Vai iespējami piedot?

 
Reitings 91
Reģ: 10.02.2012

Esmu tādā situācijā, ka nzinu, kā man justies un rīkoties.. Varbūt kāds skatoties no malas ar vēsu prātu var ko pateikt par notikušo.. :-/

Bijām kopā vairāk kā 2 gadus, bet pedējā laikā bija visādi kašķī, kuri ieilga, tad sākās vēsums no manas puses utt Punktu visam pielika, kad atklāju, ka viņš draugos sācis saraksti (tādu, kas ir ārpus neintrālas sarunas robežām), izšķīrāmies.

Pēc 2 mēnešiem viņš man teica, ka grib mani atpakaļ. Es stipri šaubījos, no vienas puses vēlējos šo cilvēku blakus, no otras sāpināja viņa attieksm un uzticība bija iedragāta. Bet puisis teica, ka viņam esot bjis tā, ka izbeidzies rozā briļļu periods, ka esot licies loģiski, ka es viņam esmu, un ja es nebūtu uzzinājusi par viņu saraksti, viņi nemaz nebūtu tikušies. Stāstot, ka esot sapratis, ka gribot būt ar mani, ka esot novērtējus un tml.

BET mans galvenais jautājums bija - kas starp viņu un sarakstes meiteni ir noticis. Tas bija izšķirošais jautājums, vai es dotu otru iespēju. Viņš oateica, ka reiz aizgājuši atpūsties draugu lokā, bet viņa neesot likusies saistoša.

Tagad esam atsākuši attiecības jau 4 mēnešus, viss ir savādāk nekā iepriekš. Vairāk kopīgu lietu, vairāk izrunāšanās, sapratnes, mīļuma. It kā viss iet uz augšu.

Bet es uzzināju ,ka viņš man ir smagi samelojis. Izrādas ar to veceni bijis kopā pāris nedēļas un, protams, nolaidis arī. Un viņš man par šo sameloja!!! (e) Ja es būtu zinājusi, nekad neņemtu atpakaļ, būtu dzīvojusi tālāk bez viņa!!!

Tagad nezinu, kā justies.. No vienas puses sāp tas fakts, ka gulējis ar citu, pēc maniem uzskatiem nav iespējams pēc kā tāda atgriezties pie bijušā cilvēka :-/ Tā ir nodevība noklusēt man tik svarīgu faktu, kas būtu noteicošais - būt vēlreiz kopā vai ne. Es pat nezinu, vai varu to uzskatīt par krāpšanu.. :-/ No otras puses, tas ir noticis pagātnē, kad nebijām kopā, tobrīd bija sakrājies daudz negatīvā un tas vadzis lūzis, bet tagad pēdējos mēnešus attiecības ir citādas, biju laimīga, ka ir uzlabojies tas, kas iepriekš bija ne tik labi, bet tagad uzzinot tādu lietu... Sirds raujas uz pusēm, gribas viņu blakus, bet vai var piedot, ka noklusēju ko tādu..

Atvainojos par garumu, vnk sirds pilna :%27-( Ko jūs darītu - vai spētu norīt tādu krupi? Jeb pieliktu visam punktu? :-/

10.02.2012 12:51 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
Šo jau nu toč es nevarētu piedot... Meli ir tas,ko nevaru ciest visvairāk uz šīs pasaules... (e)
Bet tas ir tikai pēc personīgās pieredzes.
10.02.2012 15:59 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
ehh, ir bijis kaut kas līdzīgs, es arī uzdodu sarakstes ,kurās skaidri un gaiši bija nojaušams, ka ir bijis kaut kas vairāk, bet viņš ne sitams neatzinās, protams, tas nebija vienīgais iemesls, kāpēc izšķīrāmies, bet viens no noslēdzošajiem gan...

Es nevarētu piedot un pieņemt to, ka viņš ir licies gultā ar kādu, labāk tiešām ir neko nezināt...
10.02.2012 16:10 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Nu sāpīgi ir tas, ka viņš meloja, bet reizēm cilvēki melo , lai nesāpinātu otru, bet kad meli atklājas, tad ir kā ir..
10.02.2012 16:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits