mūsdienās krāp visi

 
Reitings 135
Reģ: 08.01.2010

Diemžēl esmu pie šāda secinājuma nonākusi, man ir daudz draugi(džeki) un zinu,ka gandrīz visi ir nokrāpuši savas draudzenes, mazākais ir nolaist klubā ar citu, parasti ir tā pa smago. Un meitenes diemžēl arī nekādas uzticīgās nav, daudzas pazīstmas uztur atttiecības ar puišiem, lai gan ir patstāvīgs draugs. :-| Tāda mūsdienu sērga tā krāpšana ir, no tās nav pasargāts neviens

02.02.2012 00:05 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Abalone, jā, iedvesmai :-D :-D :-D Īstenībā man pat prātā uzreiz nāk daži slimīgi greizsirdīgie, tāpēc īpaši neizbrīna, ka kaut kas tās notiek. :-|

Es nevaru spriest par krāpšanu, mūža beigās varēšu pateikt, vai tiesām tas ikvienu skar. :-D Šobrīd no šīs, kā Tu saki "sērgas", esmu pasargāta un man vispār nekas tāds nenāk prātā. :-P

Katrs jau dara, kā uzskata par pareizu, bet, kas man liekas, nu, tiešām stulbi - uzturēt attiecības gan ar draugu, gan mīļāko..neskatoties uz to vēl apprecēties, turpināt abas attiecības un justies super. Nu, nafig vispār jāprecās tad ir? Un kur ir prāts mīļākajam tik ilgi būt mīļākajam :-D
02.02.2012 15:29 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Krāpēju iedvesmai:
http://www.apollo.lv/portal/news/articles/263730

:-D
02.02.2012 14:49 |
 
Reitings 688
Reģ: 29.01.2009
vārds vārdā chanely +100
02.02.2012 12:38 |
 
Reitings 704
Reģ: 13.06.2011
Man šķiet, ka agri vai vēlu krāpt sāk visi. Tikai krāpšanai ar mīlestību nav nekāda sakara.

Un + Abalonei.
02.02.2012 12:00 |
 
10 gadi
Reitings 5030
Reģ: 29.01.2009
Ir ir daudz krāpnieku, pati neesmu gluži enģelis :D neesmu ne ar vienu citu gulējusi, bet ir gadījies visādi, paskūpstīties, pačamdīties, bet protams, ka es to nevienam nesaku! :) par manu draugu loku - it kā jau neviens nav otru pusīti krāpis, bet iespējams, ka vnk noklusē... Un pareizi dara, jo tādas lietas labāk nestāstīt nevienam, jo pasaule ir diezgan maza un var normāli ieberzties! :)
02.02.2012 11:56 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Ai, kā man patīk, ka daudzas ir pārliecinātas, ka viņu paziņu lokā nekas tāds nenotiek :-D Neviens normāls cilvēks neteiks citiem, ka krāpj savu sievieti/vīrieti, it īpaši paziņu lokā, kur tās ziņas var smuki izplatīties tālāk. :) Tā kā, ja jūs neziniet, tas nenozīmē, ka kaut kas tāds nenotiek. :)
02.02.2012 11:21 |
 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
Kā man gribētos ticēt tām, kuras raksta, ka paziņu/draugu lokā nekas tāds nenotiek! Ak ak ak!
Tas, ka manā apkārtējo lokā ir vairāk džeku un par mani vecāku cilvēku, ļauj uz visu paskatīties mazliet atklātāk. Nu, ticu, ka manu draugu džeku sievas/draudzenes naivi tic, ka netiek krāptas, bet ja vien viņas zinātu to, ko zinu es, kā vienkārši draudzene...
Un jā, proporcionāli sievietes krāpj mazāk, BET krāpj...
Man gan naivi gribas bļaut, ka tas nav normāli, mīlošās attiecībās ta nevajadzētu būt u.t.t., bet, tā notiek... Un brīžiem jau sāk šķist, ka ja man tas neliekas normāli, varbūt esmu pārāk vecmodīga savos uzskatos. Taipat laikā nenosodu tos, kuri tā dara, jo, katrs ir tiesīgs darīt ko un kā grib savā dzīvītē. Tā lūk.
02.02.2012 07:01 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
es vairs otrreiz šeit savu viedokli nerakstīsu, jo pirms diviem gadiem, kad ierakstīju, ka, manuprāt, cilvēkiem sāk pazust vērtības aizvien vairāk (neminot, ka tas notiek ar VISIEM, bet tīri vispārināti sakot), dabūju pretī, ka esmu nelaimīga savās attiecībās, ka riņķī ir totālākie idioti, ja jau reiz krāpj, un vispār kur tāda daune var būt, kas netic mūža mīlestībai līdz galam, tādēļ šoreiz es paklusēšu.

Viss, ko es varu teikt, man prieks par to procentu, kas dzīvo laimīgi, saticīgi, bet varu piekrist, ka meitenes noklusē vairāk par to, ja ir krāpušas, jo tā taču pareizām, gudrām meitenēm nepiedien darīt, ja ir mīļotais pie sāniem, bet manā "idiotu" lokā arī ir tādi eksemplāri. Nav jau vērts minēt par to, ka neiet runa par attiecībām, kas izveidotas 20 gadu vecumā un kopā ir tikai pāris gadus, runājot kopuma arī par vecāko paaudzi, bet teicu diskusijā neiegrimšu, atkal dabūšu dzirdēt komplimentu jūru!

Kā jau minēju prieks par tiem, kuriem vērtības nav zudušas, attiecībās lada saticība, laime, atklātība un mīlestība, vairāk šādu pāru, no kuriem ir ko mācīties! :-)
02.02.2012 04:46 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Man, palasot cosmo, liekas, ka visi visaas malaas tiek kraapti.
Draugu un pazinju lokaa neko par to neesmu dzirdeejusi. Gan jau ka kaads kaadu arii kraapj, bet nu par to neviens nezina.
02.02.2012 03:26 |
 
Reitings 540
Reģ: 18.11.2011
Mans biežākais novērojums, ka krāpj tie, kuri ir visvairāk greizsirdīgie, biznesa vīrieši, kuri strādā no agra rīta līdz vēlam vakaram un nepieciešama atpūta ar citu sievieti, jo sieva/ilggadēja draudzene nav vairs tas.. un tie, kuri nav pieraduši pie monogāmas dzīves..
02.02.2012 01:53 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
To, cik tas ir izplatīti, nezinu, jo statistiku par to nevācu, bet to, ka daudzi nenojauš, ka tiek krāpti - tas jau tā kā būtu loģiski, neviens normāls cilvēks apkārt neplātās, ja dara kaut ko ārpus sabiedrībā pieņemtā un sludinājumus avīzē par to neliek.Jo īpaši riskanti ir kaut ko atbildēt citu cilvēku vārdā. Katrs var atbildēt tikai pats par sevi ;-)
02.02.2012 01:30 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Nereti krāpj pat tādi cilvēki, par kuriem iedomāties nevarētu, ka spētu kādreiz nokrāpt. Tāpēc smieklīgi ir domāt, ka nepazīsti nevienu, kas krāptu, jo ar to krāpšanu tā nemaz nemēdz plātīties...
02.02.2012 01:16 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
gan jau visi zveri nav viena maisa liekami.
02.02.2012 01:14 |
 
Reitings 9
Reģ: 24.11.2011
Es Tev piekriitu!Man viena draudzene, par kuru biju paarliecinaata, ka vinna jau nekraapj izraadiijaas jau 2x nokraapusi savu puisi, bet vienmeer teica, ka vinnu miil utt,
un otrs, ka viens puisis par kuru arii biju gandriiz 100% paarliecinaata, jo dara visu savas draudzenes labaa + ar augstaam moraales veertiibaam utt!vinna draudzene vislabaakaa, smukaakaa utt!arii nejaussi uzzinaaju, ka kraapj gan ar patstaaviigu miillaako, gan gadiijuma meiteneem!
taapeec piekriitu muusdienaaas ja ne visi, tad paarii kaut viens noteikti kraapj!jautaajums tikai cik prasmiigi to maak sleept!
02.02.2012 00:53 |
 
Reitings 69
Reģ: 29.01.2009
lai cik diivaini neliktos man ir taada pieredze, bet attieciibaa uz meiteneem. ik pa laikam nejausi uzzinu, ka kaada meitene no mana pazinju loka kraapj savu puisi. tajaa pasaa laikaa vinju puishi raada loti priekshziimiigu uzvediibu un par tiem nekas tads nav dzirdeets.
02.02.2012 00:46 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Krāpšana jeb tā pati poligāmija ir bijusi visos laikos un laikmetos, tur nekas nav mainījies gadu tūkstošos.

Vienīgais, kas ir mainījies - laulības vērtība ir mazinājusies. Agrāk krāpa uz nebēdu, bet palika tāpat kopā, jo laulība bija svarīgāka par emocionālu rīcību. Mūsdienās - kā pieķer, tā uzreiz šķiras.
02.02.2012 00:45 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
No meitenēm neesmu tik daudz dzirdējusi (vai arī neviena tā atklāti nestāsta), bet puiši - jā. Lielākā daļa, ar kuriem esmu runājusi (ne no draugu loka, bet vienkārši paziņas un tādi vienreiz satikti sarunbiedri) ir krāpuši savas draudzenes. Arī man pašai tāda pieredze ir bijusi.
Bet es noteikti nedomāju, ka tā ir mūsdienu sērga, tā ir bijis visos laikos, tas, ka nebija forumu un vīriešiem neskaitījās tik populāri par to atklāti runāt, ir kas cits.
02.02.2012 00:40 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Piekrītu, mūsdienās tiešām krāpj uz nebēdu. Tagad tik daudz ģimenes izjūk, jo parādās vīram vai sievai kāds cits, bet ģimenē taču bērni, gadiem bijušas kopīgas mājas un viss pārējais... Un viss izjūk. Tas gan ir skumīgi. :-(
Un jaunieši vispār mēdz būt bez vērtībām. Nokrāps otru pusi pie pirmās izdevības, ka nemaz neliekas. :-/
02.02.2012 00:39 |
 
Reitings 518
Reģ: 17.09.2011
ar;i man pārsvara visi draugi/draudzenes krāpj savas 2trās pusītes, bet pagaidām tikai krāpj un prom neiet :D

Man gan šķiet, ka nevis morāles vērtības ir zudušas, bet vnk pasaule ir sajukusi prāta ar to, ka visu laiku ir jāpieder pie kādas noteiktas cilveku grupas- piem. ja mode nak lasit gramatas par vampiriem tad cilveki lasa, bet ne jau tapec, ka vinjiem tas interese., bet tapec , ka daudziem tas interese, tas pats ir ar tviteri facebuku utt... tāpat ir ar krāpšanu visi žurnāli pilni ar to, ka visi krāpj... tas vnk tagad ir mode :)
02.02.2012 00:37 |
 
10 gadi
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
Ne jau tikai mūsdienās, visos laikos ir bijušās krāpšanas...vienu laiku tas bija pieņemami, tad par to mazāk runāja, bet darīja, te atkal pieņemts bija būt uztīcīgiem, bet arī krāpa. Mūsdienās tas notiek skaļāk, jo visur par to vien runā! Protams ja ir cieņa, tad jau tā nedarīs, bet te laikam var diskutēt un diskutēt! :-D

Citāts no filmas: "Monogāmija ir pret dabas likumiem!" :-D :-D :-D
02.02.2012 00:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits