apsēstība ar Midltonēm

 
Reitings 436
Reģ: 08.04.2010

Nesen biju Londonā, (tur dzīvo draudzene, kas ir apprecējusies ar angli) un brīnījos ka visi UK ir apsēsti ar Keitu un Pippu Midletonēm. Draudzene, viņas vīra māsas un vēl daudzi ko satiku fano par viņām. teica, ka daudzi cenšas atdarināt Pippas vai Keitas stilu, viss ko viņas nopērk veikalos tiek momentāli izpirkts. iegāju kioskā un tur daudziem žurnāliem un vāka Keita vai Pippa. Un vēl angļi ļoti apjūsmo Pippa dibenu. daudzi vispār gribētu izskatīties tā kā viņas.

19.12.2011 19:55 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
Sākumam jau tas, ka abas lēdijas glītas, gaumīgas un izglītotas. Pippas dibenam bija kaut kāds sakars ar viņas līgavas māsas kleitu. pieliecās ar dibenu augšā vai kkā tā un tad nu fotogrāfi metās bildēt :D
Bet īstais cēlonis domāju tam ir klasiskais princešu sapnis - meitenes no "vienkāršās" tautas ieprecas monarhu ģimenē. Ok, kaut kāda aristokrātija viņam asinīs ir, bet tautai patīk to tā īsti neņemt vērā un priecāties par pelnrušķītes stāstu.
Diāna jau arī bija sava laika fenomens. Briti vienkārši lepojas ar savu monarhiju.
19.12.2011 23:12 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Hmm, par Keitu es vel saprotu, princese ka neka, un skiet loti atbilstosa savai lomai... gudra, izskatiga, eleganta, man vina simpatizee. Bet Pipas fenomens man nav saprotams, peec maniem standartiem nu galiigi nekaada.
19.12.2011 23:30 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Labi, ka atdarina taadas, savaadaak taas anglietes visas kaa prastas, leetas maukas izskataas. Peedeejais laiks vinjaam saakt gjeerbties kaa kaartiigi cilveeki.
19.12.2011 23:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits