Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Au pair

 
Reitings 700
Reģ: 03.01.2012

Sveikas, meitenes !

Paslaik mekleju sev au pair gimeni ASV, lai varetu stradat gadu par aukliti un pabut saja valsti. Mekleju caur aupair majas lapam, jo nav autovaditaja aplieciba. Tas kuras ir bijusas par au pair vai mekle sev gimeni, varbut varat padalities ar pieredzi:

ka jus meklejat sev gimeni ? kadas bija vai ir jusus gimenes ? varbut kada raksta blogu un velas padalities ar to :)

03.01.2012 14:35 |
 
Reitings 204
Reģ: 02.01.2012
Nu , es zinu ,kā manai māsicai ar šo Aupair darbu sanāca.
Satiku viņu šajos Ziemassvētkos.
Ja, godīgi , ļoti jāpēta , kādā ģimene pagadās.
Mana māsīca, kā kautrīga meitene, ņema to ģimeni kuri strādā ar zirgiem, un viņiem ir daudz īpašumi.
Neko diži neaprunājusi, kas kāa , kur viņa tieši atradīsies, un kad viņai būs brīvs aizbrauca, tikai zinot , kas tā apr ģimeni, ka būs jaauklē 1 gadus vecs bērns, un kur tas atrodas.

Beigu beigās, sastopot pēc pusgada viņu, es saprotu, ka viņai tik spīdoši nejiet.
VIņa dzīvo Vācijas ciematā, kur ir labi ,ja 10 cilvēki.
No Berlīnes viņš atrodas, 70km attālumā.
VIņai nav auto tiesības, bet ģimene , pieteica palīdzēt viņai , tās iegūt, jo nebūtu slikti.
Un brīvdienas stabilas viņai tikai svētddienās, kad veikali un viss ir ciet.
Draugus grūti atrast.
Jāstrādā līdz junijam, kā līgumā paredzēts.
Vispār bēdīgi.
Dzīvot viņia neļauj pie ģimenes, pusgadu laikā, pārvācās jau uz kādiem 5 viesu namiem, tādiem.
Virtuve viņai pašai ir.
Ģimene, nedeva brīvu jauno gadu, tikai ziemassvētkus, un Pašu Vācijas Jauno gadu viņa pavadija, svešus bērnus vācot.
Ģimenē , sieviete ir tāda ar vācu tempermentu, un Vīrs , kaut cik esot tāds , kā draugs.

Tapēc, pirms dodās, ir riktīgi jāpsver, viss , un jau laicīgi jaizrunā darba plāns + kas ir apkaimē.

Tā lūk , manai paziņai sanāca.
[nepārbaudu tekstu, bet pieļauju kad ir kļūdas, sooryy :D ]
03.01.2012 16:58 |
 
Reitings 123
Reģ: 07.12.2010
Man, personīgi, au pair liekas lieliska iespēja, ko tikai jaunībā var izmantot un domāju, ka tas arī palīdz pēc tā gada izdomāt, kā savu dzīvi veidot un ko tālāk darīt. Tieši pēc vidusskolas, domāju, vajadzētu to darīt. Man viena zināma meitene ir ASV, ir priecīga, laimīga, apmierināta un sajūsmā par visu, kas notiek. Domāju, ka viņai ļoti paveicās, un vispār jau štatos jaunībā pabūt ir diezgan noderīgi turpmākajai dzīvei.
Zinu arī 2 meitenes, kas Šveicē bija au pair. Tika pie bagātniekiem un arī ļoti apmierinātas bija. Ja pati būsi normāla, arī ģimeni tādu tev piespēlēs. Man tā vismaz liekas.
Un nedomāju, GudrāMaita, ka ļoti būtu jāčīkst, ka svētki nebrīvi, jābūt daudz ar ģimeni kopā u.tt. Tieši to jau tu brauc tur darīt, nevis svešā valstī JG svinēt.
03.01.2012 17:16 |
 
Reitings 700
Reģ: 03.01.2012
GudraMaita - meitenei traki sanaca, cik noprotu vina pie bagatiem cilvekiem nonaca.

PAti tagad atrodos eiropas brivpratigaja darba francija, jau pusgadu esmu te nodzivojusi, bet ne ipasi patik darbs ko daru, bet loti patik si zeme, bet ipasi dzivot te negribetu, ja nu vienigi parize, bet vina ir darga pilseta, ar valodu iet loti gruti, sazinos visu laiku anglu valoda un esmu sapratusi, kad mana valoda tomer ir anglu valoda, kaut gan pirms atbraucu uz sejieni, anglu valoda bija slikta limeni, tagad varu brivi sazinaties. Pirms jauna gada man atrakstija viena gimene no ASV, kuri dzivo Nujorka, bruklinas rajona. Mate ir medmasa, tevs strada banka viniem ir divi puikas 4 un 7 gadus veci, darba laiks busot no 8 rita lidz 9 vakara, bet cik noprotu, man ir brivs, kad berni ir skola,un sestdiena svetdiena ari ir briva, est gatavot nevajag, tik savakt bernus no skolas, vest uz parkiem, pludmali iepirkites utt, maksasot 1200 dolarus menesi.

atvainojas, kad rakstu bez garumzimem, savadak nevaru :-D
03.01.2012 17:32 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
aikon, pati esi bijusi au pair, ka uzskati, ka vienalga cik briivas dienas?

Autorei varu ieteikt tieshaam kaartiigi un ruupiigi izveeleeties to gjimeni, visu izskatiit kaartiigi un ar taam gjimeneem sazinaaties. Jo manaa pilseetaa bija 2 draudzenes au pair. Vienai vispaar gandriiz nekas nebija jaadara, otro gjimene uzskatiija bezmaz vai kaa verge
03.01.2012 17:38 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
*vergu nevis verge. stulbais autocorrect
03.01.2012 17:39 |
 
Reitings 489
Reģ: 07.01.2010
cik nopratu no brāļa, tad Bruklina ir viens no bīstamākajiem rajoniem NY. viņš Bruklinā nodzīvoja gadu un gada laikā esot vairākas reizes dzirdējis, kā melnie salecās un sāk šaut viens uz otra. :-/
03.01.2012 17:40 |
 
Reitings 700
Reģ: 03.01.2012
spīdumiņš - sausmas, tu mani tagad sabiedeji, bet man skiet, kad visas lielas pilsetas ir diezgan bistami. Parize uz visiem sturiem, autobusos ir uzraksti, lai sarga savas somas utt, cilveki parize ir loti divaini un mezonigi daudz, mums, kad bijam parize bija atgadijums, kad viens vecis ritigi uzmacas un gribeja apgrmastit, metro stacija, mes ritigi parbijamies un skrejam prom :-D

bet noteikti rakstisu tai gimenei, visadus jautajumus, lai vini pastasta vairak par sevi, par darbu, par dzives apstakliem utt,
03.01.2012 17:45 |
 
Reitings 204
Reģ: 02.01.2012
vislabākais variants, ir sazināties ar ģimeni skype, ar web cam, un aprunāt, vai varēsi izturēt pie viņiem.

Jo gadās saucamie feiki, aiz kuriem slēpjas pedofīli... par to mana ģimene baidijās visvairāk..
03.01.2012 17:49 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Pariize vispaar ir stulba. Ja tu nedziivo visdaargaakajos rajonos, tad visu laiku ir jaauzmanaas.
03.01.2012 17:51 |
 
Reitings 204
Reģ: 02.01.2012
Piekrītu demoiselle.
Es pati dzīvoju Parīze, pašlaik, bet diezgan turīgā rajonā, pati to nevarētu atļauties, bet ir pagadījies tāds , labs draugs :D (l)
03.01.2012 17:58 |
 
Reitings 3
Reģ: 13.01.2012
Esmu sobrid ASV ka Au Pair. Atbraucu uz sejieni caur organizaciju Au Pair in America. Uzskatu, ka vini ir loti uzticami, par meitenem lori rupejas un loti precizi tiek kartoti visi dokomenti ar darba stundam un samaksam. Man ir jastrada 45 stundas nedela, sanemu 200$ nedela. Darba pienakumos ari precizi atrunati, taka nekada vergosana te nenotiek. Esmu loti apmierinata ar gomeni un cik zinu meitenem man apkart ari iet labi un visi stasti, ko esmu personigi dzirdejusi no saja organizacija iesaistitajam meitenem ir bijusi veiksigi. Bet, ja seit vajadzeja brauksanas atlauju obligati! Es domaju, ka ja gribi braikt uz ASV, tad bet tas te vispar ir ka dzivot bez rokam!!!
13.01.2012 01:58 |
 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Mekleju sev Au Pair gimeni Vacija.Sobrid ir viena gimene,kas skiet kaut cik sakariga.Pasi pec tautibas franci.Nu tik tlau viss skan jauki :)
13.01.2012 02:12 |
 
Reitings 3
Reģ: 13.01.2012
Paruna ar viniem skype un ja ir sajuta, ka bus labi, tad bus labi. :)
13.01.2012 19:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits