Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darba intervijas

 
10 gadi
Reitings 532
Reģ: 29.01.2009

Šodien sēdēju un domāju, vai es esmu vienīgā, kurai bieži "neiet" darba intervijās :-D

Pastāstiet, varbūt Jums arī kaut kas smieklīgs/neveikls/neveiksmīgs ir atgadījies, esot darba intervijā?

Kā ir ar Jums? :-)

14.01.2012 02:55 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Nekas neveikls nav gadījies, es tikai vienreiz esmu intervijas laikā paziņojusi iespējamajam "bosam" paziņojusi, ka glezna, kas atrodas viņa kabinetā, ir drausmīga.
Varētu gari un plaši rakstīt par tām intervijām, kuras esmu dzirdējusi, kad pie mums nāca jaunie "kadri", njā...tur gan ir tādi atgadījumi, ko mūžam atcerēšos, taču šeit nestāstīšu, jo neuzskatu to par pareizu rīcību pret tiem, kuri tika intervēti
14.01.2012 03:05 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Ehh, Pirmdiena, man tā gribētos zināt, kas tad viņiem ir gadījies. Vispār gribētos kādreiz pabūt intervētāja pusē un izvērtēt tos kadrus. Droši vien ne viens vien interesants indivīds parādītos :-D .
Vienā no manām pirmajām darba vietām ir gadījies iesēsties direktores krēslā :-D . Nezinu, kas man bija lēcies, laikam stress un monitors uz tā galda arī bija neparasti novietots, ka izskatījās, ka tur arī ir vieta paredzēta man :-D .
14.01.2012 03:12 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Esmu bijusi divās darba intervijās, bet man laikam priekšstats par īstu darba interviju nav radies, jo tās nenotika nekādos birojos, bet pašos veikalos. Pirmajā saruna ilga nepilnas 5 minūtes, priekšniecei nepatika, ka arī studēju un laikam uzskatīja, ka nespēs savienot, tādēļ atklāti tā arī pateica. Otrajā vietā pajautāja par līdzšinējo darba pieredzi, vai patīk mazi bērni un teica, ka uz pārbaudes laiku pieņems! Tā arī tur strādāju! :-) Nav nekas īpašs, bet pirmā darba vieta un ņēmot vērā, ka paralēli studēju, tad esmu pat ļoti apmierināta! :-)
14.01.2012 13:37 |
 
Reitings 7
Reģ: 11.01.2012
Ir bijis viens gadījums, kad ejot iekšā kabinetā, durvju rokturis palika man rokās! :D Bet pārsvarā tā sajūta, kad galīgi "neiet" tomēr ir tad, kad intervētājs pagadās tāds indīgāks, uzdod pilnīgi muļķīgus un mulsinošus jautājumus utt., pēdējā laikā man tādi bieži gadās.
17.01.2012 23:08 |
 
Reitings 563
Reģ: 17.02.2011
Man draugs reiz stāstīja, kā puisis, ko viņš intervējis, interesējies, cik liela būs viņa alga bez PVN :-D
18.01.2012 00:08 |
 
Reitings 311
Reģ: 01.04.2009
Bija viena grupas intervija pagājušogad, kad acīmredzami jaunais intervētājs bija sagrābstījis meitenes neskatoties uz CV, bet tikai uz bildi - visas kā viena bijām garas melnmates, pēc tam ar dažām runājām, vai viņām arī tas likās tik uzkrītoši, ka ieej telpā un visas tādas sēž. :D Neviena puiša pat nebija. Jutos glupi diezgan, jo tiešām bija sajūta, ka es esmu līdzīga tām meitenēm un viņas man, un, ka tam intervētājam īsti neinteresē, ko katra saka, ka viņš tikai blenž.
18.01.2012 01:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits