padoms latviešu meitenēm.

 
Reitings 56
Reģ: 12.07.2010

Pastāstīšu kā notika ar mani. Vairāk kā pirms gada uzsāku biznesu, ar galveno norieta tirgu eksportā (sākumā bija Skandināvija), bet kopš rudens sāku apgūt UK tirgu. Un tā darba dēļ nācās bieži uzturēties Londonā, veidot kontaktus, iet uz izstādēm prezentācijām, uzņēmēju dienām. Kādu laiku, apgrozoties Londonas sabiedrībā, sāku apmeklēt arī kādu saviesīgu pasākumu un konstatēju, ka no vīriešu puses man tiek pievērst liela uzmanība. (Laikam tāpēc, ka UK sievietes ir diezgan neizskatīgas, es neesmu gan nekāda caca, bet slaida, simpātiskas latviešu meitene gan) un tā iepazinos ar daudziem turīgiem angļiem. Jā, tiesa gan, ka parastā ēstuvē iepazināmies, un no sākuma nepieciešama nauda, lai aizietu uz kādu ekskluzīvu Londonas nakstsklubu, bet tur tiešām nav nepieciešami nekādi tūkstoši, parasti par vakaru aizgāja kādi 120-150 poundi. Tagad jau pāris mēnešus satiekos ar vienu vīrieti, kā teikt ar veco naudu (viņa vecākiem pieder māja UK dienvidos, viņam ir 3 istabu dzīvoklis Kensington rajonā, viņš piedāvāja pārcelties pie viņa uz UK, es vēl nezinu domāju, bet domāju, ka tā ir liela izdevība.

28.12.2011 23:38 |
 
Reitings 56
Reģ: 12.07.2010
melnaamy, paldies par labiem vārdiem, prieks, ka kāda saprata, ka šīs tēmas jēga bija padalīties pieredzē, nevis lielīties.
29.12.2011 13:56 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Maza Lēdija, bet nu tas gan nav nekāds noslēpums , ka vairākām LV dāmām sanāk atrast kādu angļu veci, ir kategorija, kuras tikai tādēļ brauc, jko ZIN, KA TAS IR IESPĒJAMS,bez Tabu pat sižets bijis par to aizbraukšanu :) Tikai nesaprotu, kāpēc tur tik ļoti jāuzver bija tā māja un nauda, tāpēc meitenes par Tevi arī ņirgājās, kā tu nesaprati, kāpēc :)
29.12.2011 14:00 |
 
Reitings 56
Reģ: 12.07.2010
Taurenīte, man nav nav vecis, es teiktu, ka jauns puisis. Vai viņa turīgie vecāki ir kāds netikums? Jā, mums abiem vienam pret otru ir jūtas, un tas, ka bonusā ir nauda, ir ļoti patīkams bonuss.
29.12.2011 14:10 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Nē, to uzsveršana un pārveršana padomā citām ir drīzāk netikums, bet tas tā, mans necilais viedoklis :D

Es vispār brīnos, ka meitene, kura izskatas tik daudz jau ir sasniegusi tiķ ļoti uzsver savu privāto dzīvi kaut kādā sieviešu forumā :) parasti tādiem cilvēkiem atliek ļoti maz laika šeit sēdēt, ko var pamanīt pēc citām meitenēm, kurām ir savs bizness, Bet tas tā, atkal mans viedoklis :)
29.12.2011 14:16 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Vienīgais, ko es nosecināju- tu esi reāla dura.
Teksts vispār ir konkrēts murgs. Vienā pasākumā iepazīties ar vairākiem turīgiem angļiem, jo visi tev pievērsa uzmanību? Ekhem..interesanti ar ko tu tur esi nodarbojusies un kā izskatījusies.

Iepazinies ar vienu (vai visiem?!) parastā ēstuvē, tad atkal vajag 150 paundus ekskluzīvam vakaram :-D :-D :-D
29.12.2011 15:09 |
 
Reitings 22
Reģ: 27.05.2011
Mazā Lēdija, manuprāt, tā ir diezgan forša pieredze un prieks, ka to izstāstīji. Tas noteikti noderētu tām meitenēm, kas čīkst, ka lv nav veču, vai ka visi tizli un neko nevar - nav darba, neizrāda savu uzmanību utt.
Un nevajag noriet autori, katrs izvēlas savu ceļu un veidu kā nokārtot savu dzīvi.
Tā kā pati drīzumā dodos strādāt uz Londonu, tad bija diezgan iedvesmojoši kaut mani bagāta vīrieša atrašana nav nekāda prioritāte. Bet atrast jauku cilvēku, ar ko veidot attiecības, neatteiktos noteikti :)
29.12.2011 15:19 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Ja godīgi... es te tagad tā padomāju, nu labi, ir skaidrs, ka raksta autore ir feiks un situācija izdomāta, bet vienalga interesanti, jo Mazā Lēdija smuki parodē daļu foruma meiteņu :-P Te taču arī diskusijās par to, kādam jābūt vīrietim, dažas atbild, ka viņas pat iemīlēties nevarētu tādā, kam nebūtu mašīnas un baltās apkaklītes un tās, kas to negribot izliekoties par labākām nekā ir patiesībā :-D . Un ar ko lielos vilcienos, neieslīgstot niansēs, tāda Lēdija atšķiras no citām meitenēm? Te tikai tas temats pasniegts tādā pārspīlētā formā, bet būtību jau tas nemaina ;-)
29.12.2011 16:11 |
 
Reitings 56
Reģ: 12.07.2010
koshlene, dura nu točna neesmu! :-P Es biju vairākos pasākumos - prezentācijās, izstādēs, labdarbības pasākumos, kur satiku daudz cilvēki, protams arī vīriešus. Uzzināju par labākajām izklaides vietām, un kopā ar jauniepazītajiem paziņam tos apmeklēju. Londonā ir dažāda sabiedrība. :-P Un neuztver tik burtiski tās 150 mārciņas :-D ir klubi kur ieeja maksā ap 50, un dzērieni sākot no 15 poundien.
29.12.2011 17:11 |
 
Reitings 56
Reģ: 12.07.2010
luīzeluīze, feiks neesmu, esmu reāla persona. bet ko tu teici, tas tās ir. Forumā meitenes bieži uzsver, ka meklē bagātu veci, svarīgi, lai vīrietis būtu ko sasniedzis u.t.t. bet ja kāda cita saka, ka viņai svarīga ir nauda, tad uzreiz tiek norieta. :-P
29.12.2011 17:16 |
 
Reitings 31
Reģ: 08.05.2009
Nesaprotu, kādēļ lielākā daļa te tā "uzvilkās". Veiksmes stāstus šeit laikam nedrīkst rakstīt, jo pretī spilgti parādās latviešu skaudīgā daba.
Man arī patika Mazās Lēdijas stāsts. Par padomu, gan to nenosauktu, bet par pieredzi gan. Domāju, ka Mazajai Lēdijai mazliet savādāk vajadzēja šo stāstu pasniegt. Atceros, ka ir bijušas diskusijas par vīrieša materiālo stāvokli un ja nemaldos, lielākā daļa meiteņu tomēr piekrita, ka materiālajam stāvoklim ir liela nozīme, ar pliku mīlestību un dīkdieni jau neizdzīvosi.
Tik uz priekšu Mazā Lēdija, katram savs liktenis – citam Latvijā, citam ārzemēs.
29.12.2011 18:02 |
 
Reitings 56
Reģ: 12.07.2010
Mīce, paldies par sapratni! :-) Jā, varbūt nepareizi noformēju tēmas virsrakstu, bet ceru, ka daudzi domu saprata. Un es kā teikt neturēju sveci zem pūra, bet dalījos pieredzē, jo šajā forumā ir bijušas ļoti daudz žēlošanās, ka LV vīrieši nekam neder, nespēj nopelnīt naudu, utt. Tad lūk, pasveidu padomu, ja nekas nesanāk LV, lai dodas pasaulē.
29.12.2011 18:08 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Te taapat kaa anaalajaa patruljaa :D

"paldies par daliishanos ar pieredzi" komentaaru autores nav citaas diskusijaas :D
29.12.2011 19:57 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Nav jau zeel, sabiedrotie vien ir, lai jau tiek.
29.12.2011 21:14 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Haha, vispaar ir taa, ka nekas nereaals prieks manis sho lasiit nebija, man ir viena draudzene, kuras dziive tieshi peec shaada scenaarija arii ir riteejusi, dziivo Londonas centraa pie bagaatnieka tagad, sistemaatiski piestraadaajot :D, veidojot karjeru, apgrozoties attieciigajaas vietaas utml, tagad nedara NEKO, celjo, vieniigi vinjai nav laika seedeet pat ´draugos´ tagad :D un vinja nekad neatziitu, ka ir apzinaati gaajusi uz to visu..
29.12.2011 22:58 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Varbuut taapeec es sho tekstu uztveeru galiigi mieriigi atskiriibaa no liidziigiem... :-)
29.12.2011 22:59 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Karinjo-man patika tas"NEDARA NEKO"-tad tur ta laime.... :-D
29.12.2011 23:02 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Jaa, tur jau taa lieta, parunaajot liekas, ka vinja saak kluut ar to neapmierinaata, diskomfortaa... Vins itkaa negrib, lai vinja ko dara, jo visu taapat izjauks celojumi, naudas pietiek utml. nu nezinu cik meitene, kas pieradusi visu muuzu rosiities, straadaat, to varees iztureet, laime taa toch nav.. Reaali, kad ej uz to ´meerki´, varbuut liekas aizraujoshi, bet kad sasniedz... ko nu..... :)
29.12.2011 23:07 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Karinjo-es noteikti stradatu kaut ko tadu radosu ,ja butu ari millionare,jo tada niksana "atputas kresla" cilveku var ta nobendet,ka tu pat nevari iedomaties!Ari ta traka "sevis kopsana"...Nav ta drama,kas mazliet ir vajadziga ,lai izsistu ara no vienmulas dzives...!
Vienmer visi doma-celot un velreiz celot-ta ir laime! :-) Isteniba tada nepartraukta brauksana apkart cilvekus ari loti nogurdina! |-)
Pareizi tu saki-cilveks tiecas pec ta nezinama,bet kad sasniedz ,tad biezi saprot,ka nav tas, ko velejies!Tapat ari ar laulibas dzivi... :-P Taja visa ir gan plusi,gan minusi-nekada sakara ar naudu isteniba! :-D
29.12.2011 23:17 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
kā saprast teikumu "Tagad jau pāris mēnešus satiekos ar vienu vīrieti, kā teikt ar veco naudu"? :D
29.12.2011 23:40 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
te man rodas jautajums-vai tas, kuras kliedz seit kadreiz ir dzivojusas slikti??? domaju, ka rijamo sencisi vienmer ledusskapi ieliek. atlika tik piecelt dupsi un panemt.

es nenosodu, jo no labas dzives cilveku vien var iemilet. kas zin, varbut ta ari ir jabut.
30.12.2011 03:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)