Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jāģērbjas kā draugam patīk!

 
Reitings 26
Reģ: 10.01.2012

Liekas diezgan normāli, ka meitene grib izskatīties tā, lai patiktu savai otrai pusītei.

Tomēr pēdējā laikā esmu pamanījusi, ka bieži domāju vairāk par to kas patiks viņam. Jo agrāk mēdzu ģērbt arī kaut ko interesantāku kā citi, tad tagad vairāk skatos vai patiks draugam...

tādā veidā pazaudēta tiek kaut kāda daļa sevis..

bet arī prieks par to, ka draugam ļoti patīk kā izskatos

pašai arī patīk, bet gribētos reizēm uzvilkt kaut ko savādāku/neierastāku, draugs neko sliktu neteiktu, bet nebūtu tās sajūsmas un komplimentu..

DILEMMA

ir kādai arī tā? kā pareizāk rīkoties...

13.01.2012 04:23 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
man jau liekas, ka vīrieši (vairums) vairāk novērtē augstpapēžu apavus, pieguļošus apģērbus ar izgriezumiem, svārkus utt, nevis oriģinālas brošas vai adījumus :'-(
man pašai patīk ģērbties oriģināli un reizēm diezgan kreizī, bet, jā, vīrietis to varētu nesaprast.
es Tavā vietā ģērbtos kā Tev pašai ir ērti- un vari pamainīt.. no tās sajūsmas arī var nogurt :-D
13.01.2012 05:14 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Ja jūs izšķirsieties,tad nākošajās attiecībās tu atkal vilksi tādas drēbes,kā nākošais gribēs?Tas nav vairs īsti uz tavu gadījumu,bet kopumā-es nesaprotu un nekad nesapratīšu: kāpēc ir jāatsakās no visa sava,kad nonāk attiecībās(pēkšņi viedoklis tāds pats kā draugam,stils pazūd un drēbes tikai tāds kā draugam patīk,grāmatu,mūzikas un filmu gaume arī pēkšņi kļūst identiska)?Man tas liekas stulbi.
Es ģērbjos tā kā man patīk.Zinu,ka man ir skapī vairākas foršas drēbes,kas man patīk,bet manam draugam nē.Man vienalga.Es tāpat tās valkāju,jo man patīk.Es neesmu kaut kāda lieta,kuru viņš var pasūtīt sev tādā dizainā kā viņš grib.
13.01.2012 05:24 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
indie komentārs visu izteica :)
tikai tapēc, ka otram nepatīk, nav jāmaina savi iepriekšējie paradumi gaumes ziņā. kā personība tu pazūdi, tevī nav vairs tas, nav vairs tās odziņas, kas tevi padara par īpašu. ;-)
13.01.2012 10:41 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
izlasot indie komentāru , atcerējos, kā mana draudzene tā darīja ar visiem puišiem - kā jauns puisis, tā jauns stils. Tad kaut kāda melnā, tad mākslinieču tipa, tad vēl kaut kas...mūzikas gaume arī pēkšņi mainījās. :D smieklīgi! Bet, jāatzīst, kad man bija puisis, es arī mēdzu piedomāt - hm, vai nav pārāk jocīgi, vai patiks? tagad,kad vairs nav puiša, es ģērbjos kā vēlos un ceru, ka mana pašapziņa nenokritīsies līdz ar jaunu puisi un palikšu tāda, kāda esmu :)
13.01.2012 12:50 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
Jāģērbjās kā pašai patīk,citādu variantu nav. :)
Manam draugam ļoti nepatīk kupli svārki un tādas kā zvanveida kleitas. Tādas kleitas viņš sauc par kartupeļu maisiem :D, bet man patīk un es velku :).
13.01.2012 12:55 |
 
Reitings 78
Reģ: 29.01.2009
Man ir vēl "foršāk". Puisis diriģē ko man vilkt un ko nē, vienu laiku vispār gandrīz vai juku prātā, uzvelku svārkus, viņš saka: "kmm.. baigie svārki" :D Uzvelku bikses, viņš pasaka, ka citas izskatījās labāk. Vispār tas ir normāli, ka puisis ta atļaujās kritizēt? Iepriekš neviens neko tādu nebija teicis un tam pat nepievērsu uzmanību. Saku, ka tas man bojā garastāvokli, bet viņš saka, ka tikai izsakot savas domas un es pārāk sapīgi uztveru :D
13.01.2012 13:16 |
 
Reitings 26
Reģ: 10.01.2012
hah.. nu nē nē.. es zinu tās meitenes, ka smainās līdz ar draugu (mana māsa) ir manuprāt visizteiktākais gadījums!..

mna drīzāk bija tā ka, es ieturēju diētas, zaudēju svaru un izskātijos lieliski, sastapu savu draugu.. tai laikā pēc svara zaudēšanas ģērbos savādāk, tā ļoti sievišķīgi un seksīgi, jo beidzot varēju ģērbt visu ko vēlos un riepa netraucē...

tagad arī tā ģērbjos, bet reizēm veikalā sevi pieķeru skatāmies uz lietām, ko agrāk iespējams obligāti pirktu... tagad man liekas, aj.. nav sievišķīgi vai seksīgi. tomēr pieļauju domu, ka ja man nebūtu drauga es šos apģērbus nopirktu...
13.01.2012 13:19 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Manējam patīk redzēt mani svārkos un kleitās. Man pašai arī patīk sevi redzēt svārkos un kleitās, bet līdz šim vairāk vilku bikses. Tagad, lai ar nelielu sākotnēju piespiešanos, viss mans koptēls ir kļuvis sievišķīgāks - un man pašai patīk.
13.01.2012 13:22 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Manējam vispār patiktu, ja es staigātu īsos svārkos, lieliem izgriezumiem, mežģīnēs un tā tālāk, bet tāpēc jau neiešu kā padauza ikdienā staigāt :D
13.01.2012 13:30 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
jā, tā jau ir, ka vairumam vīriešu patīk sievišķība. šauri svārki, augsti papēži u.tml.
mums gan tā īpatnēji, jo mājās draugam nepatīk mani redzēt tādu.. sapostu. pagāja laiks, kamēr pieradu, ka atnākot mājās jāpārģēbjas uz ko vienkāršāku :-D
13.01.2012 13:33 |
 
Reitings 276
Reģ: 05.01.2011
Pasaki, ka viņš nesmuki ģērbjas un Tu gribi, lai nomaina savu stilu.
Iesaki viņam šaurus džinsus un V izgriezumu komplektā ar daudz matu želeju un vīriešu rotaslietām.
13.01.2012 13:56 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Es ģērbjos tā, kā patīk man. Nemaz nešaubos, ka viņam patiktu, ja es katru dienu staigātu īsās, apspīlētās kleitiņās. Bet nākas samierināties ar mani ģērbtu džinsos un uggos.
13.01.2012 13:59 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Man jau lieka, ka, ja sieviete jūtas labi savā apģērbā un nekomplekso par to, tad arī vīrietim patiks. Galvenais jau ir kā sevi pasniedz.Man arī ir pāris apģērba gabali, kas draugam nav īsti pa prātam, bet man patīk un velku..nav vēl sūdzējies :-P
13.01.2012 14:15 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
mans bijsuhais bija tads interesants cilveeks kursh man teica kas man jaagerbj, un kas man labi izskatiitos. taa kaaa es biju jauna un stulba- es pielaagojos tam. bet tagad shiniis attiecibas, mans puisis ja es prasishu vinja viedokli izteiks savas domas bet pilnigi nekaadaa veida neietekmees sakot stulbas lietas, neliks man justies stulbi
13.01.2012 14:31 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet, ka manējam lielākoties ir vienalga, kas man mugurā. :D Un es iedomāties nevaru, ka mēs viens otram diktētu, ko vilkt vai ko nevilkt - murgs!
13.01.2012 14:34 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Draugs man aizrāda, ka man vajag vienkāršāk ģērbties, vajagot tā sportiski. Protams viņam ļoti patīk svārki, tas mums ir kopīgs, jo man bikses ne īpaši patīk, tāpat viņš uzskata, ka nevajag izcelties ar dārgām mantām, ka cilvēkam ir jābūt vienkāršam savā izskatā, svētki, saviesīgi vakari, tikšanās ir izņēmums :-)
13.01.2012 14:37 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
Izklausās jau, ka tu pucējies, nevis lai draugu iepriecinātu, bet lai saņemtu to atgriezenisko saiti komplimentus. Un ja komplimentus tu dzirdi tikai, kad esi uzposusies, bet citādi ne, tā jau pašpārliecību var pazaudēt...
Manējam ar gribētos, lai es ģērbjos savādāk, bet jāsaka gan, ka viņam ir briesmīga gaume :D Ja ļautu, viņš mani izrotātu kā ziemassvētku eglīti ar milzu dekoltē un mini-bikini :D Tad vēl visādi kruzuļi un bantītes un sprādzītes... Jūtu līdzi tām meitenēm, kas padodas savu vīriešu gribai, jo īpaši ja tas ir pretrunā ar viņu pašsajūtu, vai vēl vairāk - labas gaumes likumiem :D
13.01.2012 15:01 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Nu bišk jau sanāk ietekmēties. Nevilkšu tak tādu džemperi, no kura viņam vēmiens nāk:D Bet nevilktu arī drēbes, kas viņam patīk, bet man nē. Mēģinu tomēr izvēlēties to, kas patīk abiem un lai man ir ērti.
13.01.2012 17:43 |
 
Reitings 82
Reģ: 04.12.2011
Es savam draugam tiešām varu teikt lielu PALDIES par mana stila izveidi. Viņam ļoti nepatīk 'cacīgās' lietas, kā super papēži, visādas cakas, mežģīnes, utt. Tagad ģerbjos vienkārši, gaumīgi, ērti, bez daudziem 'karekļiem'. Esmu iemācījos ģērbties pat tā, ka botiņām varu pievilkt tādu apģērbu, lai izskatītos sievišķīga. Esmu apmierināta.
13.01.2012 18:19 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
MissDille, tā gan :) mans draugs man iemācījis un pat lūdzis, lai nemokos ar augstpapēžu apaviem. jūtos tik laimīga, ka man tie briesmoņi ikdienā nav jāvelk :-D
(kādreiz vilku un mocījos, bet man tas likās skaisti :-D )
13.01.2012 18:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits