Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūsu domas/viedokļi

 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012

Sveikas!

Izstāstīšu savu situāciju un labprāt dzirdētu Jūsu domas par to visu,kāda būtu rīcība!

Pirms laiciņa izšķīros ar savu puisi,nepagāja ilgs laiks,ka netā iepazinos ar puisi,kas ir no ārzemēm.Mums bija ļoti jauka sarakste,kopīgas intereses,viedokļu sakritība.Dienu no dienas arī sapratu,ka viņš ir ļoti līdzīgs manam Ex-izskatā,raksturā.Katru vakaru sarakstījāmies,viens otru iepazinām aizvien vairāk.Nedaudz biju šokā,kad viņš pateica savu reliģiju(jā,jā,musulmanis),bet puisis jauks-studē,strādā.Saskaņa mums ļoti laba,cik var būt interneta vidē.Visu laiku caur netu sazinājāmies,skypu.Dienu no dienas sarakstījāmies,bet tad puisis pateica,ka grib ar mani sazvanīties pa telefonu,sarunāties caur skypu,redzēt mani web kamerā.Es visu laiku tik teicu-jā,jā,bet tā arī neko neīstenoju.Nezinu kāpēc,bet iespējams,ka bailes,ka runājot būs valodu barjera,lai gan sarakstoties viss ir ok!

Vakar puisis vnk pateica,ka vairs nevar to izturēt,ka solu,ka sazvanīsimies,redzēsim viens otru (bildes esam redzējuši,bet viņš gribēja,ko reālāku.Nenoliegšu,ka es arī,bet iekšēji to visu laiku atliku...),bet beigās nekas neiet uz priekšu.Pielikām mūsu sarakstei punktu,kopš vakardienas vairs nesazināmies.Viņš teica,ka es baidos no kaut kā,bet es teicu,ka nē,bet kad prasīja,kāpēc tad es neko nedaru-man nebija pat īsti ko atbildēt.Jo līdz šim viņš jau ilgi ir uz mani gaidījis...Tāpēc beigās sanāca,ka nostādu sevi stulbā situācijā.Puisis pateica,ka neko nevēlas dzirdēt no manis!Jā,daļēji apzinos savu vainu...bet vai ir vērts ko glābt???

20.01.2012 17:20 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Pirmkārt, tie musulmaņi raksta visām pēc kārtas. Otrkārt, vienmēr izliekas par baigiem jaukumiņiem un cukuriņiem. Kā tas viss beidzas var lasīt un redzēt ziņās. :) Priecājies, ka vairs neraksta un atrod sev kādu vismaz reliģiskajā ziņā tuvāku.
20.01.2012 17:25 |
 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
Nu nav,nav šis tas musulmanis,kas visām dragā pēc kārtas un raksta,pilnīgi atšķirīgs cilvēks-bez visiem klajajiem savaldzinājuma un mīļuma testiem.Domāšana pilnīgi savādāka.
20.01.2012 17:30 |
 
Reitings 1149
Reģ: 27.04.2009
kā gan Tu vari šādi spriest par cilvēku, kuru pazīsti tikai caur datora klaviatūru...
"Nu nav,nav šis tas musulmanis,kas visām dragā pēc kārtas un raksta,pilnīgi atšķirīgs cilvēks"

Man tas liekas naivi.
20.01.2012 17:34 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Kādā interneta adresē iepazinies ar viņu? (t)
20.01.2012 17:41 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Varbūt labi vien ir, ka nevēlas vairs no Tevis neko dzirdēt. Tomēr atšķirīgas reliģijas, dzīvojat dažādās valstīs (pieņemu), dažādas kultūras. Nu reāli, cik liela iespēja, ka tur kaut kas labs sanāktu?
20.01.2012 17:41 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Jā, jā, šis noteikti ir tas īstais un vienīgais atšķirīgais princis baltā zirgā. :) Lūdzu neesi tik naiva.
20.01.2012 17:44 |
 
Reitings 339
Reģ: 29.01.2009
Beidz. Neesi tik naiva!
Pirmkārt-sarakste caur netu nedod tev reālu priekšstatu par cilvēku. Tu viņu redzi tādu, kādu gribi redzēt, nevis tādu kāds viņš ir.
Otrkārt-kur ir garantija , ka viņš rakstīja patiesību par sevi?
Treškārt-viņš ir musulmānis, tas nozīmē ĻOTI daudz!!!
20.01.2012 17:51 |
 
Reitings 339
Reģ: 29.01.2009
Un par iepazīšanos caur netu-no savas pieredzes, kad biju vel zaļais gurķis: viens izrādījas krietni vecāks, neka man stāstīja un ar šausmīgu ģīmi(neskatoties uz to ka bildēs vinš bija ok)
otrs katru algas dienu nodzēra to vietēja bārā bolderajā!! protams trāpījas man vienu reizi patiešam labs puisis, bet pec pāris randiņiem sapratu, ka viņš nav mans īstais( bija ļoti sāpīgi šķirties gan viņam , gan man)
20.01.2012 17:58 |
 
Reitings 1832
Reģ: 20.01.2012
Te par naivismu nav nekāda runa!
Viņa reliģija ir vismazākais,kas man traucētu-tādu aizspriedumu man nekad nav pret nevienu reliģiju bijis!Un zinu,ka viņš ir reāls,bildes neskaitāmas esmu redzējusi,sarunas,sarakste-tas tomēr ir daudz,jo ilgāku laiku jau to darījām.Viņš ir bijis arī LV studēt,tagad savā valstī turpina studēt un strādā.
Bet nu jā,saprotu,ka daudzām vien jau alerģiju uzdzen musulmanisms,jo nez kas saklausīts par fiktīvajām laulībām un tādām lietām,bet viss ok!
20.01.2012 19:50 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka liec tam visam punktu. Viņš tev varbūt ir palīdzējis tikt pāri šķiršanās sāpēm, aizpildot tukšumu, bet caur interneta sarakstēm NEVAR iepazīt cilvēku. Nevar redzēt emocijas, nevar zināt, kāds cilvēks ir ikdienā, nevar dzirdēt intonāciju.
Pieņem to kā foršu sarakstīti, kā plusu pašapziņas celšanai, bet tagad aizmirsti viņu.
Nu ir laiks iepazīties ar reāliem vīriešiem.
20.01.2012 20:11 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Man gan nav nekādu aizspriedumu pret musulmaņiem :-| Normāli cilvēki un daudzus ko pazīstu,forši cilvēki!Netaisos nevienu te aizstāvēt,bet katrā valstī, tautībā, reliģijā ir normālie un nenormālie cilvēki ;-)
Attiecībā uz šo diskusiju - rādās,ka puisim pret Tevi bija nopietni mērķi, gribēja Tev vairāk tuvoties,bet saprata,ka no Tavas puses tas viss nenotiek tik viegli, esi vairāk ieturētāka un vēsāka,kā jau vairums latvieši :-) Ko varu ieteikt? Ja Jums bija nopietna sarakste, iespējams, ka puisis vēlāk pats Tev uzrakstīs, iespējams, ka visu sarunāja tikai dusmu iespaidā. Ja nē, jāturpina katram sava dzīve un vairāk realitātē ;-)
20.01.2012 20:26 |
 
Reitings 74
Reģ: 10.01.2012
ja tadi ir tie arzemnieki, doma tikai par sevi, galvenais neludzies vinam, tad vel nezin ko iedomasies no sevis, turpini neitralas sarunas...saja gadijuma jutu tev lidz
20.01.2012 20:31 |
 
10 gadi
Reitings 886
Reģ: 10.11.2011
Es arii neesmu pret musulmaniem. Tikai tie kas tieshaam ir uzaugushi savaa valstii, tad tie jaa, ir diezgan pastulbi, bet taadi kas jau ir nodziivojushi pusmuuzhu piemeeram londonaa, tie ir pavisam citaadaaki un ar taadu pashu domaashanu kaa mees visi. Nevajag baazt visus cienaa maisaa, mees latvieshi esam veel ne labaaki... Es kad pasaku ka esmu no layvijas....taatad mauka un dzeeraaja.. Loti slikts iespaids radies vismaz londonaa par muusu galu...latvieshi vai lietuvieshi, vinji vinjus neshkiro, visi vienaadi..
20.01.2012 20:43 |
 
10 gadi
Reitings 886
Reģ: 10.11.2011
Bet autorei tomeer iesaku nebuut tik naivai, nav iistaa vieta kur sarakstiities internetaa...normaali cilveeki nesarakstaas cau netu, tici man ... Izbeidz to visu, buus tev labaak.. :)
20.01.2012 20:44 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Sammia,piekrītu,arī daži cilvēki ārzemēs pazīstami un pati tagad tur lielākoties dzīvoju.Daudzi tur teica,ka pa LV cilvēkiem ir dzirdētas šausmīgas atsauksmes,ka mēs tādi un šitādi esam!Skumīgi..tāpēc arī mums rodas negatīva nostāja pret citas tautības,reliģijas cilvēkiem.
Brīnos,kāpēc daudzas saka,ka nē,nekādā gadījumā iepazīties internetā?Daudzas taču tāpat ir iepazinušās |-) Man pat dažas draudzenes šitā ir apprecējušās,arī ar ārzemniekiem un viss ok ;-)
20.01.2012 21:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits