dzivokla ipasnieku un vina sievu, kuriem pectam sikais piedzima).. vislabak ir parvakties! Nepalidzes staigasanas, jo zinasi, kad iesi atpakal un atkal gribesi prom..(pec pieredzes)..
11.02.2012 18:32 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Vai Tavs puisis joprojām nestrādā?
11.02.2012 18:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits