Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vēlēšanās piepildīšanas tehnika

 
10 gadi
Reitings 253
Reģ: 29.01.2009

Labrīt meitenes! :)

Šorīt tāds filozofisks garstāvoklis! Domas par visu un neko.... Un tad aizķēros pie domas kā piepildīt vēlēšanos! :)

Iegooglēju un tur man izmeta divas dažādās tehnikas! 8-) viena ir tāda, ka cilvēkam visu laiku ir jākoncentrējas uz vēlmi (t.i. visu dienu pie sevis jāskaita mantras) un otra ir tāda, ka jāievēlas un tad jāpalaiž vēlme visumā (t.i. jāaizmirst). Kā ir ar jums? Kādas ir jūsu tehnikas?

Par sevi varu teikt, ka esmu uztaisīsju domu dēli. Gada laikā tikai viena piektdaļa izpildījusies.... Tādēļ domāju kko pamainīt! :d bet pirms to daru vēlos dzirdēt citas pieredzes!

Paldies! :)

18.01.2012 13:06 |
 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
Reizēm es uz visu šito skatos dikti skeptiski, bet taipat laikā zinu, ka domu spēks darbojas.
Bija viena situācija, kuru es prata biju vizualizējusi, un sad tad uzbūru acu priekšā, līdz tā situācija tieši tada arī notika.
Tapat bieži vien ir tā, ka domāju- tā, būtu tik forši, ja varētu vēl nopelnīt, piemēram, papildus 30ls šomēnes un še Tev- tieši man tiek piedāvātas papildmaiņas.
Tas tā ļoti nenozīmīgi.
A skeptisms tāpēc, ka, ja visu varētu šitādā veidā panākt, tad visiem viss būtu. :-D
18.01.2012 13:22 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Es nesen tieši par šo domāju - respektīvi, secināju, ka lietas, kuras esmu tā viegli iedomājusies joka pēc un pēc tam "palaidusi vaļā", ir smieklīgā kārtā piepildījušās (pat tādas, kas īsti nebija vēlmes, bet "kā būtu, ja būtu?"), taču lietas, kuras tiešām gribu un visu laiku par tām domāju, "dīcu" Visumam, lai man iedod, tās negrib piepildīties :)
Tāpēc es piekrītu otram variantam - ka vajag viegli un ar pozitīvām emocijām, nevis saspringti, ar domu - nu kad tad beidzot būs?!
18.01.2012 13:24 |
 
Reitings 90
Reģ: 30.09.2011
man mācīja tā, ka domas materializējās. Tāpēc jāraksta uz lapiņas , piem. man ir mašīna, man ir māja, es braucu vasarā ceļojumā. Nu, itkā strādā, varbūt tiešām domas materializējās, pamēģini. :-)
18.01.2012 13:25 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Strādāt un darīt kaut ko tās lietas, ko vēlos, labā.

Vienkārši, piedomājot pie tā un esot ar pozitīvu attieksmi, bieži vien arī ne tāda rezultāta kā vēlamies gadījumā, cilvēks saskatīs pozitīvo.
18.01.2012 13:26 |
 
10 gadi
Reitings 253
Reģ: 29.01.2009
Tikko ar kolēģem arī par šo tēmu runājām un viņas visas kā viena saka, ka doma ir jāpalaiž! :) īstenībā es tik ļoti katru dienu domāju par vienu no savām vēlmē, ka nav brīnums, ka tā nepiepildās! Bet kā lai palaiž? ;) Laikam jānodarbina sevi tik tālu, ka par to nesanāk iedomāties
18.01.2012 13:27 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
iedomājies, ka Tev jau tā ir un ka viss jau ir kārtībā, ka tagad vari pievērsties citām domām :D
18.01.2012 13:31 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
pa lielam es domāju, ka tas ir normāls bullsh*t, jo, ja cilvēks kko domā un piedomā, tad vienkārši vairāk cenšas to sasniegt un darbojas aktīvāk.
bet uz mani darbojas tāda muļķīga lieta - kādā brīdī iešaujas prātā "bāc, kā būtu, ja būtu tā", nu principā uz 2 sekundēm kko nodomāju un aizmirstās uzreiz. un pēc ilga laika piepildās. un tad es atceros, ka taču biju reiz kko tādu nodomājusi.. un ļooti bieži tā gadās. tādēļ drīzāk domāju, ka tāds nejaušas lietas, kas tiešām tev būtu vajadzīgas un, ko tu vēlies taja brīdī, ir tādas, kas kādā laika posmā ir realizējamas visreālāk.
18.01.2012 13:32 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man ir 2 varianti kā vēlmes piepildīt
1) Vienkārši to darīt, jebko ko esi ievēlējies, atrast jaunu darbu- iet un meklēt, nolikt tiesības- iet uz autoskolu un nolikt, iegūt paaugstinājumu darbā- virzīties uz to mērķtiecīgi, nomest svaru- risināt to tulīt, sportot, ēst veselīgi utt., es nedomāju, ka uzliekot uz sienas bildītes kaut kas virzīsies uz priekšu vai nokritīs no gaisa. Tā var notikt, ka pēkšņi, bet uz to nekad nevar palauties.
2) Ja tu jau esi izdarījis visu iepriekšminēto, darījis rīkojies taču palicis pavisam maz, tad jā ticēt, ka viss notiksies līdz galam, domāt pozitīvi.
18.01.2012 13:45 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Man darbojas tas paņēmiens, ka es iedomājos un to domu uzreiz arī palaižu. Gan svarīgās, gan nesvarīgās lietās, tikai tas notiek tā dabiski, jo speciāli nemāku vēlēšanos aizmirst. :D Pēc laika, kad vēlēšanās pa kaut kādiem ceļiem atradusi iespēju piepildīties (reizēm pat neticamiem), atceros - ei, bet es tieši domāju, ka būtu tik forši, ja tā notiktu!
Ja uz kaut ko ļoti koncentrējos, domāju, ceru, ir skaidrs, ka tas nenotiks.
18.01.2012 13:52 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Nav tik svarīgi, kā tu par to savu vēlmi domā, bet svarīgi ir tas, lai šī vēlme ir pareizi veidota. Vēlmēm ir jābūt konkrētām un ir jēga vēlēties tikai to, ko tu pati vari veicināt/ietekmēt.
Runājot par diviem tevis pieminētajiem mērķu sasniegšanas veidiem, domāju, ka ne viens, ne otrs. Katru dienu nepārtraukti sevi maniakāli bakstīt ar kaut kādiem "buramvārdiem" noteikti nav tas pareizākais variants, bet palaišanai Visumā arī īsti nav jēgas, jo tu taču saproti, ka vēlēšanās piepilda nevis labie rūķīši vai citplanētieši, bet gan tu pati, sevi uz to noskaņojot. Man pašai ar vēlmēm ir tā - pirms jaunā gada, augošā Mēnesī uz sarkanas lapas visas savas vēlmes uzrakstīju, piedomājot un izjūtot tās, un to lapu tagad nēsāju savā plānotājā, ik pa laikam atkal izlasot un pārdomājot. Vēlmju piepildīšanā nav nekādas maģijas vai pesteļošanas, tā ir tikai zemapziņas noskaņošana uz konkrētām lietām.
18.01.2012 13:53 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Ja tas viss būtu tik vienkārši, tad mēs te sen jau visas dzīvotu villās pie jūras, brauktu ar Ferrari(tikai piemērs) un mūsu bankas konts papildinātos mistiskā veidā katru mēnesi pats no sevis :-D Nepietiek ne ar domu palaišanu kosmosā ne katras dienas burbulēšanu. Ja gribās jaunu auto, jākrāj nauda vai vismaz jāpiedalās loterejās, kur to var vinnēt. Neviens nepiezvanīs pie durvīm, nenorādīs ar pirkstu uz jūsu kolāžu un neteiks "Hej, to visu Tev noliku pie mājas kastēs iesiaņotu un apsietu ar sarkanu banti". Īsumā-pašam jākustina sava pēcpuse, lai savas vēlmes piepildītu. :)
18.01.2012 13:59 |
 
Reitings 214
Reģ: 29.11.2011
Iepriekš sev biju uztaisījusi vēlmju kolāžu, un no šīs kolāžas piepildījās tieši tās lietas kuras vis mazāk gaidīju, kolāžu biju kaut kur nobāzusi un tad kad kārtoju māju, atradu un skatos man tas viss ir...
Arī, šogad izveidoju kolāžu, tik šoreiz daudz nopietnāku un tā teikt visam mūžam :D
Bet tā ikdienas vēlmes es piepildu izmantojot vizualizācijas tehniku, šādā variantā es atradu man vajadzīgo speciālistu, pats mani uzmeklēja un noliku augstskolā eksāmenu, es mēnesi iepriekš katru vakaru vizualizēju, kā sēžu eksāmena telpā, esmu baigi smaidīga, un visu laiku aktīvi rakstu. Beigās sanāca tā ka pasniedzējs sajauca eksāmena darbu un man iedeva uzdevumus kurus kaut kad iepriekš bijām klasē pildījuši, saņemot lapu nobrīnījos, skolotājam vēl prasīju vai tiešām šie uzdevumi, viņš jā jā raksti laiks iet, pagāja eksāmenam atvēlētais laiks dodu lapu, šī uz manis skatās un prasa kur eksāmens kas tas tāds, es saku un man bija cilvēki kas apstiprina ka viņa pati man iedevusi, tād nu beigās atzina ka pati neuzmanīga un man tāpēc nevajag dēļ viņas pārlikt utt...tā nu vizualizācija strādā jo es tiešām tos uzdevumus pildīju nenormāli laimīga un raiti, arī atzīmi kādu vizualizēju dabūju :) Tā kā tici netici! ;-)
18.01.2012 14:34 |
 
10 gadi
Reitings 105
Reģ: 29.01.2009
man ir tā, ka jāiztēlojas tieši pretējais, tad varbūt kaut kas labs ar mani notiks, jo, ja es kaut ko ievēlos, tieši tas man nebūs un tieši tas ar mani nenotiks! tas laikam kā kuram! :-D
18.01.2012 14:40 |
 
Reitings 405
Reģ: 18.01.2012
Kaut ko ļoti, ļoti vēlos un esmu pārliecināta, ka es to iegūšu! 8-)
18.01.2012 19:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits