Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nevainigs un Problēmiņa!

 
Reitings 13
Reģ: 26.01.2012

Man ir draugs nedaudz vairāk kā 3 mēnešus.

Pirms tam vēl pāris mēnešus vienkārši tikāmies bez skūpstiem, bet ar garām un aizraujošām sarunām.

Viņam ir nedaudz pāri 20, izskatīgs. gudrs un patīkams - bet atklāju, ka Nevainīgs..

Attiecības burvīgas! dievīgi skūpsti, mīļums, jautrība, uzticība un patiesi interesantas sarunas.

BET .. kā tiekam līdz seksam, un tā ir gan mana gan viņa iniciatīva -Nestāv līdz galam un seksa nav.

Esam par to runājuši.. bet saprast nevaram.

Smēķēšana.. orientācija, stress darbā, vai tomēr iemesls varētu būt saistīts ar nevainību šajā vecumā?

Tiešām viņš ļoti patīk un esmu gatava piestrādāt un pasūtīšanas padomus varat izlaist :P

priecāšos par padomu no gudrajām meitenēm, kam ir pieredze šādā situācijā ;)

05.02.2012 07:31 |
 
Reitings 1
Reģ: 06.06.2010
Ieteiktu pirms seksa ieraut ko grādīgu.
05.02.2012 13:13 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
uztraukums. ar laiku pāries.
05.02.2012 13:39 |
 
Reitings 206
Reģ: 16.06.2011
Es ieteiktu vienkārši neiespringt uz to. Jūs esat jauni, izbaudiet attiecības bez seksa. Iepazīstiet vairāk viens otru, atveraties viens otram un, kad būs pilnīga uzticība un miers, tad tas notiks pats no sevis. Jo vairāk jūs tagad "piestrādāsiet pie tā", jo lielāka varbūtība, ka atkal nekas nesanāks. Ļaujieties aplidošanas, skūpstu, romantikas, iemigšanas viens otra apskāvienos laikam bez seksa un viss nāks pats no sevis.
05.02.2012 14:11 |
 
Reitings 6
Reģ: 04.01.2012
katram sava pirmaa reize ta ir ljoti satraucosha, par to, kada taizvertisies.
"BET .. kā tiekam līdz seksam, un tā ir gan mana gan viņa iniciatīva -Nestāv līdz galam un seksa nav." Iesaku Tev nemt iniciativu savas rokas, un sakumam, lai Tavs puisis justos labi,padarbojies ar rokam, un tikai tad keraties pie lietas, puisim uzbudinajums un iekvele bus garanteta. Lai izdodas! :-)
05.02.2012 18:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits