Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Es neesmu rasiste,bet...!

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010

Man negribejas "piesmirdinat" Cosmo :-P ,bet... nevaru sanemt spekus un mierigi domat par mazliet sapigu temu :-/ !

Es esmu rakstijusi,ka stradaju kolektiva,kur ir tik daudz dazadu religiju,dazadu uzskatu cilveku-tas viss ta...!

Meginam sadzivot!Es nevienam nespiezu iet "balla" plikam ,vai saprast ,cik kolosali ir peldet okeana,vai atkal ,cik tas tomer ir vienreizeji ,zinama mera,ka nav tada velme ,partaisit savu kermeni no viriesa uz sievieti!Visi dzivo draudzigi,palidz viens otram utt

Ziemassvetki ir kaut kas ipass tomer man -"baltajam cilvekam"!...peksni neviens musulmanis nevar stradat...kinietim ari viss tas saistas tikai ar labu iepirksanas laiku utt :-P

Vecos laikos Latvija parasti darijam ta-ja jastrada Ziemassvetki ,tad Vecgada vakars brivs...likas tomer kaut cik normali |-) .

Vakar skatos ...man jastrada Ziemassvetku vakars,visa Ziemassvetku diena,Vecgada vakars(man tacu majas vienmer liela balle-sogad tapat :-O )

Viss iespejams,ka ari 1.janvari bus jaiet"kads glabt"!

Es vienmer esmu sapratusi "visus ramadanus","slimo bernu busanas",skolas,mirsanas gadijumus utt

Es vakar teicu darba-musulmani tacu Ziemassvetkus nesvin!Prieksniece aiztaisija durvis un noteica-kus kus...ta nesaki!Es atcerejos atkal Latviju!Tapat gandriz-ja tu cilveku nosauci par krievu-tad tas nozimeja ko sliktu -gandriz lamu vards:-O !

Vai jums kadreiz ta nav bijis,ka jutaties -ka "otras skiras"!Neesmu ta slimigi apvainojusies,vai nenormali dusmiga,bet savelkot galus kopa tomer...kaut kas aizkera! (t)

Vienmer visiem saku-jaturas,jatur galvu augsa :-) utt.Mineju ,ka priecasos ari par lielaku naudinu,bet dzive tomer nesaistas tikai ar naudas pelnisanu...!Palika vieglak! :-P

22.12.2011 21:02 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Emmanuelle, piedod par to, ko teikšu, bet Tu pati esi vainīga pie šīs situācijas. Ja vienmēr esi piekritusi visus aizvietot, glābt, rauties pēdējiem spēkiem, tad visi arī zina, ka neiebildīsi strādāt svētkos un to ļoti labprāt to izmanto. :)
22.12.2011 21:05 |
 
Reitings 213
Reģ: 26.10.2011
Pieprasi to brīvo dienu! Tev kāpj uz galvas visi tie tur (e)
22.12.2011 21:05 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Abalone -man jau Hawaii dziedniece tiesi to teica,ka es nemaku pateikt "nee"-laikam nevienam! :-O
Virs ari biezi maca,ka nekad nav neviens neaizvietojams cilveks-ko vini daritu,ja es "atstieptu kajas"...?
Nakosa gada noteikti sanemsos-kaut gan ta esmu sev nosolijusies biezi!
Pasai dusmas uz sevi... (e)
22.12.2011 21:10 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Emmanuelle, nevajag neko atlikt uz nākošo gadu, ja to var sākt jau ar rītdienu. :) Citādi tas izklausās pēc tukšas apņemšanās, par kuru pēc gada teiksi-"viena no tām, kuru neizpildīju"...
22.12.2011 21:12 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Abalone-te cilvekiem pedeja laika ir loti lielas bailes pazaudet darbu!Ka visur ...mus ari skar ta problema!
Man liekas, tapec ari ir sis spiediens ,ka es nekur neliksos...esmu jau stradajusi tik ilgi-kur tad skriesu?! (t)
Sodien man ir brivdiena-sanemsu spekus un rit tada liela miera pateiksu savas domas :-) !
22.12.2011 21:18 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
jāuztraucas pazaudēt darbu tiem,kuri regulāri nez kādu iemeslu dēļ nevar ierasties darbā neviss tiem,kas visu laiku iet savās darba dienās un vēl aizvieto citus. ja kolēģim ir jāiet uz bērem, tad ,protams, jāaizvieto viņš. ja pašam kāzas,tad viņš var laicīgi ieplānot brīvajā dienā.
par aizvietošanu jāskatās pašai. ja ir jau plāni, svarīgi notikumi, svētki,tad saki NĒ! labāk uzreiz pateikt nē nekā sākumā piekrist un pēc pāris dienām pārdomāt.
22.12.2011 21:40 |
 
Reitings 213
Reģ: 26.10.2011
Prieksniece tevi uzskata par lupatu jo esi tāda, varēji taču pateikt ka Ziemassvētkos strādāsi bet Jauno gadu vēlies brīvu.
22.12.2011 21:43 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man biezi liekas,ka es esmu "lupata" ari dzive...,ja godigi saka! :-O
Bandita viena diskusija mineja vardu-"lose"-tas ari noder! :-D
Man vajag sadot kartigi,lai saprastu...!
Paldies! :-P
22.12.2011 21:49 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Emmanuelle, es gan teiktu, ka Tev nevajag sevi noniecināt, bet gluži pretēji sākt sevi vairāk novērtēt. Tas cilvēks kurš sevi spēj pietiekoši novērtēt, neļaus sev kāpt uz galvas.
Neviens cilvēks kuram ir augsta pašapziņa nestāvēs klusi, ja kaut kas nepatiks, ja uzskatīs, ka pret viņu neattiecas visai godīgi. Bet ja cilvēks sevi jau saknē sauc par lupatu, losi nu tad jau Tevi par tādu uzskatīs arī citi.
Turklāt ĻOTI bieži ir tā, ka tie, kas ir patiesi spējīgi cilvēki ir ar zemu pašapziņu, taču tie kas ir NEKAS, nu gandrīz nekas :-) tiem tas deguns nu tik augstu mākoņos, ka apkārtējie vienkārši viņam notic :-) bet ne visi!
22.12.2011 21:55 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Vaina tiešām ir Tavī, ka nemāki atteikt (tomēr šī lieta IR jāmāk,ja negribi,lai daudzi to izmanto...),nejau cilvēku tautībās |-)
22.12.2011 21:57 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Vaina tiešām ir Tevī, ka nemāki atteikt (tomēr šī lieta IR jāmāk,ja negribi,lai daudzi to izmanto...),nejau cilvēku tautībās |-)
22.12.2011 21:57 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
upssss |-)
22.12.2011 21:58 |
 
Reitings 216
Reģ: 02.10.2011
Iespējams kļūdos, bet, pēc taviem ierakstiem spriežot, man ir radies iespaids, ka vairumā gadījumu tu ļaujies straumei un nemaz necīnies - tad vīrs valda pār tevi, tad uz Latviju nevari saņemties atbraukt, tad dēlus nevari satikt, tagad labprātīgi pieņem situāciju darbā. Ausgtākā neapmierinātības izpausme ir - kā tu to sauc - terapija Cosmo. Bet portāls, taču it tikai ilūzija un ar komentēšanu vien nekur tālu tikt nevar.
Varbūt laiks sākt apzināties SAVAS, nevis citu cilvēku vēlmes, un beidzot rūpēties arī par sevi :-)
22.12.2011 22:01 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Es pilnigi saprotu Emanuelli,ar mani ir tas pats man ir sausmigi gruti pateikt ne,censos skriet uz visam pusem,bet ne tapec,ka esmu lupata,vnk vecmamina mani tadu uzaudzinaja,es daudz stradaju jauniba,es laukos nekad nevareju sedet tapat man bijja jaiet un kaut kas jadara,tas ta vnk ieaudzinats..
22.12.2011 22:04 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Nu ir tā, ka vidusmēra balto cilvēku vari diskriminēt cik gribi, jo melnas ādas krāsas cilvēkus nevar, aziātus nevar utt. Tā teikt visdiskriminētākais cilvēks pasaulē ir balts heteroseksuāls vīrietis. Bet nu darbiņš paliek darbiņš, man arī jāstrādā būs jaunajā gadā, darbu beidzu pusnaktī tieši (t)
22.12.2011 22:09 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Sibilla-nu ir vini specigaki par mums-es to esmu ieverojusi diendiena stradajos ar saviem kolegiem no Afganistanas,Etiopijas ari.Kiniesiem ir tads loti liels miers visa-liekas ,ka viniem tiesam loti patik tikai stradat :-O !Man ari patik -tomer ir ari sava dzive-arpus darba :-) !
Visi darba saka-tev nu gan ir labi-vari braut slepot,Hawaii...ja bet pedeja laika netieku...!Cosmo ir mana terapija-noteikti! :-P
Jasanemas...! |-)
22.12.2011 22:25 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Kāpēc tu kādam no saviem kolēģiem, kuri nesvin Ziemassvētkus, laipni neatgādini kā esi tiem izpalīdzējusi? Ja cilvēkam piemīt taisnīguma izjūta, nevajadzētu būt problēmai sarunāt.
22.12.2011 22:26 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
Čau, čau,Emmanuelle :)
Man arī 24.rīts jāstrāda, 26.vakars un 31.līdz 23.vakarā :-D tomēr būs gan Jaungada pasēdēšana, gan baznīca Zsvētku vakarā, gan ņemšanās ar brāļa bērniem :-) bet vispār nākamajā nedēļā laikam nostrādāšu pusmēneša normu :-|
Mēs maināmies savā starpā -esam kolektīvā kādi 10 cilvēki, iespēju robežās vienmēr nākam otram pretī. Ja es Tev kko samainīju, kad man vajadzēs, pirmais cilvēks, pie kā griezīšos būsi Tu, tā apmēram.
Nedomāju, ka tagad būtu Tev jāpārmet -vismaz nepazīstu Tevi tik labi. Peldēšana pa straumi -ak Dievs, nedomāju, ka meitenes īsti saprot, ko nozīmē strādāt medicīnas jomā. Ka tas vispār ir iespējams. Katram ir jādzīvo sava dzīve un mazāk jābāž deguns citās. Lai naktī miegs saldās, tā teikt :-P
Pamēģini parunāt ar kolēģiem, varbūt pastāv kādas maiņas iespējas (laigan man nav ne jausmas, kā tās lietas pie Jums darās). Visgudrāk dara tie, kas paņem atvaļinājuma nedēļu, ja paredzamas balles vai izbraukumi. Manas kolēģes n-tos gadus šādi svētkos ir kopā ar ģimeni...
Veiksmi, Emmanuelle -vismaz uzrakstot, noteikti sajuties uzklausīta :-)
22.12.2011 22:27 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Prisscilla-tev taisniba noteikti :-) !Jasaka, so divu gadu laika ,kops esmu Cosmo-esmu uzgleznojusi savus labakos darbus :-P !Es dzivoju sava divaina pasaule-realus cilvekus negribu ielaist saja pasaule...ta ir mana sapnu,fantaziju,idealu pasaule!Man liekas,ka es loti pozitivi "barojos" tiesi no savas "iluziju pasaules"-tapec man ir loti gruti kadreiz "nolaisties uz zemes" un runat ar cilvekiem ,kuri ir vienkarsi "normali" cilveki...!
Gurri-tu ari loti labi pateici!Es nupat iedomajos,ka uztaisiju Ziemasssvetku vainadzinu darba un dzirdeju dazadas piebildes par to ,ka nav pietiekosi "cels"-nav pietiekosi krasains,spigulojoss utt
Es pilnigi izlikos ,ka tam esmu pari!Iedomajos-es tadu varu uztaisit-no istiem materialiem-viss kabinets smarzo pec sarkankoka :-) ...bet citi seit pat "pogu nemak piesut"!Es zinu,ka esmu vertiga :-) -tikai biezi nemaku sevi iznest! |-)
22.12.2011 22:37 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Madonna ar lozmeteju-paldies! :-)
Es jau izdomaju,ja mani palaidis majas taja 31. mazliet atrak par 10pm(nupat filipiniete apsolija)tad es vel balliti majas "nokersu"-jo viss jau saksies tikai ap 8:30 pm!Man tikai japaspej pargerbties taja "oriental dress code".Edienus jau sagatavos virs parsvara...Tas labi! (l)
Tulit sanemsos un brauksu uz darbu runat par 25.decembri-iznak ka man tiesam par daudz stundas tur...prieksniecei bus japalidz...-neko darit! :-P
Saku lena gara sanemties! :-)
Katra zina paldies visam ,kuras mani "sabuhnija"! :-D
22.12.2011 22:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits