Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vadībzinātne

 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010

Sveikas, meitenes!

Man ir vajadzīgs jūsu padoms+pieredze.

1)Tās, kuras ir ieguvušas bakalauru vadībzinātnē, kur jūs strādājat? Vai , piemēram, var strādāt par finansistu utml. vai tas pavisam cits lauciņš? Sapratu, ka tas nav tik padzilināti un vairāk virspusēji.

2)Labāk iet studēt vadību zinības vai tieši finanses? VZ- mazāka maksa un studiju ilgums, bet finanses-2x dārgāk un par gadu ilgāk. :-/

12.01.2012 23:59 |
 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
|-)
13.01.2012 00:00 |
 
Reitings 137
Reģ: 29.01.2009
Sveika, tieši šodien draudzenei sūtīju savu subjektīvo viedokli par vadības zinībām LU, tā ka šis būs copy & paste variants.
Tātad - 'Ja godīgi, tad ir diezgan grūti mācīties. Ja neskaita to, ka man skola bija vien 3x nedēļā, tad to visu brīvo laiku arī sanāca pavadīt mācoties (ok,brīvdienās esmu vienmēr ballējusies, bet pēdējā laikā sanāca brīvdienās uzreiz pēc ballēšanās mācīties :D). Tev matemātika padodas? Vienkārši būs jāmācās augstākā matemātika + statistika (statistikā liela daļa sesijā izkrīt,ja nepalaimējas ar pasniedzēju).Ā, eksāmens mikroekonomikā ir mutiskais. Pārējās mācības (informātika, angļu valoda ir salīdzinoši vieglas).
Arī apspriežoties ar vecāko kursu studentiem, visi ir vienisprātis,ka vadībniekos pirmais gads ir vistrakākais, saistībā ar pašu vadību priekšmetus sāk mācīt tikai otrajā, trešajā gadā. Un par sevi pateikt varu to, ka man šobrīd ir darbs, kas saistīts ar reklāmu.
13.01.2012 01:28 |
 
Reitings 137
Reģ: 29.01.2009
Un ja finanses atļauj, tad es Tavā vietā dotos studēt tieši finanses, jo, manuprāt, kas der visam, neder nekam, precīzāk, vadības zinībās virspusēji ņem lietvedību, grāmatvedību utt., savukārt finansēs noteikti Tev to ņems padziļinātāk, līdz ar to - liels ieguvums priekš pašas + arī potenciālo darba devēju acīs, manuprāt, augstāk tiktu novērtēts tas, ka studētas finanses.
13.01.2012 01:32 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
ņem ekonomikas bakalauru ar finanšu novirzienu ;-)
13.01.2012 01:51 |
 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
Es jau tāpat sliecos uz to, ka negribu vadību zinības, man tikai vajadzēja kādu, kurš mani pārliecina par to. :-D

It kā man gribas kļūt par ekonomistu vai finansistu utml. , kad es paskatos uz programmām un iedomājos, ka es studēšu AUGSTĀKO matemātika, man sev gribas teikt:"Ko es daru?". :-D |-)

Es ļoti ceru, ka spēšu "pavilkt" to visu. Neesmu nekāda izcilniece matemātikā, bet galīgs āmurs arī ne.
13.01.2012 02:57 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
ja tev interesē, tad jau varēsi :-) ekonomikas matemātika nav tas pats, kas skolas matemātika tomēr.. pārsvarā tās ir funkcijas un grafiki. protams, statistika un ekonomiskā modelēšana ir cits stāsts, bet, ja iet uz finansēm, tas jau tikai vienā semestrī :-)
13.01.2012 03:13 |
 
Reitings 136
Reģ: 20.07.2011
Nu, es neteiktu ka 1. kurss ir grūti. Piem, tikko noliku statistiku. Nu, kad ieraudzīju eksāmenu bija wtf? Tik viegls- 10 testa jautājumi + jāparāda aprēķini. Matemātikā- vērtēšanas skala ļoti elastīga, vieglāk labu atzīmi dabūt. Galvenais iet uz lekcijām, jo kkas tomēr aizķeras, bet galvenais ir iet uz semināriem. Mikroekonimika jā, pasniedzējs ir tāds kāds ir, bet es mutiskajam eksāmenam 1 dienā visu iemācījos, iepriekš lekcijās sēdēju cosmo un semināros gulēju :)
13.01.2012 14:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits