Jūsu vīriešu dīvainības

 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010

Būtu diezgan jautri,ja katra pastāstītu ar kādām dīvainībām ir apveltīti jūsu puiši :-) :-)

Manējais piemēram naktī iet ēst,nekad nelieto nazi,ēd tikai no bļodas un bieži vien sēž tualetē ar laptopu vai pēdējo presi :-D :-D :-D

14.01.2012 23:47 |
 
Reitings 1223
Reģ: 23.04.2010
Jā,ir smieklīgi...
Nu manējais vienmēr ledusskapī liek tukšus traukus,katru vakaru savas zeķes dod sunim:Darī nelieto dakšiņu, tikai karoti:D
15.01.2012 05:00 |
 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010
Hahah,KĀPĒC zeķes ir jādod sunim?
15.01.2012 05:57 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
ārprāts, tik mežonīgi izklausās :-D īpaši tie ēšanas paradumi :-D

es savējam nezinu neko tik ļoti dīvainu... nu, gan jau zinu, bet man tas vairs nešķiet dīvaini droši vien. :-P
15.01.2012 06:20 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
ā, atcerējos, kad par skrāpēšanu izlasīju. viņam patīk, kad dušā tā kārtīgi muguru skrāpē. :-D
15.01.2012 06:53 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Piedodiet, bet par to, ka uz WC līdzi ņem ne tikai savu, bet arī meitenes telefonu, man gan gribas teikt, kas tas ir nevis dīvaini, bet gan...nav īsti normāli. Ko viņam vispār vajag no cita telefona? Un vēl WC? |-)

Bet par to WC gan labāk saviem puišeim pasakiet, ka nav veselīgi tur ilgi sēdēt - tā tikai veselības problēmās var iedzīvoties. ;-)
15.01.2012 11:23 |
 
Reitings 713
Reģ: 10.07.2009
manējā dīvainākais ieradums viennozīmīgi ir dziedāt līdzi dziesmām, kad esam mājās :D
vēl viņam ir tāds ieradums, uzreiz pēc seksa vienmēr uzklāt gultu :D pirmais izkāpj un sāk klāt, neskatoties uz to,ka es tur vēl guļu :D (protams tikai pa dienu)
15.01.2012 12:43 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Sen neesmu lasījusi tik labu diskusiju! Paldies tās autorei un meitenēm! Pat žēl, ka maniem ex dīvainību nebija. Vienīgi viens no viņiem varēja ēst tikai pie galda, kas man likās gan dīvaini, gan kaitinoši. Nekāda našķošanās gultā nebija iespējama, viņam vienmēr bija jāsēž taisnu muguru pie galda.
15.01.2012 12:57 |
 
Reitings 748
Reģ: 25.02.2009
TV skaņu vienmēr atstāj uz nepāra skaitļa skaļuma, jo pāra skaitlis esot uz nelaimi :D
Lieki piebilst, ka nekad un nekur citur nekas saistībā ar skaitļiem nav aktuāls :D
15.01.2012 13:15 |
 
Reitings 116
Reģ: 14.01.2012
Šorīt izlasīju pārējos komentārus, labs :-D
Interesanti, kādas dīvainības viņi pastāstītu par mums no puiša skatupunkta :-/ :-D
15.01.2012 13:23 |
 
Reitings 324
Reģ: 29.01.2009
Vienmēr, kad gatavojam ēst, tad nekad nevar nociesties, kad būs gatavs un vienmēr pagaršo visas sastāvdaļas, arī ZAĻUS kartupeļus un saka, ka baigi garšīgie. :D

Ir no Kurzemes un runā ar dīvainu akcentu, īpaši vārdu jāsmejas - saka jassmejas. Un tad parasti arī ir jāsmejas. :D

Saka, ka ir baigais kartupeļu cepšanas meistars, bet, kad pašam jācep, tad puse no kartupeļiem vienmēr izkrīt uz plīts un tur paliek elļas pleķi. Atnākot mājās ir skaidrs, kas ticis gatavots. :D
15.01.2012 13:27 |
 
Reitings 116
Reģ: 14.01.2012
Vējšmatos, arī es esmu no kurzemes un viņš vienmēr smejas par manu E burta garo izrunu :-D
15.01.2012 13:33 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
Manējais arī ir no Kurzemes, bet es vairs īpaši to nemanu, platos e neesmu pārņēmusi, bet dažiem vārdiem galotnes gan pati esmu sākusi noraut.
15.01.2012 14:36 |
 
Reitings 1010
Reģ: 07.02.2010
Manējais pēc seksa vienmēr smejās, nezinu kāpēc, bet viņš saka ka viņam esot labi, tāpēc arī gribas smieties, dīvaini :-D

obligāti pirms gulētiešanas man jāpakasa mujguriņa viņam. Obligāti! :-D

Ja veikalā gribu nopirkt kaut kādu našķi, ko viņam tajā brīdī negribas, sākas lekcijas par pareizu uzturu, kad našķi esam nopirkuši un atnākuši mājās, viņš vienmēr ir tas kas to apēd. :D
15.01.2012 14:53 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
viņa dīvainības:
1) pannā pēc lietošanas ielej ūdeni un tad to vāra (līdzīgi kā tur viens dakšiņas). Tā novāroties visi netīrumi nost un esot vieglāk izmazgāt. Es protams neiebilstu, jo es vispār negatavoju ēst un nemazgaju traukus (dažreiz savu kafijas krūzi).
2) nāk no dušas pliks un slapjš, dvieli lieto tikai ja ļoti auksti mājās. Tāds slapjš mēdz iegāzties gultā :D
3) rūpējas par visām saimnieciskām lietām, gatavo ēst, tīra māju, bet ja viņam vajag dušas želeju, šampūnu vai roku kremu tad to ir jāiet izvēlēties un nopirkt man, jo es visu saprotot par kosmētiku :D

manas dīvainības:
1) kad viņš aizbrauc uz darbu, un es palieku mājās gulēt vienmēr uzreiz pārvācos uz to vietu gulta, kur viņš gulējis
2) valkāju viņa mīkstās čības, kamēr nav mājās
3) kamēr viņš gatavo, es visu pagarāšoju un kad ir gatavs man ēst vairs negribas
4) kosmētiku turu uz galdiņa pie spoguļa, bet matu suku vienīgo vienmēr nolieku grāmatu plauktā :D nezinu kapēc.
15.01.2012 15:20 |
 
10 gadi
Reitings 4268
Reģ: 03.08.2009
*Manējam ar ļoti patīk kad viņam pakasa mguru. Un tad viņš parasti saka, lai es kaut ko uzzīmēju uz muguras, piemēram, buru kuģi vai kaut kādu papagaili vai kaut ko tamlīdzīgu :D
*viņš mēdz staigāt pa māju un dziedāt pie sevis, skaļi rīmēt pantiņus pr visādām muļķībām. Katrā ziņā ir spējīgs pats sevi izklaidēt :D
*mēdz pienākt man klāt, sagrābt krūtis un kliegt : pupīīī!!! :D / jāsaka gan ka šo viņš iemācījās no mana brāļa kurš tā dara savai draudzenei.
*ēdot veikalā pirktus fri kartupeļus stāsta man kaut ko par veselīgu uzturu un saka, ka es nedrīkstēšu ēst margarīnu. Jo jāieto veselīgs uzturs..
15.01.2012 16:05 |
 
Reitings 651
Reģ: 29.01.2009
Smieklīgas tās dīvainības :D
Manējais kad guļ, viņam averās vaļā mazliet viena acs, un ja ie ieslēgta gaisma man liekas ka viņš mani vēro, kaut īstenībā guļ :D
Vienmēr skatās lai ir nozmazgata plīts, ja ierauga kadu netīrumu tur, tad uzreiz sāk berzt, jo savādāk ieēdīšoties :D
Zeķes vienmēr novelk uz otru pusi, kad liek mazgat, tad neizmagajās kārtīgi. Šitais man tracina :D
15.01.2012 16:35 |
 
10 gadi
Reitings 2977
Reģ: 29.01.2009
mans puisis visiem ēdieniem liek klāt krējumu vai majonēzi. ja neviena no tām nav, tad ēdiens nav līdz galam uztaisīts :-D
es kad uzleju tēju uzreiz piespiežu citronu. draugs uzskata, ka citrons neļauj tējai ievilkties, tāpēc pukst, ka tēja nebūs dzerama.
viņš nenormāli skaļi smejas par stulbiem jokiem TV es tos dažkārt nesaprotu, bet smejos tāpēc, ka draugs bez maz vai pa zemi vārtās :-D
ja man uz šķīvja paliek kāds kauliņš vai skrimslītis, viņš to izzags no mana šķīvja :-D
pie manis esot, nekad neieliks traukus trauku mazgājamā mašīnā, jo- viņš nezina, kā to darīt :-D
viņš prasa atļauju, lai ieskatītos manā ledusskapī :-D
viņš brīvdienās nemazgā zobus, jo zobiem arī vajag brīvdienas no tīrīšanas :-D
15.01.2012 17:02 |
 
Reitings 632
Reģ: 19.03.2010
Interesanti puiši mums ;D

Par manu:
* ja mēs braucam kaut kur tusēt, tad vienmēr viena no dziesmām mašīnā būs - mama ļuba, vai kaut kā tā.

* ēšanas paradums - vecpuišu salātos pirmos apēd maizes grauzdiņus.

* cepj keksu, bet bez nekā iekšā ;D

* kafiju bez piena nedzers, tad jau labāk noslāps :D

*ienīst gaišus džinsus..
15.01.2012 17:10 |
 
Reitings 770
Reģ: 29.01.2009
manam draugam arī ir tāda pati dīvainība ,kā Zaķa draugam. Ēd majonēzi pie katra ēdiena. Un ja nav, tad ir gatavs iet pakaļ uz veikalu dēļ tās vienas majonēzes :D Viņš pat zupai majonēzi liek klāt :-|
15.01.2012 17:25 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
Manējais bieži mēdz atstāt šķīvī kādu kumosu ēdiena un sakraut uz visiem iespējamiem galdiem. Tad, kad es gribu mazgāt traukus un saku viņam lai izēd, šis man paziņo, ka pārpalikumus neēdīs :D Traukus mazgāt viņam nepatīk, un kad es atnāku mājās no skolas, virtuvē visa lete ir no vietas nokrauta ar šķīvīšiem. Kad prasu, kāpēc viņus nesaliek vismaz vienu otrā un izlietnē iekšā, uzzinu, ka tā šķīvjiem "dibeni smērējas" (it kā tāpat nebūtu jāmazgā). Kad man ir kašķis, bet viņam negribas strīdēties viņš vai nu aiziet kaut ko skrūvēt, vai arī aiziet uz piemēram virtuvi un staigā pa rinķi šļūkādams kājas. Kad iet vannā, visu to pusstundu ir jātek ūdenim "jo tā esot vannīgāka sajūta" :D šitais mani visvairāk kaitina, jo tak tērē to ūdeni beztēmā. kad slauka istabu, krēslam apslauka apkārt, nevis paņem to malā. Ja es esmu uz galda atstājusi kādus konču papīriņus vai ko, neizmet "jo nav taču viņējie" :D Nu jocīgs man viņš :D
15.01.2012 17:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits