Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

par nežēlīgām bildēm

 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010

Es negribu izklausīties ļauna vai kaut kā tā, bet man nenormāli nepatīk tas,ka draugos tiek liktas galerijas ar tiem dzīvniekiem,kas ir sakosti, vai bez acīm, vai citām apskatāmām un vaļējām brūcēm ! Jo es reāli nevaru izturēt tādus skatus un nemaz negribu to redzēt. Bet draugiem.lv runā sadaļā ir pilns ar tādām bildēm,kurām gribi vai negribi pārskrien acis pāri,un tomēr galvā paliek tas šausmīgais skats, ko diemžēl man ir pārāk grūti sagremot. Vai tiešām tā ir īstā vieta,kur publicēt tādas bildes? Visur citur internetā ,kur apskatāmas tāda tipa bildes, ir uzlikti brīdinājumi, par ,piemēram, cilvēkiem ar vājiem nerviem neskatīties, vai kas tāds! Taču šeit,ja cilvēks ieliek galerijā bildes,ko iespējams apskatīties visiem, arī tiem,kam labāk neredzēt, piemēram maziem bērniem, vai tiem pašiem cilvēkiem ar vāju nervu sistēmu !?

Tāpat facebookā atkal iet uz riņķi kārtējā bilde ar mazu bērnu bez rokām,kājām, vai kas tamlīdzīgs, īsti neesmu iedziļinājusies, jo cenšos neskatīties uz tādām bildēm, bet atkal negrib man tas tomēr paliek atmiņā,ka esmu to redzējusi..

Un tomēr,mana vēlēšanās ir lai tās drausmīgās bildes ar traumētiem dzīvniekiem tomēr tiktu nodalītas no pārējām galerijām ,kurās cilvēki liek atpūtas, ceļojumu, ģimenes, ziemassvētku, draugu un citas bildes. ;/

25.01.2012 20:48 |
 
Reitings 257
Reģ: 27.09.2011
Es šodien par to pašu iedomājos,kad redzēju to bildi facebooka:(

Ļoti nepatīkami paliek.
25.01.2012 20:51 |
 
Reitings 2429
Reģ: 27.10.2011
jā, man arī tas riebjas.
25.01.2012 20:58 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es atkal domaaju ,kapeec cilveekam vispaar patiik skatiities taadas bildes(citaadi ,ja tas saistaas ar profesiju,kad nav izveeles)!
Kaut kas nav kaartibaa ar cilveeku! |-)
25.01.2012 21:13 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Bet vai tas ir pareizi, ka tādas bildes liek draugiem.lv galerijās vispārējai apskatei ?
25.01.2012 21:20 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Muusu dzivee daudzas lietas ir trakas un nepareizas-es ignoreeju visu,kas man dod negatiivu energiju...es varu izveeleeties ,kadu filmu,kaadas bildes skatiities!Pietiek jau ar to ,ka darbaa daudz stress!Maajas cilveekam vajadzeetu sevi "attiiriit"!
25.01.2012 21:28 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Tas ir internets, nevar uzvarēt šajā cīņā. Vai nu samierinies vai nelieto, jo šeit neko nevar padarīt. Turpini neskatīties iespēju robežās, tas viss ko var ieteikt. Ok, dr.lv tu vari ieteikt nodalīt, bet facebook - nedomāju, ka kāds uzklausīs.
25.01.2012 21:33 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Tādā veidā šiem dzīvnieciņiem, kas nonākuši nelaimē cenšas ziedot naudiņu vai vienkārši atrast jaunas mājas. Arī man ļoti sāp sirds uz to, skatoties, taču vienmēr cenšos noziedot kaut vai latu, vai vienkārši spiežu "ieteikt draugiem", lai ātrāk palīdzētu atrast mājas. °

Un nē, neko sliktu tajā nesaskatu. Nav jau tā, ka Tev ar varu spiež skatīties un ja arī uz sekundes simtdaļu acis pārskrien pāri, tad nedomāju, ka tas nodara nelabojamu traumu.
25.01.2012 21:40 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Pastāv opcija-nelasīt šī lietotāja ieteikto, un cilvēki vairāk vai mazāk,kas nodod tālāk info, ir vieni un tie paši. Aber, lūdzu, nobloķējam un miers mājās! :-)
25.01.2012 21:48 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Un,ja draugi liek šādas galerijas, atsakamies no draudzības.
Es savējiem jau esmu apskaidrojusi-man šādas bildes (šķirojot gan pašai, traģiskāko man pat nav) ir un būs, ja nepatīk, atkal-opcija pārtraukt draudzību :-)
25.01.2012 21:52 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Tas tekstus un bildes,kur lūdz palīdzību dzīvnieciņiem vai gaida,kad kāds paņems viņus pie sevis-es arī padodu tālāk.Tās parasti ir normālas bildes utt.Taču,visas tās asiņainās,jēlās utt,kuras neko nevāc,bet ir no sērijas ''paskaties uz šito''-Kam tas vajadzīgs,to es tiešām nesaprotu.
Taču,reāli jau tur neko nevar darīt.Tikai neskatīties,ko arī es praktizēju :)
25.01.2012 21:55 |
 
Reitings 431
Reģ: 29.01.2009
Es arī neciešu tās bildes un nesaprotu cilvēkus, kas tās izvieto..

### - kas tevi mudina šādas bildes ievietot? vienkārši gribu saprast.
25.01.2012 21:56 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Tas, ka liek dzīvnieku bildes, man liekas tikai pareizi. Lai cilvēki redz, kādā "civilizētā" sabiedrībā apgrozās un cik augstu daži cilvēki vērtējami.
Man vairāk riebjas, ja nadziņu meistares liek savas n-tās nadziņbildes vai pēļotājas savas brošas, kas visas ir vienādas, bet nu ok, lai jau tā dara, paši cilvēki jau labi :D
25.01.2012 21:59 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
nu, es domāju tiešām tās, kas vāc naudiņu, informē par atveseļošanās gaitu, meklē palīdzību utt.
ja kāds mazais ar novirzēm vienkārši liek regulāri kaut kādas netā izraktas asiņu bildes, tad jau ātri vien parūpētos, lai viņš man tur vairs nav.
25.01.2012 22:01 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
man nešķiet, ka sīks diskomforts var būt par iemeslu aizliegt izplatīt tās ziņas/bildes. citādi būtu daudz grūtāk atrast mājas vai savākt ziedojumus, un tas ir daudz svarīgāk par to, ka kādam šīs bildes var nepatikt
arī man nav omulīgi uz tām bildēm skatīties, taču ne jau tāpat vien kāds viņas liek/iesaka
25.01.2012 22:04 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Iepriekš biju pagaidmāju devēja. Tāpat meklēju veljoprojām mājas gan saviem ielas kaķiem, gan citu atrastajiem dzīvniekiem.
Lai spētu palīdzēt, ir jāpadod tālāk informācija, un,ja tam kaķim vajag naudu acu ārstēšanai, tad to arī parāda. Jo ir daudzi neticīgie.
Ja suns ir sabraukts, tad parāda, uz ko ir spējīgs cilvēks, tāpat,ja dzīvnieks sasists, mērdēts badā vai izmests miskastē.
Es varu saprast to,ka nav patīkami skatīties, tieši tādēļ galerijā man nav trakāko skatu, bet cilvēkiem,kas ar visām 4ām cīnās par dzīvnieka dzīvību, ir svarīgi,lai citi redz,ka nauda tiek izmantota lietderīgi un tā veidojas uzticība. (Jo parasti ir bildes pēc ārstēšanās arī).
25.01.2012 22:05 |
 
Reitings 866
Reģ: 05.04.2009
Man nav nekādu iebildumu pret tām bildēm.
Jo parasti zem tām ir teksts ar lūgumu pēc palīdzības t.i. ziedot naudiņu vai apakšā kāds stāsts iz dzīves, lai cilvēki nebūti tikai matreālisti un nečīkstētu par to, ka nolūza nadziņš vai ārā smidzina lietus [tikai piemēri]. Tas ir lai aizdomājas un nav tik virspusēji.

Un, protams, ar varu tās bildes neliek skatīties. Un no tik maziem attēliem, tikai "pārskrienot" pāri ar acīm nevar saprast, kas tieši tur ir. [tikai ja iedziļinās un tā jau vairs neskaitās acs uzmešana]

Es personīgi pati tādas galerijas neesmu likusi, nav bijusi nepieciešamība.
Citreiz apskatos un varbūt pat palīdzu, citreiz pat nepaskatos.
Bet esmu redzējusi visādas šausmas, un šādas bildes mani neuztrauc.
25.01.2012 23:19 |
 
10 gadi
Reitings 2539
Reģ: 29.01.2009
Man personīgi arī ir nepatīkami uz tādām bildēm skatīties, tāpēc to nedaru. Īsti nesaprotu, kādēļ tas vajadzīgs? Var taču ielikt arī normālu bildi, ja vajag to palīdzību. Tad es visticamāk arī palīdzētu un noziedotu, bet uz tādiem šausmīgiem skatiem es vienkārši nevaru paskatīties un līdz ar to arī nevaru uzzināt kam un kur jāziedo!
25.01.2012 23:36 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Jā, es esmu likusi šāda veida bildes savā galerijā un arī tālāk tās iesaku. Kāpēc? Lai cilvēki atver acis un paskatās, kas notiek apkārt un, kam vajadzīga palīdzība. Gandrīz vienmēr šādas bildes tiek liktas, jo tiek vākti ziedojumi vai lūgta palīdzība citādā veidā. Neredzu iemeslu klikšķināt uz bildi, kuras saturs ir nojaušams. Bet tajās mazajās bildītēs "runā" sadaļā vai galeriju sākumlapā, neko detaļās saprast nevar.
25.01.2012 23:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits