Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

LUIS reģistrācija

 
Reitings 326
Reģ: 22.02.2011

Sveikas:)

Pirmo gadu mācos LU un vēl joprojām daudz ko nesaprotu no LUISa.

Tagad ir reģistrēšanās nedēļa, es reģistrējos - automātiski tiku reģistrēta A daļas kursiem. Pie B daļas man ir trīs priekšmeti, katram klāt poga "Pieteikties". Tas nozīmē, ka es varu kādam arī nepieteikties? Vienkārši viens no tiem priekšmetiem ir angļu valoda, kura man nav vajadzīga, vismaz ne šādā līmenī.

Tātad, galvenais jautājums - kas notiek, ja es tai angļu valodai nepiesakos un kas tādā gadījumā notiek ar kredītpunktiem?

31.01.2012 14:58 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
A un B daļa ir obligāta. C ir izvēles.
Vismaz mums tā ir.
Ja mēs kāds neesam pieteikušies, lietvede to izdara automātiski, ja, nē tas būs parāds.
31.01.2012 15:05 |
 
Reitings 457
Reģ: 29.01.2009
Ja tev tās visas B daļas ir studiju plānā, tad tu nevari neņemt viņas, tikai C daļa ir izvēles.
31.01.2012 15:13 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Ja tev B daļai ir paredzēti pēc plāna,piemēram 6kr.p(par katru kursu dodot 2 kr.p)un vienīgie 3 piedāvātie kursi ir šie,tad tev ir jāņem visi,gribi vai nē.Ja vienu nepaņemsi,tad tev būs nevis 6,bet tikai 4 kr.p un tā nevar.
Taču,ja tev B daļā vajag tikai 4.kr.p un izvēlei ir piedāvāti 3 kursi,tad vienu vari neņemt.
Vārdu sakot-tur jāskatās,vai tev ir doti tikai tik kursi,lai pietiek vajadzīgajam kr.p skaitam,vai arī kursi ir vairāk kā tev vajag kr.p. savākšanai.
31.01.2012 15:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits