Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vispaar diivaini!

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010

Mani mazliet nospiez viena domaa!Mans viirs gandriiz katru dienu sarunaajas ar manu draudzeni no Francijas!No logikas puses-vini tiesaam ir uz "viena vilna" par vienu teemu-energijaaam ,kosmosa iedarbiiba uz cilveeku utt.Viss OK! :-) Tomeer...varbuut ,ka nee!?

Tagad pie mums ciemojas sieviete no Latvijas!Loti gudra sieviete-psihologe.Pusi muuza dziivojusi ASV,tagad jau vairaakus gadus dziivo Latvijaa-loti interesanta sieviete visaadaa zinaa!Vina man teica,ka kaut kas vinai nepatiik tiesi pie manas draudzenes...kaut kas liek domaat,ka vina veelas nokluut manaa vietaa! (t)

Vina to nenosauca tiesi par "viira nonemsanu",bet tomeer sapratu ,ka uz to vareetu iet (t) !Es nekad nedomaaju ,ka tas vareetu notikt ar mani!Varbuut vienkaarsi peedeejaa laikaa esmu paaraak emocionaala! (s)

Taa laikam ir daudzaas attieciibas-taads ,kaa luuzums! (t)

01.02.2012 21:17 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Neviena sieviete nevar ieņemt kādas citas vietu, ja vīrietis to nepieļauj. :) Tātad jāuztrucas nevis par to otro sievieti, bet gan par savu vīru. Cik labi Tu viņu pazīsti un cik ļoti par viņa jūtām pret sevi esi pārliecināta. :)
01.02.2012 21:20 |
 
Reitings 2429
Reģ: 27.10.2011
sūti to veceni pie velna!
01.02.2012 21:22 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Abalone pateica taisnību.
Emanuelle, es reiz nonācu tādā pašā situācijā un esmu jauna, Tu jau esi sieviete brieduma gados, cik noprotu. Ja Tu nezini, ko darīt un jautā pēc padoma, tad kur nu vēl es pateikšu, jo man šī lieta liekas dikti sarežģīta. Un īstenībā nomāc jau kādu laiciņu, jo domāju, ko lai dara lietas labā, lai tas neatkārtojās (t)
Ja kāda meitene ierakstīs vērtīgu komentāru arī es būšu pateicīga.
Un Tev es iesaku uztraukties un darīt kko lietas labā, jo tā vīrs var "izslīdēt" no Tavām rokām :%27-(
01.02.2012 21:23 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Abalone-vispaar tik diivaini-abi visu laiku runaajam par muusu kaazu jubileju-itka viss OK un tomeer...! (t)
Es zinu,ka vinam patiik sievietes,patiik runaat ar manaam Latvijas draudzeneem...bet ne taa,ka sazvanaas katru dienu ar so Francijas sievieti! |-)
01.02.2012 21:24 |
 
Reitings 1638
Reģ: 20.09.2010
laulības saites jau ir krietni nopietnāka lieta, bet atzīšos, ka man ir sanācis "nocelt" ilggadēju puisi vienai meitenei, kas bija man ļooooti laba draudzene līdzīgā veidā. Bija līdzīgākas intereses un uzskati ar to pusi kā viņai, bijām uz viena "enerģijas viļņa" mūzikā un gana daudz laika pavadījām "enerģējoties" ... jutos beismīgi, ka tā sanācis. Bet nu ļubestība izauga ne mazā tādā veidā, ilgi arī pēc tam bijām kopā :)
Tas, ko vēlējos teikt ir - uzmanīgi ar tām draudzenēm. Tādas garīgās intereses ļoti satuvina cilvēkus ...
Ja ar mani kkas tāds notikti, es vnk sāktu izrādīt stipri lielāku interesi par tām tēmām, kuras viņiem kopīgas. Uzprasītos, lai mani izglīto tajās jomās un tā kkkā :/
01.02.2012 21:25 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Ko es darītu šādā situācijā? Noteikti aprunātos ar savu otro pusīti un izteiktu savas aizdomas, nepatiku. Manā gadījumā neesam precēti, bet ja viņam iepatiktos cita sieviete, tad vērtu durvis vaļā, lai iet! (t)
01.02.2012 21:26 |
 
Reitings 636
Reģ: 29.01.2009
Tiec no viņas vaļā :D
01.02.2012 21:27 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Bandita un Laksmi-mana psihologe teica to pasu! |-)
Vispaar diivaina situaacija!Es so sievieti paziistu jau ilgi-veel no Latvijas laikiem -es domaaju,ka vina nekad taa nevareetu,bet laikam nekad nevajag paarak ticeet sievieteem-vispaar cilveekiem!Jaabuut gatavam uz visu!
01.02.2012 21:29 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Nu sievietes tiešām ir tās, kurām vajadzētu ticēt pēdējām!!!!
Mana tā teikt draudzene-puišu medniece pat manu puisi negribēja, bet izklaidei, paspēlēties ar puiša jūtām, viņai mērķis bija iepatikties un tad izlikties itkā nekas nebūtu bijis.
Bet nedomāju, ka sieviete ap tādu vecumu vēlās vīrietim TIKAI iepatikties.
Tiešām sūti pie velna to francūzieti, kamēr nav par vēlu un satuvinies ar savu vīru, iedziļinies viņa interesēs.. tas laikam priekš manis būtu labākais
01.02.2012 21:33 |
 
Reitings 457
Reģ: 29.01.2009
piekrītu meitenēm, sūti viņu dillēs.. tā pat vien katru dienu nerunājas un agri vai vēlu jūsu attiecībās šo sarunu dēļ var kas mainīties uz sliktoi pusi...
01.02.2012 21:37 |
 
Reitings 129
Reģ: 29.01.2009
Meitenem ir taisniba,megini atbrivoties no tas draudzenes,jo katru dienu ja vini runa tas jau ir par traku,prieksh kam vinam kaut ko tadu,ja vinam sieva esi tu. Noteikti ja meginasi ar vinu runat bus tracis,vins teiks akk tu man nevaru aizliegt runat ar draugiem vai kko tamlidzigu. Sievietes zina ko dara,ka pievilinat virieti. Taka megini no vinas atbrivoties pirms nav par velu,jo shaubos vai vinai ir vienalga par tavu viru. Riebjas sadas sievietes.
01.02.2012 21:37 |
 
10 gadi
Reitings 4291
Reģ: 03.08.2009
Es vispār neticu nekādām "Vīru noņemšanām" un tādām muļķībām. Jautājums ir kāpēc Tavam vīram tik ļoti gribas ar viņu sazināties. Nu tā,ka katru dienu, tas taču ir drusku par daudz. Droši vien Tev viņam jāpasaka,ka Tev tas liek justies neērti un jāapjautājas kas viņam pietrūkst Tevī ja jau tik bieži meklē kontaktu ar kkādu franču dāmiņu.

Es pilnīgi saprotu, ka var gribēties parunāties ar kādu citu, arī man ir vairāki draugi vīrieši, jo man draugs nespēj dod man visu, ko man vajag. Viņam nedz tādas intereses, nedz laika ko veltīt man. Bet tas nebūt nenozīmē, ka es labprātāk laiku pavadīt ar saviem vīrieškārtas draugiem. Dārgais tomēr ir un paliek pirmajā vietā.

Noslēgumā, aprunājies ar vīru un viss būs labi,manuprāt. bet ja būs gājējs, tad lai iet.
01.02.2012 21:41 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man peedeeja laikaa liekas pastiprinaati,ka jaauzmanas ,ko sakam!Es arii tik biezi esmu teikusi vinai- gribeetu apmainiities vietaam!Ta ka filmaa...Es nesen arii satiku to viirieti ,kurs veeleejas satikt mani(rakstiju savaa blog)Itkaa viss tik nevainiigi un tomeer...Vina veel nosmeejaas,ka vinai nav ko dot man pretiim!Viss it kaa taadaa humora stilaa...beigaas saak palikt nopietni!
Man arii patiik runaat par tadaam teemaam,bet ne visu laiku.Patiik paarrunaat dazaadas teemas-ne tikai ,kaa pasaule mainaas,cik mums palicis veel ...utt :-D
01.02.2012 21:41 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Savukārt es domāju, ka muļķīgi ir klausīt uz vārdu cilvēku, kas tikko atnācis no malas, vienalga vai tā ir psiholoģe, ekstrasens vai apkopēja.
Lai gan parasti jau saka, ka cilvēks no malas redz labāk kas un kā, taču viņam klausīt un nojaukt visus ceļus ar draudzeni, vīram paģērēt lai nerunā, es nezinu vai tas būtu taktiski, tikpat labi jebkurš var atnākt pateikt tā un šitā un tad pēc viņa norādījumiem rīkoties.
Nu nez, pašai tev galva uz pleciem. Neaizmirsti, ka padomus dod sievietes, kas tomēr dzīvo savā ideālajā ilūziju pasaulē, par to kā visam būtu jābūt.
01.02.2012 21:49 |
 
10 gadi
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Emmanuelle, atceros, ka agrāk teici, ka daudz jāstrādā, varbūt ar vīru vairs daudz laika kopā nepavadāt, tādēļ viņš meklē ( un arī saņem) uzmanību, sarunu veidā, citur.

Jebkurā gadījumā man šī situācija nepatiktu un būtu saruna ar vīrieti. Man bija līdzīga situācija, bet draugs saprata, ka man ir nepatīkama viņa draudzība ar paziņu, tādēļ lēnām, bet pats pātrauca kontaktus.
P.S. Un nevaino sevi, ka esi emocionāla, kura tad nav!? :-)
01.02.2012 21:49 |
 
Reitings 129
Reģ: 29.01.2009
Cik ilgi esat preceti? Un ko tad tu doma darit?
01.02.2012 21:52 |
 
Reitings 264
Reģ: 18.05.2009
Diez vai gudra sieviete - psiholoģe dzīvo savā ilūziju pasaulē un stāsta pasakas. Reizēm cilvēkiem no malas daudz kas ir labāk redzams.
01.02.2012 21:53 |
 
Reitings 129
Reģ: 29.01.2009
Nu un caur ko vini runaa? Skype,facebook vai emailiem? Ja caur skype neesi redzejusi vai vina speciali neuztaisas prieksh tava viira? Un vai vina pati ir precejusies vispar? Un ja sarakstas,tad varbuut parbaudi saraksti. Tu esi klat,kad vini runa?
01.02.2012 22:03 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
es ieteiktu pastāstīt šo vīram, pēc diskusijām spriežu,ka jums ir tādas attiecības , ka varat izrunāties par visu, veiksmi tev ;-)
01.02.2012 22:21 |
 
10 gadi
Reitings 2152
Reģ: 02.04.2011
Jāsaka godīgi, pirmoreiz, kad kādā komentārā lasīju par Tava vīra biežajiem kontaktiem ar Tavu draudzeni un redzēju, ka Tu to uztver ar veselīgu un pašcieņas pilnu attieksmi, ļoti Tevi apbrīnoju. Tomēr pie sevis nodomāju - vai tā tomēr mazliet nav rotaļāšanās ar uguni? Ok, es arī uzskatu, ka normālu veci "atņemt" nevar, ja vien viņš pats negrib "atņemties", bet, mazums, cilvēkam uznāk vājuma brīdis, sakrājas sadzīves kašķi, vēl kaut kas un otrā galā ir persona, ar kuru viņš, kā Tu teici, ir uz "viena viļņa" - saprotoša, ieinteresēta. Ar to arī pietiek. Nevajag kļūt par neirotiķi un slimīgi greizsirdīgu, bet ne mazums dzirdēti stāsti par čūskām, kas izauklētas azotē. Mazliet piesardzības šādās situācijās par ļaunu nenāk.:)
01.02.2012 22:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits