Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nevienlīdzība

 
Reitings 12
Reģ: 29.01.2009

Jau vairāk kā gadu esmu kopā ar savu Lielisko vīrieti, dzīvojam kopā.

Viss ir perfekti līdz tam brīdim, kad vēlos izklaidēties ar saviem draugiem/studijbiedriem/kolēģiem un... ak, dievs... viņu neņemu līdzi vai aizkavējos. Tad mani mājās gaida nikna fūrija ar dzelzsbetona seju, kurai ir vieglāk piekāpties un izlūgties piedošanu nekā censties ieskaidrot, ka man tomēr pienākas dažas privātās dzīves druskas.

Smieklīgākais ir tas, ka, uzsākot attiecības, pielāgojos viņa izklaides grafikam - galu galā tagad situācija ir tāda, ka viņa draugus redzu biezāk nekā savus. Es neiebilstu, ka viņš izklaidējas bez manis, dažkārt es pati mudinu, lai takš nevelk mani līdzi - man sardeļu pasēdēšanā vai tikšanās reizē ar kādu vecu paziņu nav ko darīt.

Interesantākais sākas tad, kad pēc tāda gadījuma, kad, nedo' dievs, ar draugiem krogā aizsēdējos (nedaru to bieži, ja aizkavējos, vienmēr laicīgi ziņoju) kārtējo reizi mani mājas sagaida fūrija ar mīklas rulli un drūmu seju. Labi - standarts. Atvainojos un esmu mīļuma iemiesojums. Nespēju un nevaru strīdēties - nu nevaru un viss. Zinu, ka taisnība ir man, bet vienmēr klusēju. Paiet dažas dienas. Šams aizdodas darīšanās, saka, ka vakarā būs mājās. Vienpadsmit vakarā jau - ne čiku, ne grabu. Ar pēcpusi jūtu, ka nedara to, ko vajag, bet visticamākais - kādā krogā ar čomiem patērē alu un ķiploku grauzdiņus. Divi naktī - joprojām mēms klusums. Principa pēc nezvanu. Trijos naktī ieveļas viens kadrs vidēji smagā diņģī. Mīļš pēc vella, tajos dažos metros no ārdurvīm līdz guļamistabai paspēj i mīlestībā atzīties, i topošo bērnu vārdus izdomāt, i potīti izmežģīt.

Nolieku gulēt, sagatavoju rīta "pohu kokteili" un izdomāju kā pareizi ziņot par savām pretenzijām tā, lai šams neiekristu uz pusgadu depresijā.

Tad nu tā - es visu attiecību laiku lamājos par vienu lietu, nevienlīdzību. Kā man var pārmest to, ko viņš pats dara (divreiz smagāk, ilgāk, pamatīgākās promilēs)? Tra-ci-na.

05.01.2012 06:32 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Offtopic: Ko ieteikt nezinu, gribeeju pateikt, ka paarmainjas peec fifiigi uzrakstiits, bija interesanti lasiit tekstu kaa taadu ;-)
05.01.2012 07:10 |
 
Reitings 190
Reģ: 27.07.2011
Tu gadījumā nesatiecies ar manu Ex?? :-D
No pieredzes - tas nav ārstējami..
05.01.2012 12:47 |
 
Reitings 12
Reģ: 14.11.2011
haha, man ir aizdomas, ka esi ar manu puisi!
tikai manā gadījumā strīds rodas jau tad, kad aiziešana uz klubu vai vienkārša pasēdēšana ar draudzenēm ir tikai ideju līmenī. kad tomēr šī doma realizējas, izturas kā kings, pēc kādas nedēļas pats aiziet, lai itkā man parādītu, kādas ir sajūtas, ja atstāj mājās vienu. tikai atšķirībā no viņa, es saprotu, ka neesam sasieti un tikai patiesi priecājos, ka kādu vakaru varu mierīgi paskatīties savus seriālus utt.

esam to visu pārrunājuši miljoniem reižu, tā visa ir plika greizsirdība, esmu pārliecināta, ka tā ir arī fizz gadījumā! neesi neko rakstījusi par savām attiecībām ārpus šīs situācijas, bet man izklausās, ka tas aiz lielas mīlestības un bailēm pazaudēt!

zinu, cik ļoti kaitinoši tas ir, bet neko nevar darīt. kā jau teica - tas nav ārstējams!
05.01.2012 13:45 |
 
Reitings 12
Reģ: 14.11.2011
ā, izlasīju, ka jums viss perfekti. tad jā - domāju, ka man ir taisnība
05.01.2012 13:47 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
es domāju, ka tev jāsagaida viņš tāpat kā viņš sagaida tevi.
05.01.2012 17:37 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Haha x3, liekas, ka ļoti līdzīgi manai situācijai. Ja eju izklaidēties, tad jānodrošina patstāvīga sms rakstīšana, savādāk viņam rodas aizdomas, ka kaut ko sliktu daru. Protams, nav jau tik dusmīgs un tiri piri, bet grūti tik un tā.

Savukārt es vienmēr tieši iesaku kkur izbraukt ar draugiem, vienīgais, ka arī pati nevaru izturēt, ja kadas 4h nav ne ziņas, ne miņas, bet man pietiek ar 1 sms, ka viņš ir tusiņā, viss forši, un man ir miers.

Es pat nezinu, kāpēc tā ir, ka čaļi baigi kontrolē savas draudzenes.
05.01.2012 17:42 |
 
Reitings 12
Reģ: 29.01.2009
Sagaidīt ar tādu pašu seju? :D
No tādas domas vien smieklu lēkme garantēta. :D

Nu ja - kā jaunkundze minēja, tieši tas variants. Kad paziņoju, ka tiekos ar savu čomu, kas pēc veselas mūžības izdomāja atsperties uz eLVē, turpat uz vietas sāka zvanīties ar savām sievieškārtas draudzenēm un izmisīgi tieši tajā pašā laikā sarunāt kādu pasēdēšanu. No sērijas, redz, es ar tā varu!
05.01.2012 17:49 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Puišeļu greizsirdība :D
05.01.2012 17:50 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Es pat nezinu.. Moš pieraksti katru reizi, kad tu ej balllēties bez viņa, katru reizi, kad viņš iet. Kādas promiļu atšķirības un kurš no jums vairāk iebilst par otra tusēšanu. Stulbs ieteikums, bet varbūt noder :D nu jo tiešām nav forši, ja tā dara
05.01.2012 17:54 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
a man ir ta.pats neiet un mani ar nelaiz. es neeju uz klubiem, krogiem, bet vnk pie draudzenes uz dzivokli. un tad vnm ir tada seja...

nu tie ir kadi ieksejie kompleksi vai kas, ka sita nemak uzvesties.
06.01.2012 22:03 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Cik no pieredzes varu teikt - šitie gājieni nemainīsies ne par matu. Priecājies vēl ka nesāk izdomāt visādus stāstus par to, ko esi darījusi savās aizkavēšanās reizēs. Nopietni - reiz man vienu pazīstamu meiteni no darba kolēģe atveda ar auto. Kamēr viņa uz 5-to stāvu uzkāpa, vīrietis jau bija izdomājis, ka viņa šo krāpj un tad nu mīļākais esot uz mājām atvedis. :-D No vienas puses smieklīgi, bet no otras... Respektīvi - sadzīvo vai pamet, jo izmainīt to diezin vai varēsi.
06.01.2012 22:10 |
 
Reitings 509
Reģ: 24.03.2011
Pastaasti vinjam ko pastaastiiji sheit! Un ja nedarbojas, saac kopeet vinja uzvediibas modeli, tas biezhi viierieshu aatri pie praata noved!
07.01.2012 01:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits