Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

refresh.lv kuponi

 
Reitings 57
Reģ: 14.12.2011

Sveikas!

Jautājums tām, kuras kaut reiz ir iegādājušās kādu kuponu šajā vai citās līdzīgas mājas lapās (cherry.lv, perkamkopa.lv uttttt.)

Tātad- ko iegādājāiet? Vai bijāt apmierinātas? Vai varbūt vīlušās? Pastāstiet!

Pati pagaidām vēl neko neesmu tur iegādājusies, bet šobrīd ļoti kārojās divus kuponus nopirkt!

04.01.2012 21:45 |
 
Reitings 778
Reģ: 27.10.2011
es ar apsveru iespēju iegādāties uz solāriju :)

varbūt kāda ir bijusi uz Miami Beach salonu?
04.01.2012 21:48 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Jā, esmu, regulāri pērku.
Man šķiet, ka tikai retais kaut reizi neko nav nopircis.
Pirkts ir daudz, nevar nemaz visu atcerēties - ēdieni, apģērbi, visādas izklaides, zobārsta pakalpojumi utt.
Ja kkas patīk, tad pērc nost.
Nosacīta neapmierinātība bija vienā suši ēstuvē, bet pirms tur gāju, biju jau gatava tur esošajai apkalpošanai jau no komentāriem.
04.01.2012 21:49 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Vispār esmu sapratusi, ka kolosali.lv ir labāka mājas lapa piedāvājumu pārskatīšanai - refresh kkā, vismaz man, nestrādā ātri, ilgi lādē utml.
04.01.2012 21:50 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Esmu pirkusi angļu valodas kursus mēnesim tikai pa 3 Ls, kā arī bildes attīstījusi ar atlaidi, viss bijis ok vienmēr :)
04.01.2012 21:53 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Vienreiz biju nopirkusi kuponu uz matu laminēšanu, bija rakstīts, ka iepriekšējā cena ir kkur 30ls, ar kuponu 11ls, bet aizejot uz salonu un paskatoties cenrādī izrādījās, ka bez kuponu šo pašu pakalpojumu var saņemt par 14ls :-O
04.01.2012 21:54 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Jā, ar tām it kā 50% atlaidēm ir kā ir - tāpat meitene, kas te reklamē skropstu pieaudzēšanu savos iepriekšējos sludinājumos pieaudzē par apmēram 10Ls, un to pašu kuponos tagad piedāvā par 9,99 it kā būtu ar 50% atlaidi.
04.01.2012 21:56 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Es esmu kuponu fanāts. :D
Iepērkos visnotaļ regulāri. Esmu pirkusi masāžas, frizierus, zobārstus, restorānus, sporta nodarbības, foto izgatavošanu, solārijus, kosmētiku, utt. Un patiesībā - ne reizi neesmu baigi vīlusies!
04.01.2012 22:01 |
 
Reitings 539
Reģ: 29.01.2009
Esmu pirkusi diezgan daudz un visu ko. Neapmierinaata neesmu bijusi, izņemot vienu reizi salonā Coretti balinaaju šķipsnas matiem un jaunā friziere, kas mani apkalpoja, diezgan skaļi, citiem apmekleetaajiem dzirdot, nobljaavaas,tev shobriid vispaar mati ir zalji! Nebija jauki.
04.01.2012 22:01 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Esmu pirkusi vairākus kuponus
1)Uz restorānu AmBar veselus 2 kuponus 50% atlaide, lieki piebilst ka vēl tikpat piemaksājām, pocijas bija mazas un nesajūsmināja, teiksim tā nekas īpašs, atsmosfēra ar nebija tāda super, neskanēja mūzika, tā neomulīgi.
2)Kriosauna 1 apmeklējums- neaizgāju, aizmirsu
3) 2x pirku solārija abonamentus vienā un tajā pašā solarijā, solārijs kā jau solārijs, tik kupona apmeklētājiem augstāka cena solārijam :-D
4) Sushi Godvil uz Barona ielas, man tā vieta nepatīk, nav atmosfēras, nebija tik garšīgs sushi.
5) Kosmetologa apmeklējumu, patika.
6) Zobu higiēnista apmeklējums, tas bija vislabakais un uzskatu izdevīgākais pirkums.
04.01.2012 22:06 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
ja man kaut ko vajag, piemēram, nogriezt matus utt., es vispirms paskatos kuponu piedāvājumus, lai izdarītu vajadzīgo lietu lētāk. esmu pirkusi kuponus matu griezumam (nebiju apmierināta), zobu higiēnu (tā bija zobārstniecība, uz kuru tāpat vienmēr eju, tāpēc vērtēju pozitīvi kā vienmēr), pirms kādas nedēļas pa trim latiem dabūju dienas grimu + konsultāciju pie vizāžista -- ļoti priecājos, ka pamanīju to piedāvājumu, jo man ir daudz jautājumu par šo tēmu
tas, vai ir vilšanās, vai nē, ir atkarīgs no iestādes, kas piedāvā. ja neesi iepriekš tur bijusi, tad jārēķinās, ka var būt labi un var arī nebūt, jo katra vieta tomēr ir citādāka. tāda kā laimes spēle sanāk :)
04.01.2012 22:20 |
 
10 gadi
Reitings 4901
Reģ: 29.01.2009
Ļoti bieži pērku kuponus, jo sanāk izdevīgi. Pirms pērku, protams palasu dažādus atsauksmes par produktu vai pakalpojumu. Bet laikam vēl gadījies "iegrābties" ar pirkumu. :)
Pērku suši, dažādus lietas automašīnai, ceļojumus, sporta aktivitātes, biļetes uz kino, u.c.
Nepērku skaistumkopšanas piedāvātos kuponus, jo bieži vien viņi uzpūš baigo atlaidi, kaut gan salonā uz vietas tas pakalpojums maksā tikpat daudz ;) Nepatīk kad mani čakarā ar milzīgajām atlaidēm, kaut īstenībā nekā tur nav :D
04.01.2012 22:32 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
esmu viskko pirkui un tikai tās labākās atsauksmes. visi kebabi, ēdienreizes un virtuļi - vienmēr garšīgi, lielās porcijās un svaigi. kosmtologa apmeklejumi, skaistumkopšanas procedūras un kursi - arī viss vnm forši bijis. vēl viskkādus niekus, suņu barības, kosmētiku esmu pirkusi. tgd plānā fotosesija - ceru, ka būs forša (l)
04.01.2012 22:43 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
Esmu pirkusi kosmetologa un friziera pakalpojumus, ar tiem viss ok. Manikīru, kur man visus pirkstus apgraizīja (bet cik nu esmu bijusi vispār, visām meistarēm rokas trīcējušas laikam :D ), visādus suši, datora tīrīšanas, ko neesmu izmantojusi, solārija abonementu (biju ļoti apmierināta ar to attieksmi kādu saņēmu), nesen nopirku kontaktlēcas, Solīja, ka zvanīs par pasūtījumu 2 dienu laikā, nu jau 3 pagājušas, rīt zvanīšu pati un prasīšu, kas par lietu.
04.01.2012 22:55 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Pērku kuponus tikai tiem pakalpojumiem, kuriem kvalitāti nevar nošmaukt. Zinu vairākus pakalpojumus, kuru ne-kuponu kvalitāte atšķiras no kuponu kvalitātes, tāpēc ir lietas, no kurām atturos.
Ar kuponiem esmu bijusi uz teātri, braukusi ar segvejiem, apmeklējusi onkologu un iegadājusies solārija abonementu.
04.01.2012 23:00 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Man bija ZeDonats kupons, virtuļi negaršoja un tas dzēriens bija briesmīgs, bet pati vieta ar nebija dikti omulīga :-D
Man bija 2 kosmetologa apmeklējumi, vienā ļoti vīlos, jo nevarēju 2 mēnešus sazvanīt(tikai pēc tam, kad sazvanīju citylife.lv, dabūju šamējo rokā), pati procedūra bija jauka un kosmetoloģe atsaucīga, toreiz darīja man vēl papildus sīkas lietiņas tieši manai ādai.
2.kosmetologa apmeklējums bija uz kaviāra masku un ultraskaņas tīrīšanu, kosmetoloģe nepatika, un man patīk, ka ar mani runājas procedūras laikā - tagad daru to, tagad to, bet šī neko un pēkšņi man sāk spiest pumpas, es gandrīz palecos :-D Otru kuponu atdevu mammai. Mammai bija cita kosmeteloģe, pie kuras viņa jau tajā pašā salonā 6mēn. iet pa kupona cenu, ir ļoti apmierināta.
Vairāk neko nepērku, jo pieredze pagaidām negatīva.
04.01.2012 23:50 |
 
Reitings 676
Reģ: 08.10.2009
daudz esmupirkusi,nekadd neesmu bijusi viilusies, viss vnm forshi...

ne jau tikai cilveeeki visu atdod leetaak,un reaali taa ir jaunuklientu piesaiste,kadelj gan tad nepacensties... :)
05.01.2012 02:04 |
 
Reitings 185
Reģ: 13.08.2010
man arī šobrīd šis ir aktuāls jautājums, vai šiem kuponiem var uzticēties.
piemēram, šobrīd kolosali.lv ir autoskolas Gross teorētiskā apmācība tikai par pieciem latiem, tas vispār ir reāli?
gribētos jau ticēt, ka tas viss ir patiesi, jo gribu sākt iet autoskolā, bet tajā pašā laikā kkas tomēr attur ;D
jūs pirktu?
05.01.2012 02:20 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Vienīgais, kam es neuzticos ir kkādām mistiskām kuponu pārdošanas lapām un pakalpojumu sniedzējiem, ja tas izskatās kaut kāds kaktu kantoris.
Pārējais ir okej un uzticami. Galvenais ir izlasīt noteikumus, ko nopirktas kupons Tev garantē un, kā prece vai pakalpojums saņemams.
05.01.2012 02:23 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Esmu pirkusi ļooooti daudz ko, mēģināšu dažus atcerēties:

1)krūzīšu apdruku (sanāca perfekta dāvana vecēkiem)
2) snovošanas kuponus Rāmkalniem - vairumā. arī lieliski, jo apkalpošana nemainījās, bet ierasto 10ls vietā varēju snovot visu dienu par 5ls
3) kameršļūkšanu mežaparkā - patika
4) ekskursiju Lāču maizes ceptuvē - fantastiski!!! Arī par pilno summu tas būtu tā vērts!
5) panorāmas rats līvu laukumā - patika
6) peintbols - vairs nekad mūža :D bet ne apkalpošanā bija vaina.
un vēl daudz ko citu. Bieži arī esmu pirkusi kuponus dāvināšanai.
vīlusies biju vien pāris reizes - noērkot k-kādus latburgeru kuponus, klinģeri raušu meistarā, citi pašlaik nenāk prātā
05.01.2012 02:31 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Esmu pirkusi ļoti daudz: sākot ar sporta kluba abonementu (manā mīļākajā klubā, nepatika, ka uzreiz daudz apmeklētāju), slēpju apkopi (pārbaudīts serviss), frizieri (salons Audra style bija galīgi garām),solārija abonementu (solāriju studija, uz kuru eju vienmēr), Gelish manikīru (tikai labos un pārbaudītos salonos, lai nav aplauziens), braucienu uz Tallinu, Ventspili, ar kugjīti pa Daugavu, suši, pelmeņus (nebija labi), beidzot ar žurnālu abonementiem, teātra apmeklējumiem, vīniem un tēju. :-)Grūti pat visu atcerēties un uzskaitīt. :-)
05.01.2012 02:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits