Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dusmas par policijas darbu!

 
Reitings 235
Reģ: 04.04.2011

Meitenes vai Jums arī ir bijušas negatīvas atsauksmes par policijas darbu?

Es piem. nesaprotu, kā vienmēr likums, var būt otra cilvēka pusē, kas vienmēr nodara pāri citiem.

Man piem. ģimenē pašlaik ir problēmas starp vecākiem. jau citā diskusijā stāstīju, ka vecāki izšķīrās, māte attiesāja no tēva dzīvokli ar visām tajā esošajām mantām, viņam nekā nav, viņš ir alkoholiķis, kas visu mūžu mūs morāli grāvis un šad tad arī fiziski. Tākā viņš pēc šķiršanās neuzskatīja par vajadzību iet prom no dzīvokļa, aizgājām mēs, aizvācot tikai daļu mantas, kas likās svarīgākās, atstājot visus sadzīves sīkumus, atmiņas utt, ar nolūku vēlāk, kad sakārtosies dzīvīte aizvāksim arī tos, neatstājām cilvēku uz ielas, ļāvām dzīvot, apzinoties, ka tur būs pilns dzērāju utt.... BET... viņš padzīvoja un vienkārši izveda visu kas tur bija, pat norāva lampas, rozetes, nu vienu vārdu sakot izdemolēja dzīvokli.... māte vērsās policijā, uzrakstīja prasību, BET policija pazvana un pasaka, ka lietu neizvirzīs. un tā vienmēr, vienmēr kad tika saukta policija uz mājām, kad ardijās utt, viņu savāca un aiz tuvākās mājas stūra palaida , visus izsaukumus dzēšot... sāk likties, ka konkrētās pilsētas policistiem vienkārši negribas strādāt. KĀ VAR NEIEROSINĀT LIETU PAR TO, KA IR IZZAGTI LEDUSSKAPJI, VEĻAS MAŠĪNA UN DAUDZ VĒRTĪGU MAMMU, KO loģiski domājot mammīte ir sagādājusi, jo ko tad alkoholiķis var sagādāt. kā vispār cilvēkam nav kauna, zinot, ka visus gadus mocījāmies ar viņu, uzturējām, baidījāmies māju atstāt vienu, jo vienmēr savācās salašņas..utt.

Es nesaprotu... kur tad lai vēršas, lai beidzot pierādītu taisnību? tēvs vienmēr ir ņirgājies, ka mēs esam zagļi , ka esam niecibas utt.... reāli mēs viņam neesam nekas - bērni. aij izplūdu, bet tik ļoti sāp šī netaisnība... :-(

30.01.2012 22:02 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Sarežģīta situācija. Žēl abas puses.
30.01.2012 22:28 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Vai esat vērsušās policijā pie augstākām tās amatpersonām ar sūdzību?
30.01.2012 22:31 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
drausmīga situācija.. tādus nekas nepārmācīs, bet par to policiju - tā ir.
Bet kā LV īsti strādā tā tiesu sistēma? Ir iespējas uzreiz uz augstāko? Jeb šis gadījums nav tāds,ka varētu griezties satversmē? Neizprotu šīs tiesu lietas..
30.01.2012 22:39 |
 
Reitings 657
Reģ: 29.01.2009
pirmkārt par policistu darbu jāvēršas pie augstākām amatpersonam. Nebaidieties sūdzēties un rakstīt!

Ziņojiet par zādzību. Iespējams pirmajā reizē atkal atmetīs atpakaļ iesniegumu. Bet pārsūdziet to.
Vai pie juristiem esat vērsušās?
30.01.2012 22:40 |
 
Reitings 657
Reģ: 29.01.2009
čāča - nē, Satversmes tiesa nav tiesīga izskatīt tādas lietas.
Vispirms ir jāvēršas policijā un japanāk izmeklēšanas uzsākšana. Visdrīzāk iesniegumu atmet atpakaļ jo nesaskata tur noziedzīga nodarījuma sastāvu. Šajā gadījumā būs tomēr jāpakonsultējas ar juristu, lai viņs uzraksta visu kā vajag.

Ja vēlies varētu tev palīdzēt.
30.01.2012 22:42 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
vēl var vērsties Tautas balsī, viņi cik redzēts daudzas situācijas atrisina.ja cita varianta nav, var izmantot šo iespēju
30.01.2012 22:46 |
 
Reitings 657
Reģ: 29.01.2009
Domāju arī to vērts izmēģināt, bet likumīgi tikai tiesa var to atrisināt.

Vienīgi, ja tu saki ka tēvs mīlēja daudz dzert un viņam nekas nepieder, jūsu mantas drošivien jau aŗī savācis tad aŗī tās īsti atpakaļ nevar dabūt un no viņa jau nav ko paņemt.
30.01.2012 22:48 |
 
Reitings 235
Reģ: 04.04.2011
jau esam sameklējušas advokātu pie kā vērsties, uzrakstot prasību domājām, ka viss ies tālāk tapēc arī meklējām advokātu. mēģināsim, ko darīt tālāk.
otras puses man žēl vispār nav, jo tik daudz asaru, pazemojumu nav nācies un domāju, ka nekad nenāksies saņemt no kāda cita...
es vienkārši nesaprotu, kā policija tā drīkst darīt.tā taču ir zādzība, demolēšana un noteikti, ka to nedarīja viņš viens pats... vienīgais, ko policija pazvanīja viņam un kautko paprasīja, spriežot pēc tā, ka viņš zina jau, ka mammīte vērsusies policijā, jo šodien tika zvanīts un kārtējo reizi paņirgājās ar tekstu - nu , ko policija Jums arī nepalīdzēja - ar tādu smīniņu. Te tak arī pienākas morālā kompensācija. :-/
30.01.2012 22:51 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Te problēmas rada tas, ka jūs aizgājāt un atstājāt viņu tajā dzīvoklī dzīvot. Kā pati raksti - apzinājāties, ka dzīvoklī būs pilns ar dzērājiem - tad apzinoties to, jums bija jāapzinās arī sekas, ka dzērāji dzīvokli var tukšu iznest. Vajadzēja jau uzreiz, kad attiesāja dzīvokli, tad arī ar tiesas lēmumu izlikt no dzīvokļa.

Tagad laikam tikai līdzēs Tautas balss vai Bez tabu, jo ja policijai vienalga, tad tur nekas arī nemainīsies.
30.01.2012 22:58 |
 
Reitings 657
Reģ: 29.01.2009
Tas ir labi. Daudz maz zinošs advokāts atrisinās šo situāciju. Tu pat iedomāties nevari cik daudz netaisnības ir tiesībsargājošanās iestādēs un cik policisti ir neizglītoti un stulbi (es atvainojos, ne visi protams, bet ļoti daudzi) it sevišķi tie kuri strādā zemākās iestādēs. Esmu dzirdējusi un redzejusi tik daudz šādu gadījumu, ka tavējais mani nemaz nepārsteidz. Daudzi te runā par juristu pārprodukciju, jā tā ir, bet, ja es nebūtu juriste - nezinātu savas tiesības un jau daudzas reizes būtu dēļ tā cietusi.
30.01.2012 22:58 |
 
Reitings 235
Reģ: 04.04.2011
mimii, te jau vairs neiet runa par mantām, bet par faktu, kā policija rīkojās...
neviens neko nesniegtu policijā, ja cilvēks būtu normāli izvācies, bet dzīvoklis ir izdemolēts līdz pēdejam. reāli es pati neesmu lv un tās bija vienīgās mājas,kur man atgriezties...
galvenais, ka dzīvoklī ejot izsaucām m entus, jo atslēga bija izlauzta apakšejā. menti bija šokā par to, ko ieraudzija dzīvoklī, bet gala rezultāts šāds...es vienkārši neizprotu LV policijas sistēmu. un šī jau nav pirmā reize, kad tie, kas cieš visvairāk paliek vainīgi.
vai var vērsties citas pilsētas policijā? vai viņi uzreiz nodot lietu attiecīgās pilsētas policijai? ehhh.... :-(
30.01.2012 22:59 |
 
Reitings 657
Reģ: 29.01.2009
Man grūti spriest par situāciju, to vislabāk zinās jūsu advokāts , jo tur tomēr jāzin nianses.

Pats fakts ir briesmīgs... turies! :(
30.01.2012 23:01 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Tur jau tā lieta, ka policija izmanto cilvēku nezināšanu par savām tiesībām.
Jāsāk tad brukt virsū policijai - tad labāk, lai to dara jurists un iet un rāda uz policistu kļūdām, to, kas ir viņu pienākums, tad vismaz policisti paši mazliet aprausies, jo viņi neko negrib darīt, tāpēc neko nedara, un lielākā daļa cilvēku atmet visam ar roku.
30.01.2012 23:05 |
 
Reitings 235
Reģ: 04.04.2011
Lilliii, arī par izlikšanu no dzīvokļa tika runāts, bet attiecīgajās iestādēs pateica, ka tas nebūs tik viegli...
saprotu, ka Jums grūti iedomāties šo situāciju, bet neaizstāviet viņu, jo tas nav tēvs - tas ir alkaholiķis, kas sabojājis nervus bērniem, mammītei, kas smējies un nicinājis mūs līdz pēdejam. kapēc lai viņš nesaņemtu atpakaļ visu šo pašu?

par Tautas balsi - un tad mēs tiksim apsmieti visā LV? nu nē... :(

pareizāk būtu mēģināt vērsties augstākās iestādēs un "pieslēgt" labu advokātu. Man ļoti gribas redzēt kā cilvēkam viss nāk atpakaļ.
30.01.2012 23:05 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Es pie šī visa ieteiktu Tev situāciju risināt labākas dzīves, problēmu atrisināšanas idejas, ne atriebības vadītai.
30.01.2012 23:09 |
 
Reitings 235
Reģ: 04.04.2011
Mimī. jā... ehh, lieki piebilst, ka šķiršanās un dzīvokļa attiesāšana ilga 3 gadus, jo tēvs neuzskatīja par vajadzību iet uz tiesām... un dzīvokli attiesāja tikai tāpēc, ka viņš pēc šķiršanās būtu mūs izlicis uz ielas, viņam ir pilnīgi nospļauties,
no vienas puses esmu laimīga, ka šis murgs ir beidzies un var dzīvot bez stresa, un bailēm, ka nāks un skandelēsies.
dzīvoklī pat gāzes plīts nav atstāta, kas bija jau, kad pirkām dzīvokli, lampas norautas, rozetes izrautas, televizijas kabeļi izrauti. dzīvoklis bija atremontēts par mūsu līdzekļiem pamazītēm... bet tagad tur izskatās itkā viesuļvētra gājusi pāri. durvis izlauztas...aij briesmīgs skats :(
30.01.2012 23:14 |
 
Reitings 235
Reģ: 04.04.2011
tā nav atriebība, tā ir taisnības pierādīšana.
Mans tēvs ir ļoti reti riebīgs cilvēks, vienmēr kā viņš pa pālim kautko pazaudēja, vienmēr mēs bijām zagļi, vienmēr tika uzrakstītas sūdzības policijā par mums, kaut arī mēs nebijām vainīgi... tas bojā mūsu reputāciju un sagādā liekas problēmas, kapēc mēs to esam pelnījuši, bet viņš var staigāt kā karalis un dzīvot tālāk izvazājot pa pasauli melus un nievājumus par mums. kaut kur taču jābūt taisnībai. vai šo cilvēku var nosaukt par tēvu, ja pats savu miesīgu dēlu ir mēģinājis bāzt ķurķi maksājot policistiem, par lietām, ko viņš nav izdarījis?
gribas šim cilēkam paskatīties acīs kādu dienu un redzēt, kā viņš "zaudē šajā cīņā" ...

varbūt tā arī ir atriebība, kas dziļi sirdī sēž, par visām sāpēm, kas nodarītas...
30.01.2012 23:20 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Ja tu eso tikusi prom no alkoholiķa, tad dzīvo tālāk un aizmirsti viņu. Viņam lielākais prieks jums zvanīt un tik kacināt, bet jūs tikai uzvelkaties uz to. Jo vairāk viņu tieši ignorēsiet, jo jums pašām labāk.
Un es zinu, ko runāju, mana pieredze nav tik traka, bet kopš māte ar tēvu izšķīrās un nelikās ne zinis par viņu, jo mātei labāka dzīve palika. Pie kājas, ko tavs tēvs tur skandalē, uzspļaujiet viņam un dzīvojiet sev tālāk, lai alkoholiķis vārās sevī.
30.01.2012 23:21 |
 
Reitings 235
Reģ: 04.04.2011
mimī, vari iedot savu e-pastu? gribu tev , ko pajautāt privāti, ja tu esi jurists...
30.01.2012 23:21 |
 
Reitings 657
Reģ: 29.01.2009
30.01.2012 23:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits