Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Maģija un tās ietekme!

 
Reitings 2224
Reģ: 29.01.2009

Ko domājat par maģijas pielietošanu, vai tā atsaucās uz tiem cilvēkiem, kas to izmanto un varbūt uz viņu bērniem un pāriet paaudžu paaudzēs?

Vai esat saskārušās ar melno maģiju (lāstiem, rituāliem utt), vai balto maģiju (dziedināšanu, citu cilvēku laimes vairošanu utt)? vai šī maģija darbjās un kādas bija tas sekas?

08.01.2012 18:52 |
 
Reitings 2224
Reģ: 29.01.2009
:)
08.01.2012 19:00 |
 
Reitings 264
Reģ: 18.05.2009
Kad manai draudzenei mamma visu laiku lika visādus s***s uz vīra jauno draudzeni(viņš aizgāja no ģimenes), tad manai draudzenei sākās problēmas - izmeta no darba, skolā arī vairs neiet, sāka lietot narkotikas un tagad dzīvo pie kaut kāda narkomāna citā pilsētā.

Nezinu, ticēt tam vai nē. Bet, reizēm skatoties "Ekstrasensu cīņas", arī mans skeptiskums pierimstas...
08.01.2012 19:11 |
 
10 gadi
Reitings 4275
Reģ: 03.08.2009
He, es tieši bakalaura darbu rakstu par maģiju/buramvārdiem,kādi agrāk izmantoti darbos un svarīgākajos dzīves svētkos - krustībās, bērēs, kāzās.

Pati gan īpaši daudz neko neizmantoju, vienīgi ejot pirtī prasās perot tos veselības vārdus skaitīt. Grūti jau pateikt vai darbojas vai nē. bet nu mans draugs neslimo, nezinu gan vai pateicoties vārdiem vai savai imūnsistēmai :D

Daudz kas ir atkarīgs arī no pašsuģestijas - vai tu tam tici. Ja netici, visticamāk uz tevi neiedarbosies nekādi dziedināšanas vārdi. Melnā maģija gan ir pavisam cita štelle, par to es nezinu.
08.01.2012 19:13 |
 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
Dziedināšanu esmu redzējusi citiem (respektīvi rezultātu dziedināšanai), tā kā tam tiešām ticu.
Tapat arī lāstiem. Cilvēka vārdiem ir ļoti liels spēks. Kādreiz pietiek neapdomīgi kaut ko dusmās pateikt, lai kaut kas notiktu.
Vēl zinu, ka mana omīte jaunībā draudzenēm joka pēc esot likusi kārtis, daudz kas esot piepildījies, līdz viņai vienā dienā sveša tantiņa uz ielas pateica, ka to darīt nav labi, ka nevajag jaukties tur, kur nav paredzēts.
Es ticu visam šitam. 8-)
08.01.2012 19:16 |
 
Reitings 141
Reģ: 19.05.2011
es ticu, ka maģija var pāriet paaudžu paaudzēs un noteikti ir cilvēki, kas to praktizē un tiem sanāk, bet nu nekas labs tur nevar būt
08.01.2012 19:19 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Pazīstu kādu vīrieti-dziednieku, viņš neizmanto nekādus buramvārdus, bet mudina cilvēkus pievērsties Dievam...un tādā veidā viņi tiek izārstēti(un patiešām tiek izārstēti!)
Un viņš teica, ka gan "labā", gan melnā maģija esot sliktas, ka ar visām šitām buršanām cilvēks pakļauj sevi riskam, savu ģimeni, pēcnācējus utml...es tam ticu, tāpēc jau sen kā esmu aizmirsusi kas ir horoskopi, ekstrasensu cīņas(kā izrādās arī šie visi atstāj negatīvu enerģiju), un par zīlēšanām vispār nerunājot! Turos no tā visa pa gabalu!
08.01.2012 19:42 |
 
Reitings 1319
Reģ: 11.10.2009
Pazīstu kādu vīrieti-dziednieku, viņš neizmanto nekādus buramvārdus, bet mudina cilvēkus pievērsties Dievam...un tādā veidā viņi tiek izārstēti(un patiešām tiek izārstēti!)
Un viņš teica, ka gan "labā", gan melnā maģija esot sliktas, ka ar visām šitām buršanām cilvēks pakļauj sevi riskam, savu ģimeni, pēcnācējus utml...es tam ticu, tāpēc jau sen kā esmu aizmirsusi kas ir horoskopi, ekstrasensu cīņas(kā izrādās arī šie visi atstāj negatīvu enerģiju), un par zīlēšanām vispār nerunājot! Turos no tā visa pa gabalu!
08.01.2012 19:42 |
 
10 gadi
Reitings 532
Reģ: 29.01.2009
Tad jau arī tas,ka tu aizej pie dziedniekiem, un viņi tev mēģina palīdzēt arī skaitās slikti?
08.01.2012 20:11 |
 
Reitings 214
Reģ: 29.11.2011
ļoti daudzi cilvēki savas problēmas noveļ: "Ak, droši esmu nolādēta tāpēc man tā neiet utt" un patiesībā jau šo teikumu izsakot viņš pats sev piesauc to un sevi nolād.
vispār lādēšanas un citas izdarības darbojas tikai uz tiem cilvēkiem kas tam tic, jo viņa lauks tam ir atvērts un burtiski kliedz nolādē mani...
Tiem kas liek lāstus nāk pašiem atpakaļ jo visas mūsu darbības atspoguļojas-spoguļa efekts, atnāk atpakaļ pluss smagākā variantā, nelaime tik tā ka biežāk par to maksā cita paaudze nevis viņš pats...
08.01.2012 20:21 |
 
10 gadi
Reitings 532
Reģ: 29.01.2009
spiiguliite- ko tu reāli iesaki cilvekiem, kam varbut ir melnā strīpa ,teiksim, vseselības ziņā? Mēģināt ticēt, ka viss ir kārtībā? :-/
08.01.2012 20:25 |
 
Reitings 214
Reģ: 29.11.2011
Mārdža meklēt cēloni kāpēc ir veselības problēmas, ja ārsti nevar palīdzēt tad tikai vērsties pie dziedniekiem, bet tagad milzīga problēma ir tajā ka katrs otrais mācās par dziednieku un tad nu atrodi to kuram tiešām Dievs ir devis šīs spējas...
Pie manis tik daudz cilvēki prasa izliec kas mani nolādējis, kārtis parāda ka nav nolādēs un problēma ir pavisam ikdienišķa, es viņam to pasaku, šis pretī nē es esmu nolādēts kārtis melo, nu ko ja tā turpināsi tad pats arī piesauksi...
08.01.2012 20:31 |
 
10 gadi
Reitings 532
Reģ: 29.01.2009
Kā Jūs domājat, vai Dievs ir vēlējies, lai uz Zemes ir tādi cilvēki - dziednieki, kas plaīdzētu cilvēkiem? (t) (šeit domāju - īstos dziedniekus)
08.01.2012 20:36 |
 
Reitings 214
Reģ: 29.11.2011
Mārdža protams Dievs nav tāds kādu viņu sludina baznīca, tas ir tikai lai cilvēkus iebaidītu. Paskatieties no šāda skatu punkta vai maz būtu dziednieku ja Dievs negribētu lai cilvēkiem palīdz?
08.01.2012 20:41 |
 
Reitings 336
Reģ: 17.03.2010
Tie visi melnie magi un dziednieki ir no saatana.Protams tie dziednieki kas dziedina ar luugsanaam pie tiem var griezties, bet paareejie ir slikti.
08.01.2012 21:12 |
 
Reitings 105
Reģ: 29.01.2009
Varbūt pareģosana ir bišku beztēma, bet mūsu ģimenē mana oma ir tā, kas gribot negribot paredz nāvi un slimības - viņai miegā pieklauvē pie loga (3.stāvā viņa dzīvo) tik skaļi, ka viņai liekas, ka īstenībā kāds klauvē un pamostas. Un točna - vēlākais 5 dienu laikā kāds viņai tuvs vai vienkārši pazīstams nomirst. Un jo tuvāk viņas istabai klauvē, jo tuvāks cilvēks. Nu nav forši. Aizvakar viņai atkakl pieklauvēja un mēs visi sēžam uz adatām, cerot uz to labāko :-/
Tā, ka es uzskatu, ka labāk ir nākotni nemaz nemēģināt izzināt un nepraktizēt nekādas ''maģijas'uz citiem, jo mēs ne iedomāties nevaram, kas zem tā visa patiesībā slēpjas.
08.01.2012 21:24 |
 
Reitings 105
Reģ: 29.01.2009
Un man ar starp citu, vienreiz pieklauvēja pie loga - oma pēc dažām dienām saslima ar lielu temperatūru.
Vispār ir tāds populārs uzskats, ka ģimenē viss atkārtojas caur 2 paaudzēm. Ka ja kaut kas tāds kādam kādam piemīt, tad tas nebūs viņa/-as bērniem, bet mazbērniem.
08.01.2012 21:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits