Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kopjošā kosmētika nedaudz kož

 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Sveika šajā saulainajā dienā!
Nesen iegādājos kopjošo kosmētiku, taču pēc kosmētikas lietošanas man ir tāda sajūta, ka tā nedaudz kož seju un ja lieku uz acu plakstiņiem, tad pēc tam visu dienu man asaro acis.
Lieki piebilst, ka kosmētika tiek pozicionēta kā ļoti viegla, maiga, sausai un gaišai ādai, neizraisa alerģijas, nav parabēnu, alkaholu, krāsvielas, dermataloģiski testēta. Kā radīta manai ādai, kura ir diezgan jūtīga.
Varbūt tā "košana" pāries un tā jābūt?
Pēc lietošanas āda kļūst svaigāka, mirdzošāka taču nedaudz kož vaigos.
Varbūt kāda no jums ir speciālists kosmētikas jautājumos, būšu priecīga, ja dalīsieties savā gudrībā :) jo mest miskastē nevēlos, jo nauda tomēr ir samaksāta.
11.02.2012 16:26 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Manai mammmai arī bija tā, ka acu zonai domātais krēms koda acīs, viņa izmocījās pāris dienas un pārtrauca lietot. kā ari ar dažiem sejas krēmiem viņai tā ir bijis. domāju, ka tā košana nepāries
11.02.2012 16:34 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Domāju, ka Tavai ādai nepatīk un ir alerģija vai kas tml. Miskastē jau nevajag mest, gan jau var pārdod gan te vai atverskapi.lv :)
11.02.2012 16:35 |
 
Reitings 480
Reģ: 20.10.2009
Man vienreiz tā bija no acu krēma, ka palika sārta āda ap acīm un koda, sapratu, ka acīmredzot nepatīk attiecīgais krēms. Vispār esmu sapratusi, ka jo mazāk lieto kaut kādus īpašus produktus, jo labāk man klājas ar ādu utt.
11.02.2012 16:39 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es domaaju ,ka tavai aaadai tomeer nepatiik kaut kas pie siis kosmeetikas-ja niez acis,tas izklausaas peec alergijas!Kaadu laiku nelieto , tad paveero savu aadu,tad uzliec atkal un ja tad atkal paraadisies acu niezeesana,tad noteikti kaut kas tur tomeer ir taads ,ko nepaness!
11.02.2012 16:58 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Man bija tāpat ar nesen iegādāto sejas losjonu. Kosmetoloģe pateica, ka šādā gadījumā to nevar lietot, jo tas norāda uz to, ka konkrētajai ādai tāda kosmētika nav piemērota. Tā var iedzīvoties arī apsārtumos un alerģijās.
11.02.2012 17:01 |
 
Reitings 21
Reģ: 05.04.2011
Es pati esmu ļoti jūtīgs cilvēks, bet beigās atradu to, kas tiešām der.
Pateikšu tikai vienu, ja kod pirmās reizes - 2, 3 reizes vēl nekas traks, jo ādai ir jāpierod pie jauniem komponentiem, kuri ar to sāk "strādāt". Par acīm - obligāti met prom. Acīm un lūpām ir visjūtīgākā āda un to vajag īpaši kopt. Ja asaro, tad noteikti būs vēl sliktāk. Labāk nelietot un meklēt kaut ko citu.
11.02.2012 18:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits