Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

barojošs krēms?

 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011

sveikas, meitenes!

mani ļoti samulsinājusi pašas āda -- līdz šim vienmēr bijusi ļoti taukaina, taču šoziem pēkšņi (kopš grādi aizgāja mīnusos) kļuvusi sausa. visa sejas āda ir raupja, vairākās vietās pat tā kā nāk nost -- pat uz pieres, kas vienmēr bijusi ļoti, ļoti taukaina zona

no dermowas antibakteriālajām ziepēm un spirtota losjona, protams, uzreiz atteicos, tagad iztieku ar pavisam maigu, nomierinošu sejas mazgāšanas želeju un dr.hauscha mitrinošo krēmu. mēģināju ar skrubi, bet to raupjumu tas dabū nost tikai uz kādu dienu, nākamajā viss atkal pa vecam

tad nu mans jautājums jums -- vai varat ieteikt kādu labu, nedārgu (jo domāju, ka problēma drīzumā pazudīs tikpat ātri kā radusies) barojošu krēmu, kas uz ādas neliktos ļoti taukains? man kā visumā taukainas ādas īpašniecei kā ļaunākais murgs šķiet taukaini krēmi :D

vai varbūt ar ādas sausumu var cīnīties kā citādi? kā?

20.01.2012 08:54 |
 
Reitings 339
Reģ: 29.01.2009
Man tāda pati problēma bija pagajušajā ziemā kad bija -20.
Izmēģināju visu, uzreiz atteicos no spirta saturošiem losjoniem. Tagad man tā ir arī šoziem. Kosmetologs teica, ka tad ir vecuma izmaiņas organismā, un tagad man ir atsevišķa kosmētika ziemai un vasarai!Ziemā lietoju vai nu Avon Solution oranžho krēmu vai nu LUMENE ar c un e vitamīniem, bet vasarā, attīrošas un matējošas salvetes vienmēr līdzās un smērēju seju ar vieglām mitrinošām želejam (man patīk clinic taukainai ādai vai AVON SPA sejas ādas mitrinātājs)
20.01.2012 15:41 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Bioderma, Atoderm nutritive, bagātīgi baro un mitrina
20.01.2012 22:19 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
cena ap 9ls
20.01.2012 22:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits