Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Egoisms. Vakara Tēmiņa.

 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011

Labs vakars. (l)

Klausos Europa + rādžuku, un tur tāds sarunas temats: "Kāpēc egoisms ir slikts, kas tajā labs un tt"..

Meitenes, izpaužamies ar saviem viedokļiem.

Jauku vakaru. |-)

12.01.2012 22:07 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
manuprāt, egoisms ir labs tikai tik daudz, lai neļautu sev kāpt uz galvas un padomātu par sevi, nevis tikai upurētos.
liels egoisms man riebjas, nevaru izturēt, ka nerēķinās ar citiem kaut elementārās lietās.
12.01.2012 22:49 |
 
10 gadi
Reitings 3007
Reģ: 29.01.2009
cilvēki ir egoisti- mēs jau no dabas domājam tikai par sevi, tas ir ģenētiski iekodēts. atšķirība ir tajā, cik lielā mērā.
uzskatu, ka katram no mums ir jābūt mazliet egoistam un mīlēt sevi, neļaut apbežot un censties sev izsist ko labu. bet protams, jāatceras arī par citiem, jo mēs pasaulē neesam vieni. jāpalīdz arī citiem.
12.01.2012 22:54 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
labvakariņ :)

man egoisms patīk, es esmu iekšēji baaaigā egoiste īstenībā, bet sabiedrībā, manuprāt, egoisms jāprāda tieši tik, lai nepadarītu sevi par muļķi un neļautu kāpt uz galva. pārlieku egoistiskus cilvēkus ciest nevaru.
12.01.2012 22:56 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Egoistiem ir viena laba iipashiiba, vinji nerunaa par citiem ;)
12.01.2012 22:57 |
 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Es arī reizēm esmu baigā egoiste. :-D Cenšos tikai to neizrādīt un apspiest šo īpašību, pašai kauns. (s) Sevi ir jāmīl un jāciena! Kurš tad cits to darīs, ja ne mēs paši :-D Protams, visam jābūt samērīgi.
12.01.2012 23:02 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Egoisma labā puse - sevis mīlēšana, neļaušana darīt sev pāri.
Egoisms kā galvenā īpašība robežojas ar vientulību, jo neviens nevēlas būt blakus cilvēkam, kurš runā/domā tikai par sevi.
12.01.2012 23:04 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
egoisms var būt gan labs, gan slikts :)
šo īpašību no labās malas saskatu ar to, ka cilvēks, kurš ir mazliet egoists, neļauj pret sevi izturēties kā pret neko. viņam piemīt iekšējs spēks, neļauj sev kāpt uz galvas un neļauj sev pašam nekad nonākt situācijā, kurā viņš domā vairāk par citiem un ziedo sevi citiem..
taču no ļaunās puses, tas viss, ko iepriekš minēju, pārvēršas, par 180.. šajā gadījumā cilvēks domā TIKAI par sevi, neņem pilnīgi nevienu citu vērā, ir gatavs iet pāri līķiem uz savu mērķi, ir gatavs lauzt sirdis, sanaidoties utt. viņš redz tikai sevi un savu mērķi, pārējie cilvēki ir tikai fonam, bet nekādas sevišķas vērtības viņiem nav.

pati esmu bijusi par daudz egoiste un to es apzinos ļoti labi, tapēc varu to tik precīzi noraksturot. to, ka tāda biju/esmu, gan nožēloju, gan nenožēloju. tapēc, ka manī ir daļa labā un daļa sliktā egoisma. manuprāt, ja tev pielīp sliktais egoisms, tam komplektā nāk arī kaut kas no tā labā egoisma vai otrādi.. teiksim, ja tu esi cilvēks, kurš uz mērķi iet pāri līķiem, tajā pašā laikā tu neļauj sev kāpt uz galvas.. un nevarētu apgalvot, ka abas lietas ir sliktas vai abas ir labas, vienmēr būs tā, ka viena no tām lietām būs atšķirīga..

egoismu kā tādu cilvēkos manu diezgan periodiski. nav zināms neviens cilvēks, kurš tāds būtu visu laiku, nedomāju, ka cilvēks tāds arī spētu būt visu laiku. :-) :-P
12.01.2012 23:08 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es zinu ,ka man loti gruti ir sadzivot ar egoistiskiem cilvekiem!Zinu ,ka sie cilveki ir biezi vinnetaji karjera uttLaikam vel grutak man ir "sagremot" cilvekus ,kuri izmanto citus...Man ir tik gruti ar siem cilvekiem uzturet normalu kontaktu-censos! (t) Jamak sadzivot ar dazadiem cilvekiem -ipasi darba!
Laikam tas tapec,ka pati esmu pilnigs pretstats-nespeju mainities saja zina pilnigi "ne pa kapeiku"! (t)
12.01.2012 23:29 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
Es uzskatu, ka egoisms, tāpat kā altruisms nevar pastāvēt viens pats, pretejā gadījumā veidojas paradokss - ja visi ir egoisti, tā tiek tikai ņemts un neviens nedod, tātad nav no kā ņemt. Un otrādi. Šīm īpašībām ir jābūt 50/50
13.01.2012 00:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits