Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ieteikumi

 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009

sveikas meitenes saja vakara,runajot darba ar vienu kolegiti,es sapratu,ka es nemaz sevi nemilu,paanalizejot es visu atdodu attiecibam un daudzu gadu laika esmu sevi laikam pazaudejusi,es vienkarsi vairs nemaku sevi milet,man skiet es palieku neglitaka,nomocita,riebigaka,vienmer sagurusi,neapmierinata ar dzivi un visu apkart notiekoso,nu tad ieteikumi-ka sevi iemilet no jauna???

13.01.2012 04:45 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Rūpējies par sevi emocionāli un fiziski. Meklē lietas, hobijus, intereses, nodarbes, kas tevi padara laimīgu un nes piepildījuma sajūtu.
13.01.2012 05:08 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man liekas,ka tevi nomoca kaut kas tads,ka pilniga sevis atdeve-darbam,majas dzivei...Ir bijusi tadi momenti dzive laikam visiem,ka ir tada sajuta,ka nekad tas ritenis nebeigsies...!Viegli jau teikt -sanemies,tomer jasaka ,ka sie vardi mani ir loti pozitivi iespaidojusi!
Es noteikti domaju,ka tev ir jasak priecaties par tam saucamajam "mazam lietam"-piemeram ,izmaini savu matu sakartojumu! :-)
Iedomajies uz vienu bridi,ka esi cits cilveks...uzgerb kaut ko tadu ,kas tevi izmaina areji!Izklausas nereali ,bet biezi tiesi sie ,it ka sikumi, loti iespaido!Ir jamaina sava domasana,ja gribi mainities-tas noteikti nav viegli! :-)
13.01.2012 05:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits