Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lokkkkas un zeķubikses :D

 
Reitings 273
Reģ: 04.10.2009

Sveikas meitenes! (l)

Man šodien divi jautājumi :-D

a) Par lokām - ar kādām metodēm iespējams dabūt šādas lūk lokas:

http://ej.uz/c3oc

Man ar lokšķērēm un taisnotāju taisot lokas vienmēr sanāk tādas akurātas un kārtīgas, bet pārmaiņas pēc gribētos dabūt tādas, kā bildē :) Kā to var izdarīt? Varbūt kādai ir kāds padoms? :) Mati man ir gaaaaari, tā ka varu izpausties visādi :-D

b) Visai muļķīgs bet tomēr jautājums kurš jau sen mani uztrauc - par kurpēm un zeķubiksēm :-D Nezinu tas tikai tāds mans priekšstats vai vispārpieņemta norma, ka velkot kurpes ar vaļēju purngalu ir ne pa tēmai vilkt zeķubikses? Esmu tā izdarījusi tikai vienreiz un tikai tapēc ka nebija citas izejas un ar tādām kurpēm kurām tikai ļooti maziņš tas vaļējais purngals :-D Kā tur ir īsti ar šito lietu? (l) Apgaismojiet kāda mani :-D

Lai visām izdevies 5dienas vakariņš (l)

20.01.2012 20:16 |
 
10 gadi
Reitings 886
Reģ: 10.11.2011
Tur ir tieshi aprakstiits kaa un ko dariit ;)
20.01.2012 21:07 |
 
10 gadi
Reitings 886
Reģ: 10.11.2011
Manupeaat var vilkt zekbikses pie taadaam kurpeeem...man kkaa vairaak nepatiik ja zekubikses velk pie sandeliiteem, nezinu kaapeec :d ja ir vess vienmeer censhos atrast taadas zekubikses kuraam nav taad peedu liinijas ieshuutas, lai buutu vnk gludas.
20.01.2012 21:09 |
 
Reitings 273
Reģ: 04.10.2009
Ou jē - tiešām - nemaz nepaskatījos, kas tur uz leju sarakstīts, tikai bildes apskatījos :-D
Bet tāpatās - ja es lokoju ar taisnotāju man sanāk tādas akurātas lokas - pat tad ja es izvelku cauri ar pirkstiem - paiet 30 sekundes un man viņi atkal sakrīt tajās pat lokās :D Mati man slīdīgi un padevīgi - kā panākt šitādu messy izskatu neesmu atkodusi vēl :-D
20.01.2012 21:11 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Ir jau redzēts, ka velk zeķenes pie vaļējām kurpēm, bet katru reizi, kad to redzu, nosolos, ka es tā NEKAD nedarīšu:D Manuprāt, izskatās briesmīgi.
20.01.2012 21:58 |
 
Reitings 273
Reģ: 04.10.2009
Kaut kad nesne ievēroju, ka Ievas pārvērtību raidījuma sākumā ir kadrs kur uz melnām zeķubiksēm tiek vilkta siksniņkurpe - tas gan mani samulsināja un tā arī nesapratu - vai tad tiešām tā drīkst darīt? :-D
20.01.2012 22:06 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Labāk jau nevilkt, bet ja sanāk, tad TIKAI tās, kurām priekšā nav tā tumšā šuve! :-)
20.01.2012 22:22 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
runājot par kurpēm, zeķbikses pie kurpēm ar vaļēju purnu - vēl ir ok ;) ja ir gladiatortipa kurpes, tad tas tiešām vairāk nav ok. ja reiz ir tik auksts, tad jāpiemeklē kurpes aukstiem apstākļiem,es vienkārši neizprotu šito māniju uz vienu pāri un tad nēsā viņu visu cauru gadu, kad vien var, gan pie zeķbiksēm, gan pie visa cita klāt. siksniņkurpes, manuprāt, paredzētas pavasarim/vasarai/agram rudenim, slēgtās kurpes - rudens/ziema, protams telpās, bet nu arī jābūt daudzmaz atbilstoši..

un par lokām- ļoti vienkārši. vajag savirpināt matus un smuki satīt copītē, bet tādā kārtīgā copītē, nevis tā kā tagad daudzas radušas, pa fikso to nekārtīgo ļipu taisīt.. un vajag diezgan ilgi turēt to copi, uz nakti var kaut vai, vai arī pāris h pirms gaidāmā pasākuma,ja tā vajadzīgs.. un videji mitros matus, tad, kad izlaidīsi, bus tādas lokas vaļīgas un pati varēsi pajaukt, lai ir tās nekārtīgās lokas.. :-P
20.01.2012 22:26 |
 
Reitings 179
Reģ: 16.11.2009
Lokas, pamegini ar rulliem, pirms tam ieliekot putas. Atteelaa modelei skiet puukaini mati pasi par sevi.
Man ar taisnotaaju taadas lokas nesanaak, jo man ir biezi un diezgan rupji mati.
Kurpes ar valeju purnagalu- nevelk kopa ar zekubiksem, vienalga kadam. Vakara pasakuma ieteiktu vilkt kurpes ar slegtu purngalu. Kurpes ar atverumiem, manuprat, vairak domaatas siltakam laikam.
20.01.2012 22:59 |
 
Reitings 273
Reģ: 04.10.2009
Par veco labo copi biju jau aizmirsusi - esmu agrāk tā darījusi - tikai neesmu pēc tam mēģinājusi dabūt šādu gala rezultātu :-)
Vēl man pašai ienāca prātā, ka pēc tā paša taisnōtāja varbūt vajadzētu tā kārtīgi tās lokas sapurināt vai kaut ko tamlīdzīgu sadarīt un uzreiz pēc tam sapūst laku, lai mati paliek kā sabužināti nu vai vismaz uz to pusi :-D
Un runājot par kurpēm - man gan pašai gandrīz visas kurpes ir bez jebkā vaļēja, bet ir vienas, kas man neliek mieru - gribās vilkt bet laikam jāciešas līdz vasarai 8-)
20.01.2012 23:15 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Miesas krāsā, ļoti ļoti plānas 10, 15 den, bez pirkstu vīles, kāpēc ne... Atkarībā cik tās kurpes vasarīgas šiem apstākļiem.. Melnas siksniņu, gladiatoru uzvilktu..
20.01.2012 23:20 |
 
Reitings 136
Reģ: 20.07.2011
Tādas lokas, kad man bija gari mati, taisīju, tinot uz avīzēm. Tad viņas sanāk izteiktākas nekā ar lokanajiem ruļļiem, kas veidu viļņainus matus. Vispirms tāpat izžāvēju, samitrināju ar alu, tad satinu avīzes. Ja uztin vnk slapjus matus, neizžūst uz avīzēm un lokas nesanāk. Par zeķubiksēm- vsp nesaprotu, kāda jēga pirkt 1, kaut ļoti labas kurpes ar vaļēju purngalu. Ja man būtu jāpērk 1 kurpju pāris visam gadam, tās noteikti būtu tumšas (melnas, brūnas, tzilas, whatever) agstpapēžu laiviņas ar slēgtu purngalu :)
22.01.2012 16:17 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Lokas visbiežāk taisu ar lokšķērēm. Ja pēc tam kārtīgi izpurinu, tad nemaz nav tik stīvas un kārtīgas.

Par zeķubiksēm - ja vaļējs ir tikai pats purngaliņs, tad mēdzu vilkt zeķubikses, bez vīles protams vai riktīgi biezās. Siksniņkurpes ar zeķubiksēm gan neciešu!
22.01.2012 16:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits