Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dariet ko liek bērni :)

 
Reitings 131
Reģ: 17.08.2011
Labrīt :) kā jums ir iesācies rīts ? es jau 40 min.darbā un iesākot dienu izlasiju šo..varbūt kāda jau esat lasijusi ..bet nu or par ko pasmaidīt ;)

Maršruta taksometrs pilns ar pasažieriem, visi klusē un savā nodabā kaut ko domā. Pieturā atbrīvojas vieta uzreiz aiz vadītāja un tajā apsēžas jauna sieviete, apmēram 22-23 gadus veca ar savu 4 gadus veco meitiņu. Viņa sēž ar muguru braukšanas virzienā, ar seju pret visiem pārējiem pasažieriem. Tikko maršruta taksometrs izkustās, mazā meitenīte sāk činkstēt: "Mammu, nu nopērc man bārbiju.. Lūdzu, nopērc.." Pie tam, dara to neatlaidīgi un visdažādākajās tonalitātēs. Visiem pasažieriem šī īdēšana jau krietni bija līdz brošai, kad beidzot māmiņa neiztur un asā tonī atcērt: "Nu priekš kam tev bārbija? Tev mājās jau ir trīs bārbijas!"

Šajā brīdī meitenītes stratēģija mainījās. Viņa sapūtās un apklusa. Vēl pēc pāris pieturām dusmīgā balsī ierunājās: "Ja tu nenopirksi man bārbiju, es par tevi kaut ko pastāstīšu vecmāmiņai!"
Māmiņa – nu ko tad tu tādu viņai par mani pastāstīsi?..
Meita – pastāstīšu, pastāstīšu. Es kaut ko redzēju.

Visi pasažieri saausījās un ar aizturētu elpu sekoja, kas notiks tālāk.

Māmiņa – nu un ko tad tu redzēji?
Meita – es redzēju kā tu vakar tētim bučoji pincīti!

Maršruta taksometru pāršalca smieklu vētra, sieviete apturēja taksometru, piesarkusi paķēra meitu padusē un izleca ārā no busiņa.

Domājiet ar to viss beidzās? Ne tuvu! Viņas vietā iekāpa vīrietis ar savu apmēram 8 gadus veco dēlu. Visi pasažieri turpināja mocīties smieklu konvulsijās, vīrietis, protams, neko nesaprata un tikai dumji smaidīja.

Pēkšņi dēls ierunājas: "Tēti, nu nopērc man zaldātiņus.."

Taksometra pasažieri ierēcās ar divtik lielu jaudu, šoferim bija jāaptur taksometrs, jo viņš no smiekliem nevarēja pabraukt.
Kad šoferis bija atguvis elpu un varēja jau parunāt, viņš pagrieza pret salonu savu piesarkušo seju un ar smieklu asarām acīs paziņoja: "Vecīt, tu labāk viņam nopērc tos zaldātiņus – tici man, tā būs labāk!":D
11.02.2012 08:39 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es taa smeejos!Paldies!Tas tiesaaam bija labs!
11.02.2012 09:11 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Gribeeju teikt ,ka nesen atnaacu no darba - dzeru savu viina glaazi ,lasu un domaaju-cik forsi,ka pasaulee tomeer ir cilveeki ar labu humora izjuutu!Lai tev laba diena!
11.02.2012 09:14 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
čau :) rīts foršs, dzeru kafiju, fonā mtv music un taisos šodien šoppingot, tapēc jāsāk krāmēties beidzot ašāk un jābrauc :D

p.s. par tēmu - šo biju lasījusi, bet arī tagad mazliet pasmējos.. labs :D
11.02.2012 09:15 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
Labriit!
shis tieshaam ir labs! :D

Shodien braukshu iepirkties, ceru nopirkt somu un maku, viiram bikses, varbut meeteliiti, un skropstu tushu!

satikshu savu miijo draudzeni, cerams vienu dienas dalju pavadiisim kopaa..

par cik viirs prom uz speeleem, tad es dziivoshos pa riigu, suni njemshu liidz, lai viens neskumst! :) gribas atpuusties no visas shiis sasodiitaas darba nedeeljas.. bija saspringta, taada buus arii naakoshaa..
11.02.2012 09:21 |
 
Reitings 131
Reģ: 17.08.2011
Maršruta taksometrs pilns ar pasažieriem, visi klusē un savā nodabā kaut ko domā. Pieturā atbrīvojas vieta uzreiz aiz vadītāja un tajā apsēžas jauna sieviete, apmēram 22-23 gadus veca ar savu 4 gadus veco meitiņu. Viņa sēž ar muguru braukšanas virzienā, ar seju pret visiem pārējiem pasažieriem. Tikko maršruta taksometrs izkustās, mazā meitenīte sāk činkstēt: "Mammu, nu nopērc man bārbiju.. Lūdzu, nopērc.." Pie tam, dara to neatlaidīgi un visdažādākajās tonalitātēs. Visiem pasažieriem šī īdēšana jau krietni bija līdz brošai, kad beidzot māmiņa neiztur un asā tonī atcērt: "Nu priekš kam tev bārbija? Tev mājās jau ir trīs bārbijas!"

Šajā brīdī meitenītes stratēģija mainījās. Viņa sapūtās un apklusa. Vēl pēc pāris pieturām dusmīgā balsī ierunājās: "Ja tu nenopirksi man bārbiju, es par tevi kaut ko pastāstīšu vecmāmiņai!"
Māmiņa – nu ko tad tu tādu viņai par mani pastāstīsi?..
Meita – pastāstīšu, pastāstīšu. Es kaut ko redzēju.

Visi pasažieri saausījās un ar aizturētu elpu sekoja, kas notiks tālāk.

Māmiņa – nu un ko tad tu redzēji?
Meita – es redzēju kā tu vakar tētim bučoji pincīti!

Maršruta taksometru pāršalca smieklu vētra, sieviete apturēja taksometru, piesarkusi paķēra meitu padusē un izleca ārā no busiņa.

Domājiet ar to viss beidzās? Ne tuvu! Viņas vietā iekāpa vīrietis ar savu apmēram 8 gadus veco dēlu. Visi pasažieri turpināja mocīties smieklu konvulsijās, vīrietis, protams, neko nesaprata un tikai dumji smaidīja.

Pēkšņi dēls ierunājas: "Tēti, nu nopērc man zaldātiņus.."

Taksometra pasažieri ierēcās ar divtik lielu jaudu, šoferim bija jāaptur taksometrs, jo viņš no smiekliem nevarēja pabraukt.
Kad šoferis bija atguvis elpu un varēja jau parunāt, viņš pagrieza pret salonu savu piesarkušo seju un ar smieklu asarām acīs paziņoja: "Vecīt, tu labāk viņam nopērc tos zaldātiņus – tici man, tā būs labāk!":D
11.02.2012 09:38 |
 
Reitings 131
Reģ: 17.08.2011
Atvainojos najaušām iekopējās velreiz,bet nava ne jausmaz kā izdzēst :(
11.02.2012 09:38 |
 
Reitings 494
Reģ: 13.12.2011
100x lasīts, bet vienalga smieklīgi :D:D
11.02.2012 10:01 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
stāsta morāle - dažreiz labāk aizslēgt guļamistabu :D bet labs stāstiņš, nebiju pat lasījusi :)
11.02.2012 10:05 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Man laikam trūkst humora izjūtas, jo nešķiet smieklīgi. Un diez vai man būtu kāds kauns par to... īpaši, ja bērnam tik kādi 4 gadi.
11.02.2012 10:12 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Eh, strādājot ar bērniem, ne tādus brīnumus vien var dzirdēt :D

KAtru dienu ir kāds jaunums, ko bērns var pastāstīt par savu ģiemeni, vecākiem, brāļiem un māsām. Viņi ir tik patiesi un vēl nesaprot, ka ir lietas, ko labāk nestāstīt citiem :)
11.02.2012 10:26 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Oij, es tā izsmējos!
11.02.2012 11:17 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Man arī baigi smiekli nenāca. Paredzams teksts.
11.02.2012 11:24 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
Dzeru kafiju, rokos pa internetu un tikko izlasiju šo. Made my day.

Beerni musdienaas ir zinosi un par katru cenu liks lietaa visu, lai dabuutu ko veelaas.
11.02.2012 11:52 |
 
Reitings 1
Reģ: 25.07.2009
Jaa, shitas tieshaam ir labs :D
Pati esmu mamma un vairaak kaart esmu paarliecinaajusies , ka beerniem biezhi naak aaraa taadas ''peerles'', bet nu veel liidz shim nekas shitam liidziiks nav gadiijies :D
15.02.2012 20:12 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!