Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sperma

 
Reitings 1
Reģ: 09.02.2012

Zinu, ka stulbs jautājums, bet vai nevarētu sniegt atbildi?

Ar draugu mīlinājos. Biju kaila, bet viņš apakšbiksēs. Vai sperma var tikt tām cauri, tādējādi es varētu palikt stāvoklī?

09.02.2012 13:43 |
 
Reitings 506
Reģ: 06.05.2009
Iespēja ir niecīga...praktiski nekāda... ;-)
09.02.2012 13:51 |
 
Reitings 249
Reģ: 25.11.2011
100% esi stāvoklī, ja vien viņam apenes nebija uzvilktas uz galvas, tad sperma ir neaktīva
09.02.2012 13:59 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
vai tiešām vairs nav izglītojosu raidījumu, lasāmvielas vai skolā lekcijas par šādiem interesējošiem jautājumiem? (s)
09.02.2012 14:22 |
 
Reitings 249
Reģ: 25.11.2011
skolā pusdienlaikā ir tikai praktiskās nodarbības garderobē, tualetē u.c. vietās, bet pēc tam šeit rodas tādas tēmas
09.02.2012 14:28 |
 
10 gadi
Reitings 1237
Reģ: 15.12.2009
vispar situācija skolās ir drausmīga.
skolās par sociālajām zinātnēm , antropoloģiskajām tēmām ,veselību,pareizu uzturu runā tik maz, tas ir tiešām drausmīgi. mēs pat nevaram iedomāties kas notiek laukos, daudzās ģimenēs par šīm tēmām pat nerunā , no kurienes lai jaunieši zinātu ? man šie jautājumi ir sasāpējušies- kādeļ par to nerunā? kādēļ bieži vien stāstot par menstruacijām skolās atdala puišus no meitenēm? tas taču nav normāli,ka puisi daudzi līdz pirmAJĀM attiecībām ir pārliecināti,ka meitenes nekakā, piemēram :D
Latvijā, nezinu kā ir pasaulē, ir nepieciešams krasi pamainīt izglītības sistēmu tieši seksuālās izglītotības jautājumā. kā arī valodu mācīšanu kvalitāti jāuzlabo ,nevis jāstāsta, ka dzīvē bez fizikas un matemātikas nekur- bulllshit.
09.02.2012 14:50 |
 
Reitings 1055
Reģ: 10.04.2010
dodekanesa, tā jau nu gan nav. Attiecīgos priekšmetos (ētika, veselības mācība, sociālās zinības, anatomija) šīs tēmas tiek stāstītas un pārrunātas gan sākumskolā, gan pamatskolā, arī vidusskolā. Protams, ka nejau kā matemātiku katru dienu un katru gadu, bet pilnīgi optimāli tas notiek attiecīgos vecumos. Uz skolām var uzaicināt arī pārstāvjus (piemēram, no Papardes zieda), kas vēl papildus novada lekciju un parāda visus pričendāļus dzīvajā. Un pamatskolas vecumā nekas slikts nav, ka dala zēnus no meitenēm, tad, kad stāsta par dzimumdzīvi un dažādiem dzimumfaktoriem utt., jo tajā vecumā nošķirot viņus, bērni/ jaunieši jūtas atklātāki un drošāki, zēni mazāk tēlo, nekā tad, ja meitenes ir blakus. Un tas, ka dažas stundas pasniedz atsevišķi, kad runā par meiteņu un zēnu lietām, tas nenozīmē, ka zēniem stāsta tikai par vīriešu lietām un meitenēm tikai par sieviešu lietām un par pretējo dzimumu anatomiju un fizioloģiju neko neapskata. Un kā vēl apskata. Tā kā skolu jau nu tiešām nevajag vainot. Informācija ir pieejama daudz un dikti. Daudzi vecāki ar saviem bērniem nav tik atklāti, lai varētu runāt par visu, tas gan, to var nosaukt par problēmu. Bet nu informācijas jomā bērniem/ jauniešiem piedāvā skola un sabiedrība ļoti daudz, bet lielākā daļa jauniešu par to sāk reāli domāt tad, kad kaut kas jau nogājis greizi un saprot, ka nu tas skar viņus pašus ("ar mani jau nekad tā nenotiks") un tad tik sāk iedziļināties, bet nu jau ar sekām jātiek galā. Cik viņi ir savā vecumā pārdroši, šķietami pieauguši, bravūrīgi, bet naivi, un vienaudžu un masu mediju ietekmējami, - tā ir galvenā problēma, nejau tas, ka trūktu informācijas.
09.02.2012 17:11 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Mulkjibas,ka skolas nemaca! Pati pasniedzu socialas tiesi liealajiem-gramats ir pilnas un info taapat!Sis temats ir vnk,lai kjertu uz mulkji.
Dazreiz liekas,ka par daudz jastasta un par atru, jo tadejadi rodas interese,protams,ja par to runa tikai skola,tad skumji un zel bernu,ka vecaki par to neruna,jo biezi pec stundam pie manis skrien meitenes,kuram maates nav pastastijusas,kapec MR laika saap veeders...Tapec nevajag vainot skolas un pedagogus,ne mes esam vienigie,kam japalidz jauniesi izglitot,par to jadoma globali un valstij! Stastu jauniesiem,biezi sak vinji smiiknjaat,jo juutas neerti,lidz atrodu pieeju ka padarit sarunu intimu,bet ne kauninosu un piebilstu vienmer,ka sekss nav laika deglis, var pagaidit un stastu par sekaam, ja steidzas,kads ir rezultats,tapec,ja kads NEKO nezin,lai pastasta KADA veida ir ta,ka nezin nu pilnigi neko.
09.02.2012 17:24 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Un puisus no metenem neatdala,pilnigas mulkjibas.
09.02.2012 17:25 |
 
Reitings 528
Reģ: 10.08.2009
Mārdžisita, mūs atdalīja gan kad stāstīja-bija atsevišķa stunda meitenēm un zēniem. Tas gan jau ka no katra skolotāja atkarīgs
09.02.2012 17:30 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Jaa,mana laika ar ta darija. Un tapec bija ta, ka puisi uzdeva mums mulsinosus jautajumus par paketem utt :D Protams,stastot ir jaievero robezas,bet macibu gramata nav lapaspuses zeniem un meitenem ;) Un man laikam paveicies,ka zeni censas izprast to kaa ir meitenem un ari meitenes apzinas,ka ne vien vinam ir patmainas un,ka ne tikai vinam jauznemas atbildiba par sekam,jo ja neruna par pretejo dzimumu rodas prieksstats,ka tikai tas otrs ir atbildigs,ka tikai tam otram parejas vecuma ir interesantas parmainas ;)
09.02.2012 17:35 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Jaa,mana laika ar ta darija. Un tapec bija ta, ka puisi uzdeva mums mulsinosus jautajumus par paketem utt :D Protams,stastot ir jaievero robezas,bet macibu gramata nav lapaspuses zeniem un meitenem ;) Un man laikam paveicies,ka zeni censas izprast to kaa ir meitenem un ari meitenes apzinas,ka ne vien vinam ir parmainas un,ka ne tikai vinam jauznemas atbildiba par sekam,jo ja neruna par pretejo dzimumu rodas prieksstats,ka tikai tas otrs ir atbildigs,ka tikai tam otram parejas vecuma ir interesantas parmainas ;)
09.02.2012 17:36 |
 
10 gadi
Reitings 1237
Reģ: 15.12.2009
cik cilvēku, tik viedokļu.
09.02.2012 18:47 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Tas nav viedoklis, tas ir tas,kas macits augstskola un ko pierada prakse ;)
09.02.2012 18:50 |
 
10 gadi
Reitings 1237
Reģ: 15.12.2009
labi, Tu,piemeram, izmanto jaunās metodes utt... bet cik nav skolotāju, kuri māca to pašu jau kopš 50gadiem un sarkst un bālē runājot intīmas lietas utt.. ? :)
09.02.2012 18:55 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Ir ari tadas jaunas :) Neteiksu,ka pati jutos omuligi,ka jau 6.klase jastasta par izsargasnos(kas man skiet stipri par agru vecumposma ipatnibam,jo sis temas RADA INTERESI,ne apzinju)tad ir ka ir :D Bet LV izglitibas sistema nekas nav pardomats. Jo man jastasta sis temas kaut zinu, ka tiesi par to runajot nu vinam gribas zinat,kas tad SEKSS ir par briesmoni,nu ko japamegjina! Bet ko,man javeic savs pienakums... Vecas skolotajas, nu jaa :)
09.02.2012 19:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits