Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Es jūku prātā???

 
Reitings 2
Reģ: 14.07.2009

Sveikas meitenes, man ir tik nepierasti kādam stāstīt par savām problēmām, bet laikam jau to ir izdarīt vieglāk te! Es pat nezinu ar ko lai sāku, man galvā ir pilnīgs haoss- man liekas, ka man nav kaut kas kārtībā ar galvu, nezinu es jūku prātā vai kas pie velna notiek!!!

Pēdējā laikā( šis pēdējais laiks velkas jau ir krietni ieildzis)es netieku ar sevi galā! Es nezinu, es nevaru savāk savas emocijas, es emu palikusi rupja, nē es pat teiktu ļauna, pats trakākais ir, ka es to apzinos!! Man ir zināmas problēmas ģimenēs- mamma ar tēti ļai gan nedzīvo kopā, bet plēšas kā suns ar kaķi. No mammas puses bieži izjūtu spiedienu ''kā es varu tēvu mīlēt'' utt. Es saprotu, ka viņš ir kretīns, bet uzturu ar viņu normālas attiecības, jo nezinu, manuprāt tā ir pareizi, man negribas pavisam pazaudēt tēvu! Labi es nezinu kāpēc es šo visu jums rakstu, bet vienu es zinu droši- es savos 18 gados esmu sākusi necienīgi runāt ar mammu, es viņu sāpinu, bet saprotu to pēc tam, kad to jau esmu izdarījusi.. Es vienkārši nezinu , ko lai dara. varbūt jums ir kādi padomi kā atbrīvoties no negatīvās enerģijas, stresa utt? Man liekas, ka man jāgriežas pie psihologa!

22.01.2012 03:48 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Nu, ne tak, protams, ka nejūc prātā. Vienkārši šajā situācijā absolūti nepareizi ir tas, ka vecāki tevi ieliek pa vidu strīdiem un beigās vēl velk katrs uz savu pusi. Absolūti neapdomīgi, jo viņi ir un paliek tavi vecāki, lai vai kādas būtu viņu savstarpējās attiecības.
22.01.2012 04:00 |
 
10 gadi
Reitings 6212
Reģ: 01.04.2009
Man arī līdzīgi ir, vecākiem ir drausmīgas attiecības, bet es kkā cenšos abstrahēties no tā visa,man jādzīvo sava dzīve. Tu jau neesi ne pie kā vainīga, uzturi vnk labas attiecības ar abiem vecākiem, nešaubos, ka par spīti savām nesaskaņām viņi Tevi mīl :)
22.01.2012 04:27 |
 
Reitings 341
Reģ: 18.11.2009
Vajag atrast veidu kā izlādēties,nomierināties. Sports,laba mūzika,grāmatas,pastaigas. ;-)
22.01.2012 04:29 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
es ar savu mammu apsēdos un izrunājos, nu vairāk nostādīju fakta priekšā. Ka es ļoti mīlu viņu un tēti arī, bet arī, ka es nekad neugriezīšu muguru viņai, tāpāt kā tētim un, ka es nevēlos, lai mani iejauc viņu nesaskaņās un lai ciena mani kā personu, nevis rausta kā deķīti starp viņu abu attiecībām.

Toreiz viņa izdomāju 100 un 1 lietu ko vēl pateikt, bet laikam apdomājās un tagad neesmu labu laiku neko tādā nopietnā līmenī par to dzirdējusi. Varbūt maksimums kādu 1 vai 2 teikumus.
22.01.2012 12:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits