Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ģimenes pieaugums. Kad?

 
Reitings 671
Reģ: 29.01.2009

Mani jau ilgāku laiku moka domas par nākotni. Ar otru pusi ļoti vēlamies bērniņu. Nekad neesam iespringuši, par to kas būs ja palikšu stāvoklī,vienmēr domājām, ja būs tad noteikti tā būs lemts. Bet nu jau 3 gadu kopdzīvē, joprojām ir tā teikt paveicies jeb tieši pretēji. Neplānojam, bet gribam. Tagad aizvien vairāk par to runājam, ļoti gribam, bet tā teikt tīši "taisīt" kas aptur. Nav jau tā ka ir bailes, bet it kā kas aptur, liek pagaidīt. Kā saprast, kad ir tas īstais laiks, vai tiešām pienāks brīdis, kad būs abiem jā tagad ir laiks? Negribas īsti sagaidīt 30 gadus, lai gan līdz tam vēl tālu...

Mēs esam pat vārdiņus izdomājuši, mēdzam iztēloties dzīvi ar bērnu, noskatām kādas mēbeles gribētu, ratiņus... tas viss liekās tik brīnumaini (l)

padalieties pieredzē, domās, sajūtas. Kā ir/ bija ar jums.

15.01.2012 23:43 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
Man šķiet, ka nedrošība rodas ik pa laikam, pat tad kad esi stāvoklī, kad bērniņš piedzimst - tu domā vai varēsi, vai abi to spēsiet, vai spēsiet izaudzināt labu cilvēku.

Es gan nespēšu atbildēt, kad ir īstais laiks, katram jau tas ir savs - atkarīgs no vēlmēm, iespējām, attiecībām un materiālām lietām.
15.01.2012 23:54 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Domāju, ka bērniņš pats "pieteiksies" īstajā brīdī, neuztraucies tik ļoti! Kā ir man? Esmu karjeriste, tuvākajā laikā plānos doktorantūra, zinātniskie pētījumi, pasniegšana universitātē, pāris patenti bezrūpīgākai dzīvei, taču tad, ja es kaut vai rīt satikšu vīrieti, kuru ar laiku mīlēšu (tāpat kā viņš mani), tad es viņam dzemdēšu kādus 7 bērnus, aizmirstot par karjeru, neko neplānojot, bet esot laimīga ar bērniem.
15.01.2012 23:55 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
poliuretāns,

kā tad viņš pieteiksies, ja viņu netaisa?

Tad jau kkādā ziņā neesat gatavi, ja kaut kas attur sākt "taisīt".
16.01.2012 00:22 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
*Roze*, labi, palabošu...taču tad, ja es kaut vai rīt satikšu vīrieti, kuru ar laiku mīlēšu (tāpat kā viņš mani), tad mēs nekavēsimies ar bērnu taisīšanu + es viņam dzemdēšu kādus 7 bērnus, aizmirstot par karjeru, neko neplānojot, bet esot laimīga ar bērniem.
16.01.2012 00:24 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Nu, varbūt vajadzētu ievirzīt sarunas par precībām un gjimenes veidošanu. Kad būsi precēta, tad vieglāk būs pieņemt lēmumu par bēbi, jo tas būt it kā pašsaprotami.
16.01.2012 00:36 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ja jusfinansiali to varetu atlauties...kapec ne! cik noprotu nekadi mazie berni ar vairs neesiet!


p.s par mani. tuvakaja piecgade noteikti neee
16.01.2012 01:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits