Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kā tikt galā ar sapņu pilīm?

 
Reitings 264
Reģ: 13.02.2009

pat nezinu ko gribu no jums, bet apjukums, ko gribu es pati un kā iziet no situācijas, tāpēc laikam, vienkārši prasīšu padomus, lai padalāties.

Ceļojot satikāmies vienreiz, pavadījām dažas dienas kopā, bija interesantas sarunas un laba sajūta esot blakus, bet nekas vairāk nebija, jo es negribēju nekur uz ašo ielaisties. tagad katrs esam savā vietā un ik pa laikam sarakstamies, kā kuram dzīve iekārtojas nokārtojas, dalāmies ar emocijām. Mana problēma, ka es spēju iemīlēties kādā no sarunām, kāda domāšanas veidā, un izfantazēt sazin ko un cerēt, daudz un ilgi cerēt, bet pa lielam izlikties, ka tas mani nesakr, vienreiz jau tā nodzīvoju trīs gadus, precīzāk pazaudēju trīs gadu savas dzīves, cerot uz kādu bez pretatbildes, bet ar jaukām sarunām.

Tāpēc es viņam pateicu, ka labāk varbūt ir nesarakstīties par emocionālām lietām, jo man viņš patīk un es ātri pieķeros un tam nav šajā situācijā jēgas.

Bet viņš atbildēja, ka arī es viņam patīkot un grib ar mani sarakstīties un ir jēga, lai vienam otru labāk iepazītu.

Man palīdz sarakste ar viņu, es uzzinu daudz ko interesantu,, jo viņš ir interesants un zinošs cilvēks. Bet man bail, ka es sev galvā atkal uzburšu sapņu pilis, it sevišķi, kad tagad viņš ir pateicis, ka arī es viņam patīku.

Nedzīvojam nenormāli tālu viens no otra, pat no sākuma bija doma brīvdienas satikties, bet es negribu skriet pie kāda, tikai tāpēc, kad ir uzplaiksnījusi dzirkstele.

Pārtraukt saraksti, jo man var sāpēt vēlāk? Turpināt sarakstīties un izbaudīt vēstules? Bet kā nebūvēt sapņu pilis sev galvā?

20.12.2011 19:25 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Manuprāt, visas meitenes "būvē" šīs "pilis". Un atkal - manuprāt, tas nav nosodoši. Kāpēc nepafantazēt, ar laiku jau tā pat nolaižas uz Zemes! ;-)
20.12.2011 19:29 |
 
10 gadi
Reitings 652
Reģ: 29.01.2009
Dullās sievietes..
Tač sāc viņu satikt un iepazīt kā cilvēku nevis sēdi pie kompja un saraksties..
20.12.2011 20:08 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es noteikti turpinatu sarakstities!Man vispar loti patik si fantazesana kadreiz-man ta ir ista pozitiva terapija!Ipasi ,ja dzive netieku kaut kam klat- ja loti velos,tad ta izfantazesana palidz notureties "virs udena"!
Es ,protams, gribetu so cilveku satikt ari dzive,ja butu tava vieta! :-P
20.12.2011 20:34 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Man arii ta ir bijis. Atceros, kad buuveeju shiis pilis. Varbuut esmu tada kaa TU, jo saskatu kopiigas ieziimes. Katru reizi kad vairaak ljaavos shiem sapniem, man nekad nekas neizdevas. Vienmeer kkas pajuka. Un tad es saaku vilties, automaatiski shiis beedas paarveertaas savaadaak. Tagad man ir probleema, ka es nesapnoju uz prieksu, un mani mazliet biedee, ka tiesi taadeelj es nesaprotu ko juutu. Bet zinu ka ta ir labaak.
20.12.2011 20:49 |
 
Reitings 264
Reģ: 13.02.2009
man problēma ir, ka esmu ļoti tieša un atklāta. Ja man kāds patīk un es vēlos būt ar kādu kopā, tad tā arī pasaku. šobrīd ir tā,ka pateicu, ka patīk un man to pašu atbildēja pretī, bet ko tālāk. šī nav tāda kaislīgā mīlestība, kad vajag skriet vienam pie otra, šī ir drīzāk situācija, cik otrs garīgi piesaista.
Droši vien turpināšu sarakstīties, bet negribu atkal to sajūtu, kad jūtos kādam emocionāli piesaistīta un līdz ar to nedzīvoju brīdi šeit un tagad.
Piedāvāt satikties negribas, jo .. man bail, nezinu ko kā, bet negribas skriet pakaļ un mēģināt forsēt kaut ko tikai tāpēc, ka viens otram patīkam.

ok, laikam vienkārši atļaušos sev fantazēt, bet zinu, ak vēlāk būs sāpīgi. :)
20.12.2011 21:56 |
 
Reitings 312
Reģ: 12.04.2011
kur esi tu, un kur viņš ir??
reizēm ir forši nesatikties, bet tikai sarakstīties, jo tad ir tiešām tā foršā sapņu būvēšana, man arī tas dod pozitīvu lādiņu. bet līdz zināmai robežai, protams, jo mūžīgi jau ar saraksti neizdzīvosi.
20.12.2011 22:01 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Pasaule-man ari ir bijusi problema ar to ka esmu bijusi loti atklata savas attiecibas :-P !Liekas,pateikts viss un ta ka akmenens novelas no galvas :-D !Man liekas,ka atklatiba slepjas tas "vienreizigums" pie konkreta cilveka!
Katrs cilveks tiesi ar to atskiras no otra- ar to savu ipaso skatu ,skatijumu uz dzivi uttTomer tagad otras laulibas esmu ieverojusi,ka tomer jaatstaj mazliet kaut kas sev...nevajag virietim pateikt pilnigi visu...! :-)
Es turpinu sapnot vel par daudzam lietam un man jasaka -daudzas lietas ir piepildijusas atrak vai velak -ipasi tad ,ja loti vizuali redzu to visu sava iztele...! :-)
20.12.2011 22:05 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Manuprāt, ir jauki pafantazēt, bet nevajag ar tām fantāzijām aizpildīt visu savu dzīvi! Bet varbūt pamēģini? Kāpēc neiepazīt šo cilvēku arī dzīvē? Muļķīgi būtu gadiem sarakstīties, bet pie sarakstēm arī apstāties...
20.12.2011 23:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits