Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bagāts, vecāks vīrietis...

 
Reitings 1446
Reģ: 20.12.2011

Pirms pusotra mēneša kādā vakarā, kad gāju no lekcijām, mani uz ielas uzrunāja kāds vīrietis. Esmu diezgan bezbailīga attiecībā pret cilvēkiem, tāpēc neatteicos no sarunas uzsākšanas un manis pavadīšanas. Neatteicu arī pēc stundas ar viņu kaut kur pavakariņot. Aizveda viņš mani uz restorānu, pēc tam mazliet pastaigājām un tad sekoja tango mācīšanās viņa viesnīcas numurā, pēc tam mani aizveda līdz mājām. Nākošajā rītā vien bija manis aizvešana līdz skolai. Visu šo laiku netikāmies, jo viņš dzīvo vairākus simtus km no manis un manā dzīvesvietā viņš tiek reizi mēnesī darba darīšanās. Bet toties bija zvani un sms katru dienu, ar banālajiem tekstiem ''tu esi tik skaista, es pēc tevis ilgojos'' utt. Nesen bija mūsu otrā tikšanās reize uz apmēram stundu, un viņš JAU man uzdāvināja telefonu. Tam, savukārt, nāca klāt jau pieskārieni mašīnā u.tml. Tur laikam ir skaidrs, ko viņš no manis grib, tur ar attiecībām laikam nevar būt nekāda sakara. Bet tā tie turīgie vīrieši dara, ka savām mīļākajām jau uzreiz dāvina mantas?

09.01.2012 21:11 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Cerams autore nav gabalos sakapāta.


:D

es tieši par nierītēm un akniņam gribēju rakstīt :D
08.01.2013 12:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits