Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dīvaini sapņi

 
Reitings 537
Reģ: 29.01.2009

Sveikas! Varbūt varat padalīties pieredzē un varbūt man sniegt kādu skaidrojumu. Ir tā, ka ik pēc kāda laika (aptuveni ar pusgada pārtraukumu) man rādās sapņi (diezgan reāli), kur mans esošais puisis mani piekrāpj un es esmu blakām un visu redzu. Un no rīta kad pamostos, sajūta ir drausmīga. Pirms pāris dienām, es nosapņoju-ka guļu gultā, bet blakus gultā guļa mans draugs tipa ar savu jauno draudzeni un mīlējās. Vēl pat šodien nevaru atiet no šī sapņu. Visu laiku domāju kāds tam varētu būt izskaidrojums. :-/

05.02.2012 20:24 |
 
Reitings 636
Reģ: 29.01.2009
Tas ir tikai sapnis, varbūt tu vnk par to baidies , ka tavs draugs varētu tevi krāpt un tas izpaužas sapņos, vismaz es tā domāju.

Nesarežģī sev dzīvi par tādiem sīkumiem. :)
05.02.2012 20:27 |
 
Reitings 64
Reģ: 16.10.2011
varbūt tu vnk pirms tam esi par to domājusi, jo bieži sapņojam par to ko iepriekš esam domājuši.. ;-)
05.02.2012 20:29 |
 
Reitings 834
Reģ: 29.01.2012
tas viss nāk no zemapziņas... ja kādreiz par to aizdomājies, ka tā varētu būt, tad tas avr atspoguļoties sapnī.
tas nenozīmē, ka draugs Tevi krāpj, kā arī labāk neiespringt par sapņu nozīmi.
05.02.2012 20:57 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
šad tad es arī samurgojos, ka mani krāpj. Domāju, ka tās ir manas bailes, reiz cilvēkam ļoti, ļoti uzticējos, taču mani piekrāpa. Par šo puisi it kā zinu, ka nekrāpj, ka mīl mani, bet kaut kur jau tās bailes mīt manī un parādās murgos.
05.02.2012 21:27 |
 
Reitings 285
Reģ: 19.01.2010
Tā ir zemapziņa.Bailes kas tajā mīt,ka draugs varētu piekrāpt tevi.
Vnk tu nevēlies kādreiz saskarties ar kaut ko tādu,tāpēc dažkārt sapņi tevi moca ;)
Man ar ta bijis,ka pilnīgi visu atlikušo dienu iekšēji tāda sajūta it kā tas viss būtu noticis pa īstam..
05.02.2012 23:15 |
 
Reitings 537
Reģ: 07.07.2011
Man bieži parādās zīmīgi sapņi, un visi no tiem ir piepildījušies. Piemēram, sapņoju, ka nēsāju brilles, tas nozīmē- bailse, vilšanās, neuzticība. Pēc divām dienām mani smagi pievīla draudzene un pameta puisis, kurš nesen bija atzinies mīlestībā. Pēdējais sapnis skaidroja, ka būs darīšanas ar ļauniem viltigiem cilvēkiem. pēc divām dienām es uzzināju, ka mana puiša bijusī cenšas izjaukt mūsu attiecības (čūska), bet pēc tam pats puisis pateica, ka nav tāds, ar kādu es viņu uzskatu (sapnī-krokodils). Tagad man vairs nav spēka (sapnī- slīkstu un mani nes melna spēcīga straume). Galvenais ir saprast, ko sapņi cenšas pateikt un atšķirt to, ko esi sadomājusies un to, kas tiešām sapnī parādās "ne pa tēmu". Tagad, kad ar mani notiek kas labs, baidos pat iet gulēt.
06.02.2012 15:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits