Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Es aizdomajos...!

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010

Mani laikam uz manu temu uzvedinaja diskusija par bagatiem un vecakiem viriesiem :-P !Jasaka tomer ka ir -ta nauda laikam tomer pagriez tas smadzenes taja virziena,ka cilveks simpatize noteikti vairak ,ja ir ta nauda...! :-)

Es gribeju parunat vel par citu temu!Kadus gadus atpakal redzeju video,kur virietis tuneli speleja vijoli...neviens ipasi nepieversa vinam uzmanibu-kads iemeta ari kadu kapeiku!Beigas izradijas ,ka vijoli speleja slavens vijolnieks,kas piedalijies vairakos konkursos uttEs tagad vairs tiesam neatceros to vardu,bet atceros ,ka psihologi izdomaja so eksperimentu-gribeja redzet ka cilveki tomer reage uz tadu lietu ,ka slavens ,populars,bagats utt.

Vai jums ta nekad nav bijis,ka skatieties kada makslinieka darbu un uzzinot ,ka tas ir slavens-meginiet saskatit taja darba ko vairak...?

Atceros ,ka par to gadijumu tuneli lasiju ,ka vijolnieka koncertus ir apmeklejusi tukstosiem cilveku-maksajusi lielas naudas uttTuneli vins nopelnija kadus varbut 50$ :-P

Tapat ar bagatiem cilvekiem-uzzinot ,ka cilveks ir situets-biezi reakcija mainas...cilveks liekas interesantaks ,specigaks sava zina varbut!Isi sakot, mes so cilveku redzam ar citam acim! :-)

Man loti interese jusu domas! :-)

10.01.2012 21:42 |
 
Reitings 164
Reģ: 25.04.2009
Es tieši bagātniekus un slevenības vērtēju kritiskāk.. :-D
10.01.2012 21:47 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Interesants eksperiments :D
Bet par tiem māksliniekiem - mācoties mākslas vēsturi, bieži bija tā, ka es tajā gleznā vai zīmējumā neko nespēju saskatīt, bet pasniedzēja tik slavē - paskat, kādas tur līnijas, gaismas utt. :D Es no glezniecības un citām tāda veida mākslām neko daudz nesaprotu, man tas vairāk ir ar patīk/nepatīk kritēriju.
Man laikam nav nācies sastapties ar tādiem cilvēkiem, kam izrādās vairāk naudas, nekā es esmu domājusi... Ja vien nauda nav mantota vai laimēta, tad man ir žēl tādu cilvēku, jo man šķiet, ka viņi noteikti ir atņēmuši laiku kam citam, lai nopelnītu to lielo piķi.
10.01.2012 21:54 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
vijolnieka vards-Joshua Bell!Man loti patika sis eksperiments!Es priecajos par to ,cik labi atcerejos pat to, cik vins nopelnija-biju tuvu patiesibai-isteniba 45 min laika nopelnija tuneli 32$...! :-P
10.01.2012 21:59 |
 
Reitings 436
Reģ: 12.11.2011
Tuneļi mani pēc būtības biedē, es tiem pēc iespējas ātrāk izeju cauri. Visbiedējošākais man šķiet tunelis pie Stokmana(jaunākais), tur bieži spēlē kaut kādas dūdas,īpašas bungas vai kādu citu instrumentu, vājprātā skaļi un tādu mūziku, kas uzdzen stresu, šķiet, tūlīt kāds apzags vai uzbruks.Tad nu es necenšos ieklausīties mūzikā vai izpildītājā.

Turklāt, pat ja tur kāds ļoti spēlētu vijoli vai ģitāru, es visticamāk tai īsajā brīdī neatpazītu. Ja dziedātu Segejs Jēgers, gan apstātos un klausītos. Viss atkarīgs, cik man labi zināms un tīkams mūziķis tur spēlētu.


Ja uzzinu, ka kāds ir bagāts, vienīgi aizdomājos, kā viņš ar savu bagātību izturas- lielās, slēpj vai izturas kā visi citi, kas nav bagāti. Ar bagāts es saprotu miljonārus.
10.01.2012 22:01 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Arī Latvijā pirms vairākiem gadiem, kad vēl bija vecais unītis Vecrīgā, tur bieži I. Skuja spēlēja saksofonu. Un daudzi garāmgājēji nemaz nezināja, ka viņš ir profesionāls un slavens saksofonists. Bet nu Latvijā diemžēl tā viņam bija nepieciešamība nevis eksperiments..
10.01.2012 22:01 |
 
Reitings 883
Reģ: 24.03.2009
Nu runājot par to eksperimentu - tie cilvēki, kuri tiešām zina to vijolnieku un seko līdzi viņa daiļradei, vai vismaz pārzin mūzikas sfēru utt, varētu atpazīt vai vismaz pateikt, ka tas ir profesionālis un augstas klases mākslinieks.
10.01.2012 22:05 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Manuprat, gadijumam ar vijolnieku tas skaidrojums ir diezgan vienkarss: cilveki , garam skrienot, neieklausas, ka ari iespeja, ka garam iet muzikas profesionalis, ir nieciga. + apstaklis, ka spele uz ielas un vina seja nav atpazistama.

Par to bagatibu... Pielauju, ka tas ietekme, ja visi ir nabadzigi vai vidusmera un peksni uzrodas viens miljonars. Ja visa sabiedriba apkart ir bagata, materialas vertibas novirzas otra plana. Nu , piemeram, kam der virietis, ar visiem saviem miljoniem, ja pats par sevi ir garlaicigs ka galda lampa??
10.01.2012 22:10 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Runajot par millionariem...mani ir dzive savedusi kopa ari ari ar siem cilvekiem .Neticas,bet es vienmer saucu sevi par savas Vacijas tantes skolnieci... Kaut kas saja sieviete bija tik specigs-tiesi domasanas veids...!Paskatoties uz so sievieti ,nekad dzive nevaretu pateikt ,ka vina ir millionare! |-)
10.01.2012 22:12 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Sodien man tada nostalgja uz sim temam!Iedomajos peksni savu veikalinu-esmu redzejusi tur loti labu dizaineru drebes,ka Lanvin,Sonia Rykiel,Chanel uttPanemot roka to drebi vai apavu uzreiz jut tomer to "dargumu"!Ta vertiba jau nepazud taja ,kur ta lieta iegadata-tirdzina ,vai darga iepirksanas centra!Tomer jaatzist ,ka staigajot pa dargo iepirksanas centru, visu redzam ar citam acim...! (l)
10.01.2012 22:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits