Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tu un tavs stils

 
Reitings 395
Reģ: 31.08.2009

Čav čav čav.

Nenopietna tēma, bet tomēr interesanti.

Kādu stilu piekopjat? Kādus akcentus velkat? Kas ir visbiežākais, ko velkat? Ko meklējat veikalos, kādus audumus, kādus stilus?

Es, piemēram, pēdējā laikā esmu kritusi uz mežģīnēm svētkos un indiāņu stila apģērbu ikdienai. Man ir arī 3 uggu pāri, kas der gandrīz visur klāt, kad ir auksti un vienalga, ko citi domā :D

05.01.2012 03:06 |
 
Reitings 395
Reģ: 31.08.2009
Ir arī liela problēma. Latvijā par lētām cenām nevar nopirkt to, ko vēlos. Visādus mokasīnus, zābaciņus indiāņu, kleitiņas un kreklus. Nekā naaaav.
05.01.2012 03:09 |
 
Reitings 1109
Reģ: 17.10.2009
Kādi izskatās indiāņu zābaciņi? :D
05.01.2012 03:19 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Sievishkjiigs,klasisks stils. Kraasas,audumi utt atkariigs no garstaavoklja. Retu reizi izvelku kko sportisku/briivaaku.Patiik skinny bikses ,svaarki..:)
05.01.2012 03:39 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tie indianu noteikti ir bruni ar tadam barkstim sanos.zamsa.

es velku klasiskas drebes, bet ne tikai. mili tapat ir dzinsi, maika un apavi bez papeza. tas no noskanojuma atkarigs un ta, kur dodos.
vienu gan nekad nevelku-neko ekstremu un parak atri no modes izejosu, piem, tas spalvainas vestes, adas legingus vai kas ar leoparda rakstiem(kur nu vel biskes-tas nav prieks manis). ari nestaigaju ikdiena botes un jaka ar kapuci. tas prieks sporta zales.
05.01.2012 03:40 |
 
Reitings 1376
Reģ: 22.09.2009
Sievišķīgs
Dievinu kleitiņas,augstpapēžu kurpes,balerinas,blūzītes,žaketes utt.
Man veikalos piesaista spilgtas krāsas un fasons.
Man arī ļoti patīk mežģīnes,tagad ir modē:-D :-D
05.01.2012 03:50 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
es parasti no iepirkšanās tūrēm vienmēr atnāku mājās ar kaut ko melnu, kam kaut kur ir kaut vai pavisam maziņa mežģīnīte (t)
bet vispār galvenokārt ģērbjos melnā. patīk gan ļoti sievišķīgas lietas, gan arī daži it kā sportiskāki, nevērīgāki apģērba gabali, piemēram, plats svīteris un tamlīdzīgi. no apaviem patīk wedges un zābaciņi ar nedaudz militāru piesitienu. vispār laikam svārstos kaut kur starp to maigo, sievišķīgo un skarbo
05.01.2012 04:04 |
 
Reitings 395
Reģ: 31.08.2009
Menda, izklausās labiii! :))
05.01.2012 04:11 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Kleitas kleitas... (l)
Lakonisks, sievišķīgs apģērbs, ar skaistu siluetu, tīras krāsas (riebjas visi tie hakī, pelēkbrūnie, sūnuzaļie, brūnioranžie utml. toņi, kādos staigā t.s. brīvmakslinieces), bez visādiem raibumiem, dabiski materiāli. Patīk glamūrīgie akcenti - polārlapsas apkakle, baroka stila izšuvumi, nedaudz mežģīnes, garie cimdi, lieli, gari auskari.
Skaisti un sievišķīgi izskatās sieviete pieguļošā melnā mētelī, garos melnos zābakos ar papēdi, melnu somu un saulessbrillēm... izcilas kvalitātes, protams, nekādas ekstras, manuprāt, tad nemaz nav nepieciešamas, mūžīgi man tā paticis :-)
05.01.2012 04:22 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Vispār laikam garlaicīgi, bet neaizraujos ar sevis cakināšanu, jo lakoniskāk, jo labāk, bet citus var taaa saģērbt, viss tas iekšā ir, bet uz sevis negriba :-) Pilnībā saprotu tos dizainerus, kas rada brīnumskaistas, greznas modes, bet paši iznāk no aizkulisēm tādi samulsuši, melnā bītlenē :-D
05.01.2012 04:25 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Sorry, notrūka teksts. Savā laikā šuvu, veidoju brošas, žābo, tilla svārkus utml, bet pati nekad nekad nenēsāju, tikai pārdvedu :-D
05.01.2012 04:27 |
 
Reitings 509
Reģ: 24.03.2011
Man arii ri diezgan sievishkjiigs ,klasisks stils! Daudz neesaaju bikses, topus ar mezhgjiineem, maaksliigaas aadas ,garus dazhaadu veidu zaabakus :-P Esmu ljoti iemiiljojusi apgjeerbaa sarkano un melno kraasu. No aksesuaariem ljoti patiik bizhuteerijam, bet no daarglietaam-zelts, sudrabs, peerles, dimanti! Peedeejaa laikaa auskaru vietaa esmu iemiiljojusi klipshus.
05.01.2012 04:28 |
 
10 gadi
Reitings 3276
Reģ: 29.01.2009
Pārsvarā tumšas (melnas) drēbes. Jūtos vislabāk tādās. Bieži džinsas (tumšas) un augšā dažādas jaciņas, blūzītes, tunikas, žaketes.
Aksesuāru maz, bet kvalitatīvi- pulkstenis, vienkārši auskari, laba soma.


Protams, viss atkarīgs, kur dodos un kādi laikapstākļi. Ja ir ļoti auksts, vilku arī uggus un biezu džemperi utt.

Bet vispār vairāk uz klasisko- nepatīk staigāt pa veikaliem, tāpēc labāk nopērku lietas, kas vienmēr ir "modē", nekā ar galvassāpēm katru gadu staigāju pa veikaliem, lai mainītu garderobi.
05.01.2012 05:08 |
 
10 gadi
Reitings 3276
Reģ: 29.01.2009
katru gadu :D
*tb sezonu
05.01.2012 05:08 |
 
Reitings 281
Reģ: 12.03.2009
Dievinu dazjaadu rakstu zekjubikses (gan melnas, gan ar kraasainiem rakstiem) un wedges kurpes un zaabaki - taas ir manas divas vaajiibas! :-) Tam klaat uz darbu velku trikotaazjas kleitinju, piemeeram, melnu vai peleeku ar lielaam baltaam pukjeem, aizmuguree sasienamu, un klaat melnu adiitu jacinju. :-) Man lielaakaa dalja darba dreebes melnas, taa iisti klasisks nekas, nav, lielaakaa dalja apgjeerbu ir ar kaadu odzinju, nu piemeeram man ir melni taadi kaa gofreeti svaarki liidz celim ar taadu lielu aizsienamu kabatu saanos - nu izskataas inchiigi. :-)

No darba briivajaas dienaas noteikti nevelku papeezjus (iznjemot tusinjus), velku kraasainas dzjinsu bikses ar nike kedaam un augshaa kko adiitu vai vienkaarshu dzjemperiiti. :-)

No rakstiem man nepatiik dziivnieciskie, nu leopardiigie utt. Nepatiik volaani, bet esmu mezgjiinju fane. :-)
Ak jaa, un man ljoti nepatiik uggi, nekad taadus neiegaadaashos, esmu paaraak daudz redzeejusi, cik Anglijaa tie suudiigi izskataas daudzaam meiteneem, kas nominushas zoli, un zaabaki galiigi iznjurkaati izskataas. :-D Lai gan, protams, labaak nekad neteikt nekad. :-D
05.01.2012 05:13 |
 
Reitings 261
Reģ: 29.01.2009
Ikdienā ļoti bieži valkāju dažādas žaketes, džinsus un apavus tikai un vienīgi bez papēža, visbiežāk - zābakus. Svārkus nenēsāju praktiski nekad, šis apģērba gabals vienkārši nesaista, tad jau labāk dodu priekšroku kleitām, kuru izvēlē esmu ļoti sīkumaina - patīk tikai noteikta tipa. Kopumā mans stils ir klasisks ar vintage pieskaņu, lielākoties "piezemētās" un neitrālās krāsās, bez jebkādiem gliteriem, uzrakstiem un citiem izskaistinājumiem. Ļoti atbaida sportisks stils, kā arī izteikti alternatīvs. Un apģērba izvēlē man bieži ir viena nelaime - ļoti bieži nākas nopirkto nožēlot, līdz ar to tas skapī karājas nevalkāts. Naudu apģērbam nežēloju, bet galējībās arī nekrītu :-)
05.01.2012 05:17 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
tunikas,legingi,pagarināti dzēmperi,džinsi,žaketes,augsti papēži,svārki, vispār esmu haotiska,velku visu kas uz to brīdi ienāk prātā,pabprāt ģērbtos traki,koši,bet līdzekļi piespiež iet kkādu vidusceļu,darbs prasa mazliet piezemētāk :-D
05.01.2012 12:17 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Es teiktu, ka mans stils ir ļoti ikdienišķs un vienkāršs, pārsvarā nēsāju tumšas krāsas drēbes!Ļoti patīk šauri džinsi un šauras melnas bikses, legingi, džemperkleitas, tunikas, augsti papēži un platformas, tāpat esmu uzsēdusies jau labu laiku uz šauriem t- krekliņiem ar foršiem uzrakstiem, tos, protams, uz darbu cenšos nevilkt!Patīk arī sportiskais stils, piemēram, foršas kapučjakas, vestes un brīvākas bikses, bet botas gan kā sugu ciest nevaru!Vispār man mīļākā krāsu kombinācija apģērbā ir melns + rozā (l)
Esmu pieķērusi sevi, ka pēdējā laikā veikalos parasti meklēju pļurīgos topus ar plikiem pleciem, kleitas un šauras bikses+ visādus spilgtus aksesuārus!
Ā, un vēl tās pļurīgās cepures, nezinu,kā pareizi nosaukt!
Lietišķi kostīmi, blūzes, žaketes, buktētās bikses u.c. nav priekš manis!Vienīgi klasiskie mēteļi patīk!Ļoti apģērbā nepatīk viss rūtainais, pumpainais utt
05.01.2012 12:25 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man patīk krāsains apģērbs, dzeltens, rozā bet tāds fuksija vai koraļļa, bēša krāsa, silti pelēki toņi, veikalos diemžēl pārsvarā dominē tumši- melns, tumši brūns, tumši pelēks, sarkans.
Pati protams ikdienā arī izvēlos melnu apģērbu, tādu vienkārši ir vairāk un ērtāki :-D
Vispār jau īpaši neskatos audumus, ja kaut kas patīk pērku nost, ja vien nav pārākā sintētika.
Man patīk lietišķs stils, klasiski svārki, pencil tipa kleitas, augstpapēžu apavi, melns vai bēšs vilnas mētelis ar kažokādu vai īss kažociņš.
Tā man patīk, cits jautājums vai tā ģērbjos :-D
05.01.2012 12:43 |
 
Reitings 306
Reģ: 16.05.2011
buchmuule, tiešām nekad nesaki nekad. Es arī agrāk nesapratu tos UGGu valkātājus, saucu par rūķu zābakiem un vēl visvisādi zākājos. Līdz man uzdāvināja.. un jā, tā sajūta kājai zābaka iekšpusē izmainīja visu manu pēdu dzīvi :D Tagad, protams, esmu UGGu fane :) :D

Pati apģērbam krāsu izvēlos pēc sezonas - vasarā daudz košo, bet ziemā pārsvarā mels un bēšs (baltas bikses vilkt būtu paglupi).
Ikdienā staigāju pēc iespējas ērtāk - bikses, džemperīts vai blūze ar žaketi un ērti bezpapēža zābaciņi. Akcentu visbiežāk lieku uz grimu vai rotām.
Vasarā par mani 100% varētu pateikt - sievišķīgais stils, sulģas krāsas, mežģīnes, rotas un skaisti iedegusi āda.
05.01.2012 16:41 |
 
Reitings 466
Reģ: 20.09.2010
čau, čau!
Nezinu, vai to, ko velku es - var definēt kā stilu.
Melnā krāsa noteikti dominē manā garderobē, patīk arī pasteļ toņi. Spilgtās krāsas mani neuzrunā, vienīgais izņēmums varētu būt sarkanā krāsa.
Mans ikdienas apģērbs - šauri džinsi vai džegingi, pagarāks džemperis/tunika. Kad gribas kaut ko greznāku, tad uzvelku žaketi, zem tās varu pievilkt visu ko - gan lencīšu topu, gan bītleni. Tagad, ziemas sezonai turpinoties, velku UGGus. Jā, zinu, ka daudziem UGGi ir riktīgs NĒ un FUI, taču man tie ļoti patīk. Galvenais, ka patīk man, ka es jūtos ērti. Labi izskatās ar džinsiem, protams, pie klasiskiem svārkiem jau neuzvilksi, tas tiesa.
Uznāk arī reizes, kad gribas uzvilkt kaut ko sievišķīgāku, tad velku arī svārkus un kleitas, bet tas vairāk vasaras sezonā. Neesmu zeķubikšu fane!
Par aksesuāriem runājot, patīk austrumnieciskie, garie auskari. Ar kaklarotām neaizraujos, priekšroku dodu zelta vai sudraba ķēdītei.
Tad nu - kaut kas vienkāršs, ērts, reizēm klasisks un sievišķīgs. :-)
05.01.2012 16:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits