Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izšķīrāmies :)

 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010

Nju ko, laikam kādu laiku attiecību sfērā vairs nerakstīšu.. hehe..

Es šodien no rīta ar savu tagad jau EX puisi izšķīrāmies.

Mums jau ilgi bija tā ka strīdamies, un uz šķiršanos mudinājām viens otru zemapziņā.

Iepriekš jau izraudājos, izbēdājos..

Gribējām meiģināt velreiz, bet ziniet ko.. NEBIJA JĒGA.

Mums citas velmes. Viens otru nesapratām. Kaut ar es jau centos viņu saprast tomēr galu galā mums abiem vajag ko jaunu.. citu!

Es šo rakstu tādēļ ka nav vajadzīgs mocīt sevi un citu cilvēku ja neesat abi

tiešām noskaņoti meiģināt.

Labāk ir palaist cilvēku vaļā ja nav pārliecības/skaidrības.

Jā es viņu mīlēju, jā viņš man bija pieķēries. Bet nedrīkst citam cilvēkam uzspiest to ko nevēlas. Mums abiem tas lēmums grūti nāca. Bet tagad kad tiešām tas ir skaidrs, es vairs nebēdājos, bet gan priecājos, Ka esmu brīva. ES ZINU KA BŪS LABĀK! Gan viņam gan man un tā doma priecē ļoti.

Lai nu kā es visām meitenēm un puišiem novēlu to lai jums attiecībās viss izdodas.

Bet par mani, es labāk esmu viena! nekā esmu kopā ar cilvēku kurš manu būtību nospiež. (l) (l) (l)

Ne vienmēr šķiršanās nozīmē to ka dzīvei ir beigas ;) Tas tik prasa laiku un pieredzi lai to saprastu.

29.01.2012 15:23 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Apsveicu! :-D Es pirms kāda laika izšķīros pēc 6 gadus ilgām attiecībām, kas bija sevi pilnībā izsmēlušas. Tagad varu teikt - es sen, sen neesmu bijusi tik laimīga kā tagad! Esmu izdarījusi miljons lietas, par ko vienmēr esmu sapņojusi, iepazinusi lieliskus cilvēkus un mēs ar bijušo joprojām esam draugi. Nav jēgas turēties pie attiecībām, ja tās nav izdevušās - ir jāatbrīvojas no vecā, lai būtu vieta visam jaunajam! (l)
29.01.2012 16:31 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Taisnība! Es biju attiecībās 3 gadus un vel gadu klāt kamēr mēs tā tīri iepazināmies. Un ar attiecības bija izsmeltas līdz pēdējam.

Vienkārši bija beidzot man ar jāsper solis lai viņas pārtrauktu jo viņš to nespēja. Kaut ar zināja ka tā būtu labāk.

Un es ar viņu zinām ka draugi tā pat būsim. Un es pat vairs nejūtu to naidu pret viņu kāds man kādreiz bija dēļ visām sāpēm kuras bijušas. Es tik zinu to ka viņš ar ir labs cilvēks un ir pelnījis atrast to kas viņam vajadzīgs. Jo redzu ka es viņam neesmu pareizais cilvēks. Vismaz ne attiecību jomā. Kā draugi mēs ļoti labi satiekam. hehe :D

Teiciens.. Pat ja nebūs labi, tā pat būs labi! (l)
29.01.2012 16:37 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Visas meitenes, kas spejigas to paveikt - malaci. Nav tas viegli, savas ieprieksejas attiecibas ari vairakus menesus vilku, sen jau zinaju, ka nevelos ar vinu saistit nakotni, ka attiecibas nejutos isti laimiga, bet tomer - pieradums un ceriba, ja nu tomer bus labak, daleji ari vienkarsi glevuliba - pateikt patiesi un RIKOTIES. Ja, rikoties tas grutakais, jo pat runats bija daudzreiz.

Bet pec tam,kad tas izdarits - ak, visa pasaule vala! (l)
29.01.2012 17:03 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Tik tiešām.. KAĶI.. kad tiek tam slieksnim pāri un viss ir pateikts un pabeigts.. tad tiešām beidzot var saprast ka visa pasaule tev ir atvērta. :)
29.01.2012 17:20 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
Man ir tāds prieks par tiem pāriem,kuros abi saprot,ka nav lemts... Kaut mums tā būtu.. :-( Bet šobrīd ir tā,ka es to biju sapratusi,bet otrs cilvēks sabrūk dēļ mana lēmuma šķirties... 2 mēnešus esam šķīrušies,bet viņš mani velk atpakaļ,lūdzas,saka visskaistākos vārdus pasaulē un zinot viņu,viņš tiešām ļoti pārdzīvo,jo parasti nav tik emocionāls... kopš izšķīrāmies,viņš nav normāli gulējis,jo visu laiku pārdzīvo,mokās ar bezmiegu,vienīgais,kā var iemigt,ir piedzeroties... :'-( viņš jau apsver domu pirkt miega zāles,lai varētu mierīgāk gulēt... un tā kā man ir mīksta sirds,es nevaru ... jūtu,ka sāku palēnām atgriezties pie viņa... bet man ir bail... mēģināju jau vairākas reizes saprātīgi ieskaidrot,ka nu nesanāks mums,bet viņš tikai apgalvo,ka sanāks,vajag tikai nedaudz vairāk pacensties... ai smagi man ir... jo jūtas arī vēl tomēr ir... :'-(
Piedod,MissJoker,ka piesārņoju tavu diskusiju... :-/
29.01.2012 17:31 |
 
Reitings 350
Reģ: 12.01.2011
es arī tā gribu.. bet viņš nesaprot..kā lai ieskaidro? :-/
29.01.2012 17:46 |
 
Reitings 101
Reģ: 26.11.2010
Vai, nu es pirms nedēļas izšķīros no ilgu gadu attiecībām. Reizēm uznāk šis pats stāvoklis, ka tik daudz ko var sadarīt, ir tik forši un labi, bet brīžiem jūdzos nost. Nu cerams, ka laiks līdzēs tam. Traucē tas, ka apkārt visi piļī smadzenes, cik viņš labs un jauks. Bet nu viņš ir ar citu un atpakaļceļa nav. Nezinu, ko atdotu šobrīd, lai būtu, bet iespējams pēc laika domāšu citādi un būšu sapratusi, ka tas bija tikai uz labu. Pagaidām ir ļoti smagi un netieku ar sevi galā, nepārtraukti noraujos un komunicēju ar viņu :-/
29.01.2012 17:46 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
MissJoker
Es negribu būt negatīva, viss ir forši un man prieks par Tevi, bet agrāk vai vēlāk tev uznāks skumjas un neliela nožēla, gribēsies atpakaļ to cilvēku...nebūs visu laiku tik pozitīvi... ;)
29.01.2012 17:49 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Mademoiselle!
Ne obligati, man neuznaca, ta ka no katra gadijuma atkarigs.
29.01.2012 17:54 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
KAĶIS
tas ir tādā gadījumā, ja nav jūtu, bet, ja ir jūtas tad ik pa laikam "atbrauc gruzaviks". Bet cik cilvēku, tik viedokļu un pieredžu ;-)
29.01.2012 17:56 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
La petite Blonde.. Varbūt ir jēga pameiģināt. Kā es to sākumā darīju, mēs meiģinājām, bet attiecības vairs vienkārši nebija tādas kā kādreiz. un tad to sapratu gan es gan viņš. Bet ko var zināt varbūt mans EX ar pēc mēneša būs lūk pārdomājis dzīvi. gribētos jau protam ai lai būtu labi bet velns..Dažas reizes nav jēga. Vienīgais kādu variantu vel biju dzirdējusi.. Pameiģināt būt kopā, kas tur vairs ko zaudēt, vai nu viss būs kā bija un jūs izšķirsieties vai varbūt ar viss mainīsies un jūs būsiet laimīgi. Nemeiģinot.. jūs nekad neuzzināsiet kā būtu ja būtu. no vienas puses labi no otras puses nomācoši. Es ar EX meiģinājām, bet vienkārši tās emocijas vairs nebija tādas.. un tas tiešām mums abiem deva apskaidrību, pat mīlot vienam otru, ka nav jēga. Varbūt ar tavam bijušajam vienkārši to vajag?
29.01.2012 17:57 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Mademoiselle!... Ja šī būtu pirmā reize kad šķiros no viņa es tev piekristu.. Bet tā nav!Es jau sen esmu visām dziļajām sāpēm tikusi pāri, ja man pret viņu kas vel ir tad tās ir ļoti trulas emocijas, nevar ne salīdzināt ar to kas bija pirms gada piemēram.
Protams var pietrūkt mirkļiem tas cilvēks, tas ir tik normāli.. Bet es kopumā apzinos ka man būs labāk bez viņa un viņam bez manis. Lūk kāpēc es priecājos.. Jo es vēlu gan viņam to labāko gan sev. Un mēs abi apzināmies ka varbūt tīri vienkārši mums ir citi ceļi ejami. Jebkurā gadījumā, es vienmēr paļaujos uz dzīvi. Kur tā mani aizvedīs.
Pati sevi tik pilnveidojot pa ceļam.
29.01.2012 18:02 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
ButterflyLady ..

Es savējam to ieskaidroju atgādinot viņam par visu to negatīvo kas bijis, ka viņam ar lika mazliet novērsties no mani. Un vienkārši pat viņš pēc meiģinājuma velreiz redzēja ka nav vairs mums tas kas bija. Un tas ar lika saprast viņam to kārtīgi.
29.01.2012 18:05 |
 
Reitings 199
Reģ: 19.08.2011
Pameiģināt :-O
29.01.2012 18:06 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Mademoiselle!
Jutas bija, bet beigas jau tiesam vairs ne pec visa ta.. :)
29.01.2012 18:07 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
MissJoker-es nez-kkā neceļas roka mēģināt,jo pa lielam jau cilvēks nemainās-vienīgais tas,ka šoreiz viņš pats laikam apzinās to un grib mainīties... bet gribēt mainīties un to reāli izdarīt ir divas dažādas lietas, un man arī tas būtu jādara-bet es nezinu,vai es varētu kaut ko diži mainīt sevī,jo pie notikušā nesaskatu savu vainu,bet,iespējams,vajadzētu... abi esam egoistiskas un temperamentīgas personības un tas sagādā problēmas... galu galā-laiks skrien,jaunāki arī nepaliekam... :-/ vēl viens mēģinājums būtu tikai zaudēts laiks,ja nekas neizdotos... + viņš vēl grib tagad dzīvot kopā,bet es lieliski apzinos to,ka tur būs kaudzēm jaunu problēmu.. nu galīga putra man tagad... :-|
29.01.2012 18:16 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
La petite Blonde... Tur pat nezinu ko tu varētu darīt. Vienkārši pasaki visu kā ir un pasaki ka nekas vairs nekad nevarat būt ja tiešām uzskati ka tā ar ir. Ja nē tad meiģini varbūt.

Trakākajā variantā nomaini telefona numuru un izvairies no viņa līdz viņš tiek pāri.
29.01.2012 18:28 |
 
Reitings 199
Reģ: 19.08.2011
MissJoker, kamoon -->
Es mēģinu
Tu mēģini
Viņš, viņa mēģina utt. Mēģinājums nevis meiģinājums
29.01.2012 18:44 |
 
Reitings 17203
Reģ: 08.05.2010
Atvainojos par to kļūdu.. man ir konkrētas grūtības ar valodām :D
29.01.2012 18:46 |
 
Reitings 199
Reģ: 19.08.2011
Viss forši, vairāk vai mazāk ;) ceru, ka iegaumēsi turpmāk 8-)
29.01.2012 18:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!