Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atkal par to,ko "laizam kosmosa"!

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010

Vispirms jaatvainojas,ka nespeju rakstit ar garumzimem ,pareizi uttEs nespeju normali izteikt domu ari tad,ja visu laiku jakoncentrejas uz tiem diviem "a"vai"u"utt!Ludzu nemiet par labu tekstu,kads ir! :-P

Vakar es beidzot sanemu IPad2,kuru velos sutit uz Latviju.Biju tik prieciga! (l)Virs vel noteica,ka noteikti vajag izsainot ara no kastites,jo tad var uzradit ,ka lietotu ...!Butu otra puse jamaksa mazaka muita!

Izsainojot ara vadu ar kontaktu,viram izkrita kontakts no rokam un uzkrita uz Ipad stikla virsmas...ieplisa stikls! :-O

Es atceros vel loti skaidri,ka mes abi teicam-neizskatas pec lietota-tik "svaigs viss"!

Man pilnigi elpa aizravas-es nespeju pat taja bridi neko pateikt- sapeja tik loti...!Vira seja palika pilnigi bala-vins mierigi noteica-tagad tiesam ir lietots! (t)

Vienigais mierinajums visa ir tas,ka ieplisums ir pasa sturiti un viss darbojas,bet nav vairs tas! (t)

Es jau esmu runajusi par so temu,ka loti jauzmanas ,ko mes sakam,daram -ka virzamies uz merki ,kuru velamies sasniegt!

Vai jus domajiet ,ka ta vienmer ir tikai tada sagadisanas,vai tomer mus "kads uzklausa"?

20.01.2012 20:36 |
 
Reitings 713
Reģ: 10.07.2009
piekrītu tev, vienmēr vajag apdomāt ko sakam! man ir spilgts piemērs ar draudzeni... viņai MR dēļ nenormāli sāpēja vēders, raudādama gulēja un un mocījās, un tad izteica tādu frāzi- .." kaut man nekad vairs nebūtu tādas MR" un protams, nākamajā mēnesī MR nebija, jo palika negaidīti stāvoklī... (t)
20.01.2012 20:58 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es vienemr esmu teikusi,ka domat ir viena lieta,bet tiesi skali pateikt...no ta ir jauzmanas visvairak! |-)
Es vakar apkampu savu viru un teicu,ka dzive notiek lielakas lietas,negadijumi-zinaju ,ka vinam ari sap sirds (t) !Vakar aizskreja uz Apple veikalu un nopirka tadu aizsargu tam stiklam...uzlika !Stiklu nomainit esot liels risks-ta teica veikala...!
20.01.2012 21:11 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
Hm.. izlasīju decembrī horoskopu šim gadam, tur bija par traumatismu, es nosmējos, ka nu es ja nekad neesmu neko lauzusi, tad nelauzīšu arī šogad. Tas beidzās ar to, ka Jaunā gada naktī "mācījos lidot" un nu staigāju ar ģipsi. Tā ir pirmā lieta.
Otrā lieta, es secināju, ka ātrāk piesaistu to negatīvo, pozitīvā piesaiste prasa ilgāku laiku, tāpēc pēc šīs atklāsmes vairāk tiecos uz labo :)
20.01.2012 21:14 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Muļķības! Mēs vienkārši atceramies, ka esam par to notikumu jau runājušas, un meklējam sakarības (vainīgo). Iedomājieties, cik daudz visādu sū ir notikuši, bet mēs tos neesam "piesaukušas"! Tā ka nevajag meklē sakarības tur, kur to nav.

Es pat nebaidīšos uztaisīt eksperimentu dzīvā dabā - MAN NEKAD NAV BIJIS NEKUR ĢIPSIS!!! Ja tuvākajā laikā būs, es jums to patekšu:D
20.01.2012 21:54 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu essnee, es domāju,ka viss ir tikai sakritības. Un visas tās grāmatas- noslēpums, atslēga utml. man ar liekas pilnīgi stulbas. Ne jau no tā,ka es tagad domāšu,ka man būs jauna mašīna, pēkšņi man tā uzradīsies- vismaz no tām grāmatām es tā sapratu. Tāpat ar negatīvo,kas ar mums notiek. Paši vienkārši ieciklējamies uz kaut ko un,ja tas notiek, tad atceramies,ka esam par to runājuši, domājuši. Un tie horoskopi vispār ir kaut kāds stulbums- katru nedēļu rakstīts,ka sastapšu kādu vīrieti vai tml. :-D Nu, protams, kaut kad jau tas notiek un tāpēc nodomājam cik precīzs horoskops bijis tajā nedēļā :-D
20.01.2012 22:04 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Es gan domāju, ka piepildās. Gan pozitīvajā, gan negatīvajā nozīmē. Man pašai tā nez cik ir gadījies un vēl pie tam tai pašā dienā un uzreiz. Tāpēc tagad piedomāju pie tā, lai galvā būtu notikumu pozitīvais scenārijs vienmēr. (Esmu no sapņotājiem, kam ļoti dzīva iztēle). Un ir tā, ka tad, kad ir tāda kā neveiksmju virkne, no tās var izbēgt tikai vienā veidā - pasakot sev, ka viss ir labi, ka veicas, pat iesmejot par to. Jo citādi viens negatīvais notikums rada nākošo, tas jau, savukārt, liek domāt, ka neveicas, ka slikta diena, utt. Katrā ziņā - ilgi man vajadzēja, lai noticētu tam, ka mēs esam tas, ko mēs domājam, bet tik daudz kas piepildās un piepildās burtiski, ka tagad varu teikt, ka jā - viennozīmīgi ticu.

Emmanuelle - vasarā stāvēja pilns spainis ar ogām. Kaut kā iedomājos, kas nez būtu, ja tas nogāztos - prātā bija aina, ka krīt, ka ogas birst, utt. Burtiski pēc dažām minūtēm tas ņēma un nogāzās tieši tādā pašā veidā, kā biju iedomājusies. Ogas vākt vienalga nācās. :-D Tā ka jā, jāuzmanās ne tikai, ko saka, ko dara, bet arī - ko domā. :-)
20.01.2012 22:14 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Nu tā sērijveida labo/sliktu notikumu piesaukšana ir nevis piesaukšana, bet sevis noskaņošana. Ja cilvēks domā, ka viņam ir sūdīgi, viņš nekur neiet un no tā vien viņam paliek sūdīgi. Ja domā, ka viss ir baigi forši, tad uzreiz gribas darīt foršas lietas un arī ir viss forši.
20.01.2012 22:19 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
es tomēr neuzskatu, ka tas, ko mini, būtu tik ārkārtīgi briesmīgs.. ne tikai glāzes plīst un tas ir tikai cilvēcīgi.

man omītei tā ir. ja kaut ko pasaka, tad tā notiek. piemēram, atceros, ka braucām visi mašīnā un viņa saka, ka tagad tikai avārijā vēl iekļūt... kad viņi brauca atpakaļ, tā arī notika :-|
tāpat, kad braucu pati, runāju ar viņu pa telefonu (pirms braukšanas) un viņa man saka, lai tik mašīnu nesasitot. protams, tajā pašā dienā sasitu! :-D
es gan sliecos domāt, ka tās vairāk ir neveiksmes un viss. nav tur nekāda vārdu un domu spēka. protams, ja domā, ka tūlīt, tūlīt kaut kas notiek, tad ir lielāka iespēja, ka kaut kas notiks, bet ne jau tāpēc, ka eksistētu kas pārdabisks. ja mēs ko gaidām, tad nepamanām citas lietas, kas rezultējas tamlīdzīgas neveiksmēs.
20.01.2012 22:22 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Ne tikai "viss ir forši" līmenī, bet pat konkrētas lietas un notikumi, jā, uzkrīt, var teikt, uz galvas, ko esmu gribējusi. :-P
20.01.2012 22:23 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Felixx-man soreiz sapeja sirds par to ,ka ta davana bija loti ipasa sim cilvekam-gribejas tiesam to labako!Protams , ir lielakas vertibas par Ipad dzive,bet tas notika tik atri...Man mierinajums sirdi,ka nebruku viram virsu,meginaju vinu mierinat-noturejos! :-P
Man darba bija loti divains gadijums.Tiesi Ziemassvetkos mira viena veca tantina-visi jau bija gatavi tam-vecums, slimiba uttParasti "hospice"masina sagatavo radiniekus,kuriem grutibas "palaist cilveku vala"!Ziemassvetkos man bija jamierina radinieki...meita (atbraukusi no citas pilsetas)kura teica,ka neveletos ,lai mamma nomirst tiesi Ziemassvetkos,vai tiesam nevaretu vinu mazliet novilcinat,jo tad Ziemassvetkos tomer nebus sis atminas...Es novilcinaju...Sedeju Martai(Zviedru izcelsme)blakus,dariju visu kas darams un teicu-vel nav tas laiks uttEs tagad domaju-Marta pardzivoja Ziemassvetkus,Vecgadu -dziva vel joprojam!Sis gadijums man ta atmina-virs vel nesen teica,ka es esot Martu "saglabajusi".Radiniekiem ir loti gruti sadzivot ar faktu,ka ir laiks aiziet vinu tuviniekiem...! (t)
20.01.2012 22:38 |
 
10 gadi
Reitings 1237
Reģ: 15.12.2009
pirms gadiem atceros kaimiņš dusmās,jauns puisis, sakāvās laikam un draudēja citam vīrietim, noteica,ka sen morgā laikam nav bijis. Šo kaimiņu nākošajā vai aiznākošajā dienā notrieca mašīna un viņš gāja bojā..
20.01.2012 23:17 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
+1 essnee
20.01.2012 23:27 |
 
Reitings 509
Reģ: 24.03.2011
Emmanuelle, wow, tas, ko Tu izdariiji ar to tantinju, ir tiiri par briinumu saucams! Nudien cepuri nost :-) Bet par teemu-es arii ticu, ka no muusu domaam, runaam un ieksheejaas nostaajas notiek tas, ko mees "pasuutam". Man no dziives ir daudz piemeeru, taapeec censhos sevi vienmeer noskanjot uz pozitiivo!
21.01.2012 01:48 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Diosa-es nekad negribeju dzivot Amerika-kaut ka nelikas "mana vieta"!Vienu reizi braucu masina ar savu tagadejo viru un domaju-es loti velos so virieti uz visiem laikiem...atceros tas sajutas, to spriedzi mana galva!Taja bridi likas,ka pilnigi kads liek man to darit...!Logiski domajot-ka var appreceties cilveki,kuri viens otru zin tikai 16 dienas!?Te nav logikas! |-)
Man ari ir tik daudz neizskaidrojamu situaciju ! :-)
21.01.2012 03:02 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Domaaju, ka vaina nav priekshnojautaas, bet gan paaraak iespringstot un koncentreejoties, uzliekot paaraak lielu noziimiibu un stresu uz lietu, to sanaak sabojaat. Man biezhi bijis, ka saudzeeju ar iipashu attieksmi, jo lieta daarga, vai ne mana, bet tas izraisa preteejo - nometu zemee, sapleeshu.
Hah, vai taapat reizeem nav ari ar attieciibaam, kaadas darbiibas procesu, ne vien lietaam...

Bet vienai lietai sakaraa ar kosmosa (?) energijaam gan es ticu, ka nedriikst staastiit apkaart savas laimes, teiksim par beerninju puncii, ar kaadiem panaakumiem, lielaam paarmainaam, kas tikai tuvojas. Iipashi iesaku meiteneem sheit, anoniima vide, lai gan skietami, bet nav nekaads aizsegs, nu nevajag, kaadam vienmeer atradiisies klusa negaacija pret cita laimi... :-)
21.01.2012 03:23 |
 
Reitings 509
Reģ: 24.03.2011
Emmanuelle-man atkal ASV, iipashi Los Angeles, ir sapnju vieta jau kopsh 16 gadiem :-) Vienmeer zinaaju, ka agraak vai veelaak nonaakshu sheit!
21.01.2012 03:25 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Diosa, kaa Tu tur nokluvi, kaa ieguvi uztureesanaas atlauju?
21.01.2012 03:26 |
 
Reitings 509
Reģ: 24.03.2011
karinjo-aizbraucu studeet!
21.01.2012 03:26 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Peec studiju beigaam Tev jaadodas prom?
21.01.2012 03:27 |
 
Reitings 509
Reģ: 24.03.2011
Jaa, bet lai taa nebuutu, man jaanoprec savs miiljums :-P
21.01.2012 03:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits